Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
Dla mnie wygląda tak podobnie do Żebrowskiego, że aż oczekuję w grze możliwości używania Katany.:look:
 
Ja się martwię o ten złowieszczy uśmieszek który był na "wycieku" z pół roku temu, a obecnie trochę go zabrakło.
O, to, to. Uśmieszek był niesamowity, aż ciary przechodziły mnie za każdym razem jak go oglądałem. Pomimo tragicznej jakości nagrania. Nie wyobrażam sobie lepszego "paskudnego uśmiechu" Geralta. Cudo :D
 
O, to, to. Uśmieszek był niesamowity, aż ciary przechodziły mnie za każdym razem jak go oglądałem. Pomimo tragicznej jakości nagrania. Nie wyobrażam sobie lepszego "paskudnego uśmiechu" Geralta. Cudo :D

jaki uśmieszek? Zerknąłbym ;)
 

Attachments

  • źtwarz.jpg
    źtwarz.jpg
    80.1 KB · Views: 68
  • źtwarz6.jpg
    źtwarz6.jpg
    82.9 KB · Views: 74
hmm, rzeczywiście, w ruchu napewno lepiej wyglądało ;) ale trzymam kciuki, że przy dzisiejszych możliwościach grafiki, Redzi pokażą nam ten paskudny usmiech :)
 
Czy według Was też te twarze są bardzo bardzo podobne? Dla mnie niemal identyczne.





Pomijając kolor brwi.
 
Więcej szczegółów, blizna lekko inaczej pociągnięta, bardziej szczegółowe "lepsze włosy", no i zarost. Jest identyczna. To dobrze czy źle, bo nie wiem? ;p

Dla porównania grafiki daję Beowufl'a na którym mieli się Redzi wzorować. W Beowulf'ie jest inne natężenie i źródło światła, silniejsze niż na tych obrazkach z W3, dodatkowo obrazki z W3 są w o wiele gorszej jakości. Ale i tak jest ogień w butach ;D. Film Beowulf wyszedł w 2007 roku.









 
Jak dla mnie, to on nie jest w ogóle podobny do siebie z poprzednich części. Ale do Beowulfa, hm... Powiedzmy, że widać, że się wzorowali (albo po prostu mi się wydaje, że widać).
 
No jak dla mnie, to są, identyczne rysy, wiadomo, że włosy są lepsze, no i tekstury bardziej szczegółowe, plus zarost. Też myślałem po trailerze, kto to kurde jest, ale teraz zauważam, że to mimika, której były śladowe ilości w W2, sprawia, że twarz wygląda inaczej, a nie model głowy. Nie będę nikomu wpajał, że wygląda identycznie, a jak nie to ślepi jesteście, ale dla mnie, z czego się bardzo cieszę, wygląda bardzo podobnie.
 
@P ATROL
A właśnie wczoraj odpaliłem wreszcie W2 z FCR i to samo mi przyszło na myśl. :)
BTW trzeba przyznać, że na tle nowszych gier W2 wygląda przekozacko w ustawieniach ultra i fullHD. Aż żałuję, że nie mam się jak podpiąć pod duży TV, ale co się odwlecze...
 
Jak dla mnie, to on nie jest w ogóle podobny do siebie z poprzednich części. Ale do Beowulfa, hm... Powiedzmy, że widać, że się wzorowali (albo po prostu mi się wydaje, że widać).

Nie wzorowali się na twarzy lecz na "wyglądzie grafiki". Chcieli zbliżyć się jakością do filmu Beowulf. Przeczytaj sobie w Q&A ;).
 
Widać siła sugestii, bo mi się wydał bardzo podobny do Beowulfa. Lel
Ale lepiej od niego wygląda od strony technicznej (IMO). No i w końcu to nasz wiedźmin.
 
Widać siła sugestii, bo mi się wydał bardzo podobny do Beowulfa. Lel
Ale lepiej od niego wygląda od strony technicznej (IMO). No i w końcu to nasz wiedźmin.

Moim zdaniem Beowulf jest dużo charakterystyczniejszy, gdyby obu panów pozbawić włosów i blizn, to dalej Beowulf wyglądałby jak Beowulf a Geralt byłby anonimowy.
 
Moim zdaniem Beowulf jest dużo charakterystyczniejszy, gdyby obu panów pozbawić włosów i blizn, to dalej Beowulf wyglądałby jak Beowulf a Geralt byłby anonimowy.

To zależy. Taki Gerwant nie byłby anonimowy żadną miarą, ma zbyt charakterystyczną twarz:
 
Top Bottom