San Diego Comic Con - nowy fragment rozgrywki podczas San Diego Comic Con!

+
Niech się pojawi, ale w dobrej jakości i nie na youtube ;P

Teraz na YT można puszczać filmy w miliardzie klatek na sekundę więc jakość powinna być dobra nawet tam ;)
 
Najgorsze jest to że wojna pikseli pewnie będzie goniła po internecie. 1000 osób nie ma opcji żeby nikt nie nagrał i nie wrzucił gameplaya w brzydkiej jakości z komórki czy z podobnych urządzeń. Więc pewnie CDPR będzie chciało jak najszybciej ten materiał wrzucić w dobrej jakości, pewnie mają jakąś umowe z Comic Con że przez jakiś czas po imprezie nie mogą wrzucać nic.
 
Już się nie mogę doczekać. A myślałem, że gameplay to dopiero na gamescom :D
Trochę się boję spoilerów. Oby była pokazana jakaś misja poboczna/eksploracja/wyścig konny. Niech głównej fabuły nie ruszają, żeby nam nie zepsuć zabawy :p
 
Qyzu nic pewnego że przed gamescom coś zobaczymy :p . Ale co do tego żeby głównej fabuły nie pokazywali to się zgadzam, o ile oczywiście będzie to coś nowego a nie całość tego co pokazywali za zamkniętymi drzwiami na E3.
 
Teraz na YT można puszczać filmy w miliardzie klatek na sekundę więc jakość powinna być dobra nawet tam ;)

Jak dadzą to w 4K* i 60 klatkach (możliwości YT) to będę "happy" :teeth:, bo do USA raczej mnie nie wywieje ;)...

*Żartowałem, wystarczy Full HD, byle nie za mocno skompresowane
 
Tak się zastanawiam, jeśli materiał trafi do sieci dopiero jakiś czas po konwencie to być może zostanie wypuszczony w kilku wersjach językowych (mam na myśli ścieżkę dźwiękową, nie napisy) :D Oczywiście to tylko moje gdybanie ;)
 
Głodni nowych fragmentów rozgrywki z Wiedźmina 3? Planujecie odwiedzić tegoroczny Comic-Con w San Diego? Jeśli tak, to czwartek 24 lipca ma się szansę stać Waszym szczęśliwym dniem!
F*CK YEAH! Wprawdzie koliduje to z moim cotygodniowym wypadem do Dubaju i przepadnie mi rezerwacja w Burdż al-Arab, ale co tam, W3 na Comic-Conie to jest gratka. Będę!

Ale poważnie mówiąc, nie sądzisz, Marcinie, że teksty w rodzaju "wpadnijcie do San Diego" brzmią trochę jak drwina? Mieszkamy w Polsce, a większość z nas, jak sądzę, nie była nigdy za oceanem. Co więcej nikt nie poleci do San Diego na Comic-Con akurat teraz. Prędzej odwiedzą Wielki Kanion Kolorado, Chicago albo Nowy Jork. Zalecam nieco więcej uwagi w konstruowaniu newsów. Nie wystarczy zrobić kopiuj-wklej z intera i przetłumaczyć. Polska to inne realia. :alien:

A przy okazji: co z The World of the Witcher? Będzie w Polsce? Dlaczego nie było newsa o tym w polskiej sekcji? :/

Po raz pierwszy w historii Wiedźmina 3 pokażemy 30 minut wcześniej niepokazywanej rozgrywki, której towarzyszyć będzie specjalna sesja pytań i odpowiedzi z członkami REDa oraz Dougiem Cockle, angielskim głosem Geralta z Rivii.
Mam szczerą nadzieję, że kiedyś zorganizujecie (w Polsce) podobną sesję z Jackiem Rozenkiem, przy którym Doug Cockle wypada bardzo blado.

Impreza nie będzie streamowana, a zapis rozgrywki udostępnimy w sieci, ale nie zaraz po evencie.
OK. Spodziewaj się jednak na YT filmów ze spotkania w słabej jakości. :nuke:
 
Stan Sakai (dla niewiedzących kto to - amerykański rysownik komiksów japońskiego pochodzenia, twórca wydawanej także w Polsce kultowej serii komiksowej Usagi Yojimbo) narysował na Comic-con konwentową okładkę do komiksu o Wiedźminie. Mi nie za bardzo przypadła do gustu, ale może komuś się spodoba...

 
Last edited:
Stan Sakai (dla niewiedzących kto to - amerykański rysownik komiksów japońskiego pochodzenia, twórca wydawanej także w Polsce kultowej serii komiksowej Usagi Jojimbo) narysował na Comic-con konwentową okładkę do komiksu o Wiedźminie. Mi nie za bardzo przypadła do gustu, ale może komuś się spodoba...


To ma być właśnie, podobno, okładka zbiorczego wydania komiksu o wiedźminie poch. od darkhorse.
 
To ma być właśnie, podobno, okładka zbiorczego wydania komiksu o wiedźminie poch. od darkhorse.
W Polsce też? Oby nie, bo moim skromnym zdaniem ten styl pasuje do humorystycznej historyjki, a nie poważnego scenariusza.

 
A przy okazji: co z The World of the Witcher? Będzie w Polsce? Dlaczego nie było newsa o tym w polskiej sekcji? :/

Zajrzyj do stosownego tematu w dziale ogólnym, Rafał Jaki udzielił sporo odpowiedzi w tej kwestii ;)

A co do zaproszenia na konwent, tak samo brzmi news na zagranicznej części strony, miał napisać "nie wpadajcie, bo mieszkacie w dzikim kraju więc oczywiste jest że nikt z was się nie wybiera na imprezę'"? oO Jechanie do USA tylko żeby zobaczyć materiał z jednej gry faktycznie byłoby dziwne, ale Comic Con to wielkie wydarzenie dla fanów komiksów, seriali, gier itd. Skąd wiesz że nikt z Polski się nie wybiera?
 
Last edited:
A co do zaproszenia na konwent, tak samo brzmi news na zagranicznej części strony, miał napisać "nie wpadajcie, bo mieszkacie w dzikim kraju więc oczywiste jest że nikt z was się nie wybiera na imprezę'"? oO Jechanie do USA tylko żeby zobaczyć materiał z jednej gry faktycznie byłoby dziwne, ale Comic Con to wielkie wydarzenie dla fanów komiksów, seriali, gier itd. Skąd wiesz że nikt z Polski się nie wybiera?
Być może ktoś się wybiera, ale to zapewne będą jednostki - jeśli w ogóle. A news zredagowałbym zupełnie inaczej. Zaczynając od informacji o spotkaniu, potem wspominając o uploadzie filmu, a na końcu zapraszając na przybycie, ale w nieco innej formie. Nie takiej beztroskiej. I nie, Polska nie jest dzikim krajem, ale to temat na inną dyskusję.
 
I nie, Polska nie jest dzikim krajem

Jak to nie? To nie walczymy z niedźwiedziami polarnymi na ulicach? :eek:

A na Gamescom hype się szykuje? Bo nie wiem czy się wybrać?

Jechałbyś do Niemiec tylko dla tej jednej gry podczas gdy będzie tam masa świetnych tytułów do obejrzenia i ogrania? :p
 
@Vojtas

Nie użyliśmy takiego sformułowania, natomiast jeżeli ktokolwiek poczuł się urażony, to przepraszamy.

Chciałem też przypomnieć, że nasza strona, również w wersji polskiej, jest odwiedzana przez wielu Polaków mieszkających na całym świecie (w tym również w Stanach), o czym wiemy z masy maili, które dostajemy codziennie. Istnieje więc szansa (nawet nie taka mała), że ktoś z tej informacji skorzysta.

Tak, jak napisał w dedykowanym WOTW wątku Rafał, sprawa wydania książki jest w toku. Chociaż robimy (i zrobimy) wszystko, co w naszej mocy, aby wydawnictwo pojawiło się w naszym kraju, to na chwilę obecną nie ma konkretów, więc stąd wynika brak newsa.

Co do wycieku, to tego chcemy uniknąć, natomiast wiadomo, że jeśli dojdzie do takiej sytuacji to będziemy pracować, żeby zapis w dobrej jakości trafił do internetu bardzo szybko.
 
Sugerujesz, że powinniśmy się modlić o wyciek?

Wspominałem wcześniej, że na materiał udostępniony po SDCC nie trzeba będzie długo czekać, ale dodałem także, że nie nastąpi to po dniu czy dwóch. Dokładnego terminu, kiedy planujemy udostępnić gejmplej, nie jestem w stanie podać teraz.
 
Top Bottom