Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

+
Zamachowski ma dość niski głos, z lekką chrypą, coś w okolicach barytonu. Natomiast Jaskier "miał szkolony, donośny tenor, a pod wpływem przestrachu potrafił sięgnąć głosem niebywałych rejestrów." Czasami jego śmiech był określany jako perlisty. Cokolowiek by to nie oznaczało, to raczej nie wyobrażam sobie pana Zamachowskiego śmiejącego się perliście.
 
Zamachowski ma dość niski głos, z lekką chrypą, coś w okolicach barytonu. Natomiast Jaskier "miał szkolony, donośny tenor, a pod wpływem przestrachu potrafił sięgnąć głosem niebywałych rejestrów." Czasami jego śmiech był określany jako perlisty. Cokolowiek by to nie oznaczało, to raczej nie wyobrażam sobie pana Zamachowskiego śmiejącego się perliście.

A obecnego aktora dubbingowego który śpiewa. A jednak śpiewa. Zresztą obecny Jaskier w grach nie zaśmiał się chyba wcale. Co dopiero "perliście".
 
A co myślicie o dubbingowaniu Ciri przez Martę Chodorowską? Bardzo dobra aktorka teatralna, co prawda ten jej charakterystyczny sposób mówienia obija się o uszy, ale myślę że jej głos pasowałby do Ciri.
 
@Koreon nie, raczej nie. Głos Cirilli powinien być wzniosły, Ciri powinna brzmieć jak dama. Jakoś nie umiem sobie wyobrazić w owej roli przytoczonej przez Cb aktorki..
 
A może powrót do źródła? ;>

 
Kto wie, może Ciriborg się wyrobił, w końcu Yarpena w tej abominacji nazwanej serialem zagrał Jarosław Boberek i wyszło mu to średnio z przesunięciem na "kiepsko", a jeśli chodzi o dubbing to jest legendą, a w grze Yarpena zagrał jak zwykle niesamowicie, to może i Ciriborg też jakoś zdoła zagrać.
@BeksaLala
Bywam w Teatrze Starym w Krakowie, gdzie Pani Marta gra często i widziałem ją w wielu rolach (w tym w rolach poważnych), co prawda większości kojarzy się z dość kiepskawym (jeśli ktoś lubi, a go uraziłem, to przepraszam) Ranczo, gdzie gra rolę raczej nie sprzyjającą rozwojowi aktorskiemu, ale myślę, że na pewno dałaby sobie radę z rolą Ciri, nawet jeśli zakładamy że należy ją zagrać poważnie.
 
Eee, ale chyba Marta Bitner w Ranczu to nie grała. Może ktoś podobny?

Chyba, że w nowym sezonie, którego nie widziałem, to zwracam honor.
 
Last edited:
Wiadomość raczej mało znacząca, ale spójrzcie (uwaga na spoilery), Pani zagrała(odegrała?) 3 postaci do Wiedźmina (2014), jak rozumiem chodzi o naszego Wiedźmina 3.
http://www.skene.pl/osoba/6099/Weronika-Lukaszewska

Jeśli ktoś się interesuje dubbingiem i zna innych mniej popularnych aktorów i inne tego typu agencje, to może zabawić się w detektywa, może w sieci jest już cała obsada nadchodzącej gry? :p.
 
Last edited:
Ciekawe, dziewczyna pochwaliła się za szybko czy jakiś przeciek? :hmm:

Tutaj można posłuchać próbek jej głosu z innych gier (postacie drugo czy trzecioplanowe raczej) -> CLICK
Dziwne jednak że przy DIablo czy LoLu wyraźnie zaznaczyli iż chodzi o grę, a przy Wiedźminie już nie, nie ma również numerka. Może kroi się animowany Wiedźmin z nową fabułą i to tam podkładała głos? :D Wiem wiem, śnię na jawie :p
 
Last edited:

Mal

Forum veteran
Pozostaje mieć nadzieję, że pan Kopczyński nauczył się śpiewać
Ja pozostanę przy nadziei, że śpiewać w grze nie będzie. W ten sposób ja mam większe szanse na spełnienie swoich "marzeń" niż Ty ;)
 
cos czuje ze ta weronika łukaszewska to cirii, młode dziewcze ma sympatyczny głos, niby pasuje jak ulał, ale od ciry chciałbym czegoś bardziej z pazurem, tutaj można posłuchać trochę jej stękania w sumie podobnej wyglądowo roli Riven w grze LOL https://www.youtube.com/watch?v=4EejzLz4iAM, tak średniawkowo i sztucznie
 
Jeej, stary Jaskier :p Ja tam się cieszę.

E tam, to było oczywiste, skoro pojawił się w dwójce szanse na zmiany były iluzoryczne.
Byłoby jednak fanie, gdyby oprócz śpiewania dodatkowo nie mówił, czy raczej nie deklamował.
No chyba, że imć Kopczyński się spręży i poprawi, ale ostatnimi laty jest tak fatalny, że ciężko mieć nadzieję.
 
Miło by było, gdyby nie śpiewał (czy tam dukał), a spróbował zniżyć głos i spokojnie coś nucić. Zamachowskiemu w serialu to bardzo dobrze wyszło, "Jak gwiazdy nad traktem" i "Zapachniało powiewem jesieni" są wspaniałe i właśnie tak sobie wyobrażałem ballady Jaskra.
 
Top Bottom