Assassin's Creed

+
Dwa nowe trailery z polskimi napisami.
Numer 1:


Numer 2:


Grafika mnie onieśmieliła, jestem bardzo na tak!
Historia historią, zobaczymy co z tego wyjdzie. Nie będę uprzedzona dopóki nie zagram. Ekhm ... z tym może być problem. Nadal siedzę w Wenecji ;)
Tak mi się teraz skojarzyło - narrator - asasyn w trailerze numer 2 powinien mówić z francuskim akcentem. Tak jak Ezio śmiga z włoskim.
 
Tak mi się teraz skojarzyło - narrator - asasyn w trailerze numer 2 powinien mówić z francuskim akcentem. Tak jak Ezio śmiga z włoskim.
Z materiału podesłanego przed Yakina:
"Warto zwrócić uwagę na brytyjski akcent Arno. Ezio mówił z włoskim akcentem - dlaczego w tym przypadku nie zastosowano podobnego rozwiązania? Ubisoft tłumaczy, że Arno nie mówi po angielsku z francuskim akcentem, ponieważ my, jako "widzowie" zdarzeń, korzystamy z tłumaczenia Animusa i odbieramy wypowiedzi tak, jakbyśmy byli mieszkańcami Francji. Ponadto, brytyjski akcent kojarzony jest w Hollywood z obcokrajowcami i z przeszłością. Inaczej wygląda sprawa w przypadku wypowiedzi nie mających związku z fabułą - ludzie będą mówili po francusku. Od czasu do czasu także podczas normalnych rozmów usłyszymy francuskie słowo."
Trochę szkoda, ale dobrze, że gdzieś tam ten francuski w tle będzie. :)
 
Najpierw mieliśmy Arabów mówiących po angielsku, później Włochów mówiących po angielsku, ale z akcentem, następnie mieliśmy Amerykanów mówiących po angielsku oraz rdzenne języki plemion indiańskich, teraz mamy Francuza mówiącego po angielsku z brytyjskim akcentem. Widać, czasem Animus coś niedomaga ;)
 
Z materiału podesłanego przed Yakina:

(...)

Trochę szkoda, ale dobrze, że gdzieś tam ten francuski w tle będzie. :)

Takie pokrętne tłumaczenie, co by samych Francuzów pewnie nie drażnić. Oni na punkcie swojego języka to bardzo przewrażliwieni są przecież ;)
 
Last edited:
Bardzo fajne, o wiele lepsze niż te wcześniejsze animacje z Assassin's Creed. Lubię ten styl, tak samo podobało mi się to w Wiedźminie 2, podobał mi się też animowany komiks z uniwersum Dead Space. Dlatego liczę że REDzi nie zrezygnowali z tego i podobne filmiki zobaczymy też w Wiedźminie 3 (albo produktach koło Wiedźmina 3, jakieś wprowadzenie do świata czy przedstawienie postaci jak to było z filmikiem o wiedźminach i streszczeniem Wiedźmina 1).
 
Ech właśnie przeczytałem że za AC: Unity i FC4 w wersji PC odpowiada Ubi Kijów - czyli zapowiada się optymalizacyjna kaszanka i na wymagania niema co patrzeć bo i tak będzie nędza,
 
Brotherhood przecież nie był dłuższy niż 15h, był bardzo krótki, tak samo Revelations, a gry były bardzo dobre. No i miały bardzo fajne zadania poboczne(BH trochę lepsze zadania, R fajniejsze misje z rozwojem Asasynów).

Ja zważam jeszcze na fakt, że nie ma w nazwie numerka, czyżby odejście od numeracji, czy może Unity to właśnie coś w BH i R pomiędzy II i III, tyle że z innym bohaterem?
 
A po drugie kampania ma trwać 15-20h

To akurat norma w tej serii jak również w większości gier akcji. Poza fabułą mamy jednak misje i aktywności poboczne ;)

Ja zważam jeszcze na fakt, że nie ma w nazwie numerka, czyżby odejście od numeracji, czy może Unity to właśnie coś w BH i R pomiędzy II i III, tyle że z innym bohaterem?

Raczej odejście, w wielu wywiadach podkreślają, że to nowy start itd. Chociaż tak właściwie, wątek Desmonda zakończył się w trójce, a czwórka była o czym innym, a jednak miała czwórkę w tytule. Podejrzewam, że to działanie piarowe, gra z piątką w tytule mogłaby odstraszyć nowych graczy, którzy uznaliby że gry nie warto kupować, bo nie załapią o co chodzi.

@frog67, za którego Asasyna odpowiadali Rosjanie?
 
Z żadną z tych gier nie miałem problemów na moim złomie z innej epoki :p Choć w trójkę grałem sporo po premierze, patche mogły zrobić swoje ;)
 
Obydwie gry pożyczałem od kumpla, i jakoś tak było, że akurat nie mogłem patchować, ACIII działało całkiem nieźle, ACIV również, ale jak pamiętam wyszedł potem do IV jakiś patch z PhysX i tam ludzie się bardzo skarżyli.
 
@HuntMocy, ekhm, jakby to ten rzec. Taaak, jasne :p Ale teraz już mam wszystkie Swoje, to już nie muszę :D

Łał. Ten. Trailer. Ta. Kobieta. Kurde. Super. No. Bardzo. Jasny. Gwint.
 
Last edited:
Top Bottom