Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.
Chyba pora żeby w nieistniejącym wiedźmińskim sklepiku z marzeniami ... tfu ... z gadżetami pojawił się dział kulinarny. Specjalność zakładu, kejran z lunetą :D
 
Last edited:
U Was też takie ulewy są? Przyjechałem akurat na wakacje do babci na wsi, a tam zalało całe podwórko. Babcia uparcie nabierała wodę do wiaderka i wylewała do rowu - pomimo podeszłego wieku jest w bardzo dobrej kondycji fizycznej, nic jej nie przemówi do rozsądku, zawsze coś robi. Znalazłem jakieś wiadro żeby jej pomóc, bo tej wody było od groma i trochę, do mieszkania mogłaby się dostać. Ułatwiłem sobie pracę takim dużym plastikowym pojemnikiem na kółkach, do śmieci; stał akurat pusty i nieużywany pod domem. Nalewałem do niego wodę, tak około 100 l na raz. Teraz do wieczora wylaliśmy 500 l i nadal pada, masakra jakaś. :/ Podobno od piątku zapowiadają słońce, oby się sprawdziło.
 
Last edited:
U mnie dzisiaj leje non stop, jeśli już się zdarzy jakaś przerwa to na tyle krótka że w zasadzie nieodczuwalna. Aczkolwiek jest w miarę ciepło, przed weekendem też były takie deszczowe dni, ale ziąb jakby jesień szła.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom