Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
Czyli co proponujesz? Założyć własne forum?
No i nie wiem, czy mamy zasoby do tworzenia stolic i zamków. Jedna twierdza La Valette nie zastąpi wszystkich innych, a importować do Redkita nie mamy z czego.

Tak sobie też teraz pomyślałem, że ze stolic można zrezygnować - możemy pokazać na przykład jedynie salę tronową w Pont Vanis jako osobną lokację. A jedynym zamkiem (niedużym) może być Kaer Talgar, siedziba wspomnianej w "Mniejszym źle" Berniki. I przebywającego na wygnaniu nastoletniego Esterada (później wyliczę dokładne daty).

A szczegóły można by faktycznie omówić na oddzielnym forum. Jak ktoś podejmie się jego stworzenia, niech poda link na chacie lub przez PW.

Ale po co? Jeśli nam się uda, to wrzucimy je do ER. Jeśli nie, to chyba przeżyjesz bez trzech tekstur?
Nie ma sensu wypuszczać patcha wyłącznie z tymi zmianami.
Wilkołak, paru Zakonników, Redańczyk, gwardzista, Eskel, Lambert, Vesemir, klon Abigail, opcjonalne paski i smugi...
To chyba jednak na patcha zasługuje. Status ER jest mocno niepewny, szkoda się trudzić nad teksturami, gdyby nigdy nie miały być udostępnione.

Co do ER - niech ktoś wyśle do Flasha tą wiadomość sprzed kilkunastu stron, może za jakiś czas zdarzy się cud, i wejdzie na forum. Ja nie wyślę, bo pół lipca będę na obozie w Szklarskiej Porębie, więc mógłbym przegapić odpowiedź.
 
Wilkołak, paru Zakonników, Redańczyk, gwardzista, Eskel, Lambert, Vesemir, klon Abigail, opcjonalne paski i smugi...
To chyba jednak na patcha zasługuje. Status ER jest mocno niepewny, szkoda się trudzić nad teksturami, gdyby nigdy nie miały być udostępnione.
Właśnie, opcjonalne, a instalator z opcjami nie jest ogarnięty. Resztę można już wrzucić do patcha, ale nie są jeszcze gotowe. Także spokojnie możemy rozpocząć wstępne przygotowania. Zabiorę się za tworzenie forum.
 
Naprawdę, dajcie mi skończyć sesję :D I damy radę z różnymi rzeczami do Powrotu. Po prostu ja teraz czasu nie mam, ale ogarnę to, zobaczycie :p
 
ale ogarnę to, zobaczycie :p






Trzymamy za słowo :harhar:
 
Last edited:
Ano. Wymaga wiele dopieszczenia i szczegółów, ale jako podstawa i dodatek do czegoś większego będzie świetne.
 
Nawiasem mówiąc - jeśli setting mniej więcej ustalony, sugeruję na szczytach w oddali dodać śnieg - w końcu to zimne okolice.
 
Ja bym wszystko spowił w śniegu, ale wątpię, że znajdziemy takie tekstury w dwójce. Jak już wszystko będzie ustalone i ogarnięte, to każdy dostanie część świata do zrobienia. Jakoś będzie.
 
Nie pokazałem wszystkiego, z lotu ptaka nie widać stoisk handlarzy czy obóz keadweńczyków i obozu redańsko-temersko-zakonnego (nie jest im kolorowo razem ale to małe obozowisko na 10 osób) ;p jest też mała karczma, dom pustelnika w górach i różne pierdoły :) W końcu się na tym uczyłem to troche różnych rzeczy jest :)
 
Ja jestem za tym, żeby jeszcze przez jakiś czas dołożyć starań do Powrotu. A potem jak najbardziej, tyle, że nie wiem czy nie lepiej poczekać na REDKita do W3(jeżeli nie będzie opóźniony tak jak do W2).
 
Ależ nic nie porzucamy, tylko co chciałbyś jeszcze dodawać? Zostało kilka tekstur, reszta to przypisywanie i dodanie nowych przedmiotów, a tego nie potrafimy robić.
 
Redy mówili że bardzo by chcieli wydać go do W3 ale to kwestia niepierwszorzędna, osobiście wolę do W2 zacząć coś robić bo w W3 to nie wiadomo jak będzie, wymagania gry, kiedy redkita wydadzą nie wiadomo, raczej przy premierze go nie będzie, a tu Powrót na ukończeniu, można nowy mod zacząć robić w W2 :)
 
Jak brakuje Wam pomysłów na mody to mogę podrzucić jeden, który sam umyśliłem jednak nie szczególnie mam czas nauczyć się modować (chociaż w sumie teraz jestem już po sesji, więc kto wie?) :)

Mianowicie myślałem nad małymi paczuszkami tekstur do każdego z wiedźminów zmieniającymi wygląd głównych postaci na ten odpowiadający sadze. Wiecie, Geralt w dwójce zamiast być rumiany jak jabłuszko miałby bladą skórę i białe włosy zamiast szarych, Jaskier od początku byłby blondynem, Triss dostała by kasztanowe włosy i kategorycznie nie nosiła by dekoltów (blizna która została jej po Sodden) i tak dalej i tak dalej. Dla Was to przecież tylko chwila roboty :)
 
Top Bottom