Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

+
Chciałbym żebyśmy w Wiedźminie 3 dostali po zakończeniu gry coś na zasadzie tego z The Walking Dead gdzie moglibyśmy zobaczyć swoje wszystkie ważniejsze decyzje w przeciągu całej gry, oraz porównać je z innymi graczami. Jeżeli ktoś nie grał w TWD i nie wie o co chodzi to taki przykład: http://i.imgur.com/1Aylhqk.jpg . Myśle że byłby to fajny dodatek, tymbardziej że jest to ostatnia część gdzie będziemy pewnie podejmować mase ciężkich decyzji. :)
 
Takie porównanie wymagałoby gromadzenia statystyk na jakimś serwerze. Czyli musielibyśmy być połączeni z internetem w czasie rozgrywki. A tego chyba nie chcemy :p

Ed. @whitewarrior

Jak najbardziej mogłaby. Jednak trzeba pamiętać, że nie uwzględni ona wszystkich graczy.
Mimo wszystko stawiam nawet na brak jakiejkolwiek opcji połączenia internetowego z CDPR w czasie rozgrywki.
 
Last edited:
Powinno coś takiego być, ale informacje powinny być zapisywane na naszym dysku. Jeśli będziemy chcieli to po zakończeniu gry wciskamy jedną opcję u dołu takiej tabelki i przesyłamy to na serwer CDPR, dla celów statystycznych i możemy też sprawdzić na ich stronie czy większość wybrała włosy Kasztanowe czy Kruczoczarne :3
 
Nie byłoby to fajne, bo mogłoby też zdradzać alternatywne opcje wyboru, a to psułoby trochę chęć sprawdzenia innej ścieżki przy kolejnym podejściu. Podsumowanie w formie plansz z komentarzem jakie było w dwójce będzie w sam raz.
 
@HuntMocy

Z drugiej jednak strony, alternatywy wyborów są oczywiste. Jeśli jesteśmy w sytuacji: zabić kogoś, bądź też nie zabić, wybieramy jedną opcję i wiemy jaka była druga. W takiej końcowej statystyce nie mielibyśmy na tacy skutków, tylko dokonane wybory. Zabiłem, nie zabiłem.
 
@Nundran no niekoniecznie. Nie zapominajmy, ze to jest gra nieliniowa, co za tym idzie, kazda decyzja moze niesc za sobą kolejne. Zabijając x dostaniemy do wyboru ocalic y lub z, gdzie nie zabijając x, tego wyboru by nie było. Na przykładzie W2, wybierając ścieżkę Iorwetha spojlerujesz ja praktycznie całą komuś kto wybrał ścieżkę Roche'a.
 
Last edited:
@Nundran, nie do końca i nie zawsze. Wybory w Truposzach były znacznie prostsze (nie w sensie emocjonalnym, ale w swej konstrukcji), to było właśnie 'zabiłem - nie zabiłem', 'okradłem auto - nie okradłem' itd., ale historia toczyła się jednym torem. Wiedźminy są bardziej rozbudowane, a wiele wyborów otwiera niedostępne ścieżki. Lista opcji w takim podsumowaniu byłaby o wiele dłuższa i w niektórych miejscach mogłaby spoilerować.
 
Nie byłoby to fajne, bo mogłoby też zdradzać alternatywne opcje wyboru, a to psułoby trochę chęć sprawdzenia innej ścieżki przy kolejnym podejściu. Podsumowanie w formie plansz z komentarzem jakie było w dwójce będzie w sam raz.
***
 
Last edited by a moderator:
@whitewarrior Dla Ciebie może i bez różnicy, ale zdecydowana większość graczy nie zna nawet jednego zakończenia. Ba, nawet nie zna ani jedenej misji poza tymi, które były w oficjalnych gameplayach i wywiadach.
 
Spoiler Sezonu Burz
Nimue spotyka Geralta w 1372 r, więc to najbardziej oczywiste zakończenie można wsadzić w buty.
 
@whitewarrior
Mam już dość twoich postów dotyczących wycieku. Administracja wyraźnie powiedziała, że nie wolno nawet rozmawiać o wycieku. Zepsułeś grę już sobie, nie psuj innym. A taką luźną dyskusją możesz tylko "podjudzić" innych do tego, żeby też sobie zaspoilowali wieśka. Nie możesz przestać w ogóle o tym mówić? Uprzejmie proszę. (Poza tym, czemu modzi nie usuwają tych postów?)
 
OK, czyli jakbym nie znał wycieku i napisał, że
"***"
to już byłoby dobrze.

W poprzednim zdaniu, za które zostałem przez was zrugany nie zaspoilowałem nic czego każdy człowiek nie może napisać w ramach prawa.
 
Last edited by a moderator:
  • RED Point
Reactions: Mal
@whitewarrior
A nie możesz po prostu pisać o czymś, czego nie znający treści wycieku i nie wiedzący o wycieku człowiek i nawet by nie "dotknął", tak jak cię już kilka razy proszono? Chociażby dlatego, że ktoś cię prosi? (nie wspominając o wiszącym nad tobą banem) W tej chwili zachowujesz się trochę niegrzecznie.
 
Może Redzi powinni dodawać do W3 gameplay z W2 i W1? ;D Może ten? To takie marzenie ;p żeby każdy mógł sobie zobaczyć jaki fajny był W1 i W2.

[video=youtube;3DcVHTv-WMM]https://www.youtube.com/watch?v=3DcVHTv-WMM[/video]
 
Top Bottom