Gry komputerowe

+
Ależ jestem zdolny... Na Gamersgate jest fajna promocja, myślę - kupię sobie The Wolf Amongst Us i TWD2. Ale po namyśle uznałem że tylko Wilka, bo zaraz będzie ostatni odcinek, a w TWD2 jeszcze 2, to kupię jak już wyjdzie całość. No to kupiłem, wpisuję kod na stronie Telltale, wchodzę w moje gry i co widzę? Że TWD2 kupiłem 3 miesiące temu z myślą, że zagram jak wyjdzie całość i zapomniałem o tym....
 
W dobie wszechobecnych bundli i innych promocji też tak miałem parę razy, ostatnio z Blacklistem, osobno na Steam i uPlay :p
 
Poleć ktoś jakiegoś dobrego MMORPG. Darmowa i bez żadnego durnego p2w.

Coś typu LoL, Metin odpada.

LoL to przecież nie MMORPG (nie jest P2W). :p A na "darmowe" i "nie P2W" gry raczej nie ma co liczyć, zwłaszcza w tym gatunku. Lepiej wydać trochę kasy na WoWa.
 
LoL to przecież nie MMORPG (nie jest P2W). :p A na "darmowe" i "nie P2W" gry raczej nie ma co liczyć, zwłaszcza w tym gatunku. Lepiej wydać trochę kasy na WoWa.

W LoL'a grałem, teraz czekam bardzo niecierpliwie na klucz do Heroes of the Storm. :D
 
Poleć ktoś jakiegoś dobrego MMORPG. Darmowa i bez żadnego durnego p2w.

Coś typu LoL, Metin odpada.

Dla mniej wymagających, "każualowych" graczy np. Star Wars: TOR albo Guild Wars 2 (tutaj trzeba wydać na pudełko). Z kolei dla bardziej hardcorowych, którym grind nie jest straszny - Aion i TERA ;)
Generalnie polecam wszystkie cztery.
 
Aion to najlepszy MMO moim zdaniem. Poszukaj tutaj osobnego tematu o nim, szeroko opisywałem tam grę.

Dla mnie Aion już na zawsze będzie się kojarzył z "ciężką zbroją" (mało ekstremalny przykład jak na możliwości tej gry):



:D
 
Ale z tego co czytałem, jeżeli będę grał nie płacąc nie będę mógł korzystać z AH. Prawda to? I da radę grać bez tego?
 
Ale z tego co czytałem, jeżeli będę grał nie płacąc nie będę mógł korzystać z AH. Prawda to? I da radę grać bez tego?

W Aionie akurat możesz kupić "premium" za pieniądze w grze, więc nie ma problemu.
@Nars fail :p Aion akurat ma dość poprawne płytówki, ta zlinkowana przez Ciebie jest jedną z lżejszych. Ogólnie moim zdaniem Aion ma najlepszy design broni/armorów ze wszystkich MMO.
 
@Nars fail :p Aion akurat ma dość poprawne płytówki, ta zlinkowana przez Ciebie jest jedną z lżejszych. Ogólnie moim zdaniem Aion ma najlepszy design broni/armorów ze wszystkich MMO.

Dlategóż się pokajałem. :p

Tak czy siak, nie zmienia to faktu, że to nie jest design dla mnie. Ja mam poważne problemy z "cyckową płytówką", dlatego jak widzę tego typu projekty, to coś we mnie umiera. :D
 
Balic set, swojego czasu zdecydowanie najdroższy i najbardziej prestiżowy :p
Kwestia gustu, z dwojga złego wolę coś takiego, niż sety z Guild Wars 2, gdzie wszystko wyglądało praktycznie tak samo beznadziejnie :(

Swoją drogą rozumiem, że nie grałeś mimo wszystko w Aiona, bo jednak większość płytówek wygląda tam "normalnie".
 
Swoją drogą rozumiem, że nie grałeś mimo wszystko w Aiona, bo jednak większość płytówek wygląda tam "normalnie".

Pograłem może z 3 h zaraz po tym jak przeszło na F2P. Czyli w sumie nie grałem. :D

Te płytówki sprawdzam na stronach z armorami z gry i ciężko tam coś normalnego (czytaj bez strategicznie umieszczonych dziur) znaleźć, choć trafią się całkiem znośne (oczywiście w ramach konwencji) jak np. ta:

 
A to, że w Aionie można kupić Premium za pieniądze w grze to fajnie, ale czy nie kosztuje to tam tyle, że musimy no-lifić nie wiadomo ile? :D
 
Top Bottom