Gry komputerowe

+
Kilka fotek z Bety Destiny jakie zrobiłem w trakcie przemierzania zniszczonego rosyjskiego kosmodromu:





 
To Activision to pewnie powstanie kiedyś :p
Wersja na PC powstanie, ale nie ze względu na to, że wydawcą jest Activision, ale z tego powodu, że twórcy (Bungie) ogłaszało w mediach, że ten typ rozgrywki pasuję do tej platformy i wielu pracowników z tego studia gra na tej platformie, lecz na razie chcą się skupić na dopieszczeniu i wydaniu gry na konsole ;)
 
Była mowa że szansa na wersję pecetową jest ale nie chcą brać na barki zbyt wielu platform, a że obecnie pecety nie są zbyt popularną maszyną do grania wśród odbiorców mainstreamowych to właśnie pecet póki co wyleciał z platform docelowych podczas gdy są wśród nich trupy z innej epoki takie jak X360 i PS3. Taka sama sytuacja jest z nowym Metal Gearem, twórcy mówią że szansa na wersję pecetową jest, że chcieliby itd., ale trzeba to przemyśleć, nie chcą przeciążać zespołu i dlatego gra na razie wychodzi na konsole obecne oraz trupy ;)

A fotki z Destiny rzeczywiście przepiękne. Cała gra jest taka czy tylko plenery i pejzaże? Widziałem kilka fotek z postaciami i nie wyglądały zbyt fajnie.
 
Rzekłbym że podobne wymagania może mieć Geralt ale one będą w pełni uzasadnione.
Jeżeli Hunt lubisz slasherki no to Onimushe musisz zaliczyć najlepiej wszystkie 4, bo wszystkie dają radę.
Niestety dziś Capcom nie stworzy nowej genialnej Onimushy, bo stary genialny skład przeminął.

A chodzą ploty że Destiny miało by trafić na steam juz w marcu 2015, ile w tym prawdy?
 
Last edited:
Pierwszy fragment dodatku do Hearthstone stoi otworem. Już zapomniałem jak bardzo lamię w tej grze, a moja talia jest nędzna :p
 
Była mowa że szansa na wersję pecetową jest ale nie chcą brać na barki zbyt wielu platform, a że obecnie pecety nie są zbyt popularną maszyną do grania wśród odbiorców mainstreamowych to właśnie pecet póki co wyleciał z platform docelowych podczas gdy są wśród nich trupy z innej epoki takie jak X360 i PS3. Taka sama sytuacja jest z nowym Metal Gearem, twórcy mówią że szansa na wersję pecetową jest, że chcieliby itd., ale trzeba to przemyśleć, nie chcą przeciążać zespołu i dlatego gra na razie wychodzi na konsole obecne oraz trupy ;)

A fotki z Destiny rzeczywiście przepiękne. Cała gra jest taka czy tylko plenery i pejzaże? Widziałem kilka fotek z postaciami i nie wyglądały zbyt fajnie.
PS3 i XO to ogromna baza użytkowników i pewnie przez to nie rezygnują z tych platform. Kasa i tyle.

W ruchu gra wygląda o wiele lepiej niż na screenach. Co prawda w SP dostępny jest tylko kosmodrom, ale mi naprawdę podoba się to zrujnowane otoczenie. Mapy też są dosyć duże. Gra polega jednak na strzelaniu i potyczki zdarzają się bardzo często. Nieraz w misji będziemy musieli poczekać aż dron otworzy nam drzwi, a my tymczasem zajmujemy się kilkoma falami przeciwników. Mój opis nie wygląda za ciekawie, ale w to trzeba zagrać i samem się przekonać.
 
PS3 i XO to ogromna baza użytkowników i pewnie przez to nie rezygnują z tych platform. Kasa i tyle.

I dlatego branża stoi w miejscu. Podejrzewam, że przez najbliższe lata większość gier będzie wychodzić na obie generacje albo będą to odświeżone wersje gier z poprzedniej generacji. Najlepszy przykład to seria Halo. Pierwsze części z czasów pierwszego Xboxa wyszły w odświeżonej wersji na X360, a teraz wychodzą ponownie na Xboxa One. Jak za parę lat powstanie kolejny Xbox to jestem pewien, że ponownie wyjdzie odświeżona wersja tej serii.
 
Kolejna wersja kontrolera od zaworu. Dpad został zastąpiony gałką. Ten rewolucyjny pad pod PC, coraz bardziej przypomina standardowe układy. Teraz pozostaje tylko czekać na wywalenie touchpadow.

 
Czyżby nowa marka od Bioware?


Zwiastun z żywymi aktorami nie mówi praktycznie nic choć jeśli ma wprowadzać w klimat to wygląda na nasz świat z domieszką elementów nadprzyrodzonych. Ciekawe czy zapowiedź jest planowana na Gamescom i jak zwykle zwiastun wyciekł parę tygodni wcześniej :p
 
Zwiastun z żywymi aktorami nie mówi praktycznie nic choć jeśli ma wprowadzać w klimat to wygląda na nasz świat z domieszką elementów nadprzyrodzonych.

Rzeczywiście, za wiele to nie mówi i mnie nasuwa skojarzenia z poniższym :harhar: .

 
Wygrzebałem właśnie w swojej bibliotece kupiony w jakimś bundlu Renegade Ops. Oglądam sobie filmiki na tubie i gra wygląda świetnie ... już ląduje na moim dysku :D
 
@IwaN, to też było moje pierwsze skojarzenie, a w dalszej kolejności Mity Cthulhu Lovecrafta i Nocny Patrol Łukjanienki :D Jeśli faktycznie będzie to cRPG osadzone w czasach współczesnych z domieszką magii, potworów czy elementów nadprzyrodzonych to będę bardzo zadowolony, wreszcie coś nowego, a nie kolejne elfy, smoki i inne pierdoły. No chyba że to jakiś trolling podobny do tego co robił Cliff Bleszinski - wrzucał do sieci zdjęcia koszykarzy i inne nic nie mówiące rzeczy, a później okazało się że robi arenowego shootera w stylu Unreala i Quake'a :p
 
Top Bottom