Gry komputerowe

+
Zwiastun z żywymi aktorami nie mówi praktycznie nic choć jeśli ma wprowadzać w klimat to wygląda na nasz świat z domieszką elementów nadprzyrodzonych.

Ja bym powiedział, że z teasera wynika, że elementy nadprzyrodzone nie będą domieszką, tylko będą grały pierwsze skrzypce . :D

O samym projekcie wiem za mało, by wiedzieć czy się ekscytować. :p
 
Przez przypadek dałem bułkę bezdomnemu. Jeśli zechce ją zjeść to mam nadzieję, że będzie mu smakować, ale jeśli przypadkiem chciałby oddać to będzie mi miło :)

Musiałem :p Nigdy nie zrozumiem jak dochodzi do 'tajemniczych' błędów przez które nagle jakaś gra staje się darmowa albo ma mocno obniżoną cenę. Coś takiego było chociażby na Uplay gdzie Assassin's Creed 4 i Watch_Dogs miały bodaj 50% zniżki, a za chwilę napisali, że to pomyłka. Tak samo zresztą jak wycieki zwiastunów przed planowaną premierą.
 
Ostatnio oglądając kanał BirgirPall (warto tam zajrzeć :) ) trafiłem na przekomiczną grę pt. Gang Beasts, polecam ją każdemu, kto lubi pograć z kimś w coop'a ;)
Jeśli ktoś chciałby bliżej poznać ten tytuł, to pod tym linkiem można pobrać wczesną wersję tej gry. Szczerze polecam, można popłakać się do łez.

Tutaj krótki materiał na zachętę:
PS. Standardowo sterowanie jest ustawione dla pad'ów, ale można bez problemu przestawić na klawiaturę. Gra obsługuje do 4 graczy. Miłej zabawy :)
 
Jakieś opinie o Remember Me? Mam ochotę sobie pograć w coś na ps3 i przeglądam listę tego co będzie w Bierdze (może ktoś coś tam ciekawego jeszcze zauważył?)...
 
Jakieś opinie o Remember Me? Mam ochotę sobie pograć w coś na ps3 i przeglądam listę tego co będzie w Bierdze (może ktoś coś tam ciekawego jeszcze zauważył?)...
Sam planuję kupić Asura's Wrath. Poza tym:

Remember Me - solidne, bez rewelacji, ale całkiem sympatycznie wspominam
XCOM: Enemy Unknown - cudowna gra, jeśli z jakiegoś powodu wolisz ją na konsolę (na padzie się wygodniej gra) to must have
Devil May Cry HD Collection - klasyk
Dragon's Dogma - ponoć niezły action RPG
Injustice: Gods Among Us - bardzo fajna bijatyka, szczególnie jeśli masz z kim na kanapie zagrać
Metro: Last Light Limited Edition - jak ci PC nie uciągnie i chcesz się z padem 'męczyć' w FPSa
Ni No Kuni: Wrath Of The White Witch - wszyscy chwalą, może też wezmę
Soulcalibur IV Essentials - klasyczna już bijatyka
Street Fighter X Tekken - kolejna świetna bijatyka
 
Jakieś opinie o Remember Me? Mam ochotę sobie pograć w coś na ps3 i przeglądam listę tego co będzie w Bierdze (może ktoś coś tam ciekawego jeszcze zauważył?)...

Ciekawy pomysł i środowisko. Graficznie i artystycznie nawet ładne ale bez rewelacji. Muzyka też daje radę, ale historia jest już taka w większości przeciętna. Skopano za to walkę (a dokładniej ciekawie zapowiadający się system kombosów) oraz zamknęli bohaterkę w liniowych, klaustrofobicznych korytarzach.

Jednak po taniości warto zagrać - jeśli lubi się taki rodzaj gier i klimaty.
 
@mrrruczit
Bijatyki - raczej nie dla mnie.
W XCOMa grało mi się całkiem przyjemnie, więc się jeszcze zastanawiam.
Metro mam na PC.
Ni No Kuni - ładniutkie, ale nie jestem pewna czy ten rodzaj gier by mi podszedł...

Pewnie w końcu wezmę tylko to Remember Me .
 
@Keth


[h=2]Firefly Online Reunites TV Cast[/h]http://www.rockpapershotgun.com/2014/07/28/firefly-online-cast-members/

Jestem bardzo, bardzo sceptyczny co do tego :( tym niemniej czekam z niecierpliwością i mam nadzieję, że mimo wszystko będzie to pozytywne zaskoczenie.

@mrrruczit
Bijatyki - raczej nie dla mnie.
W XCOMa grało mi się całkiem przyjemnie, więc się jeszcze zastanawiam.
Metro mam na PC.
Ni No Kuni - ładniutkie, ale nie jestem pewna czy ten rodzaj gier by mi podszedł...

Pewnie w końcu wezmę tylko to Remember Me .

Remember Me to dobry wybór, moim zdaniem bardzo fajna gra z rewelacyjnym klimatem i niezłą walką (warunkiem gra na padzie). Może i kontrowersyjna teza, ale dla mnie to jedna z najlepszych gier zeszłego roku :)
 
Edge chwali Blade Symphony, czyli pojedynki bronią białą na bazie genialnego Jedi Academy - grał ktoś?



http://www.edge-online.com/review/blade-symphony-review/
 
Pojawiły się wymagania Dreamfall Chapters:

Minimalne:

System: Windows XP SP3
Procesor: Core 2 Duo 2GHz lub podobny
Pamięć RAM: 3 GB RAM
Karta graficzna: Intel HD Graphics 4000
DirectX: Wersja 9.0c
HDD: 5 GB wolnego miejsca

Zalecane:

System: Windows 7
Procesor: Quad Core i5 2.5GHz
Pamięć RAM: 4 GB RAM
Karta graficzna: ATI lub Nvidia z 1GB VRAM
DirectX: Wersja 11
HDD: 20 GB wolnego miejsca
W sumie spełniam nawet zalecane :) ...

Ale gra chodzi na Unity, więc nei ma co się dziwić.
 
Top Bottom