Gry - bundle, promocje, okazje

+
Mam konto na Facebook, ale w sumie nie wiem po co bo... z niego praktycznie nie korzystam poza spradycznym chatem.

Więc takie "promocje" nie dla mnie.
 
@Karesh Jeszcze nie sprawdzałem, bo właśnie pobieram, ale nic nie jest napisane, że jest w jakieś formie ograniczona (nie mówię tu o dodatkach, bo one nie są dostępne). Po prostu gra dostępna na tydzień (7 dni od pierwszego uruchomienia). Ale głowy nie dam sobie uciąć ;)
 
BF-y stoją na multi, także strzeliliby sobie w kolano udostępniając tylko singiel, wtedy znacznie mniejsze grono zainteresowało by się darmowymi 168 godzinami. Chociaż to EA...
 
Last edited:
BF-y stoją na multi, także strzeliliby sobie w kolano udostępniając tylko singiel, wtedy znacznie mniejsze grono zainteresowało by się darmowymi 168 godzinami. Chociaż to EA...

Multi jest na 100%, ale mnie interesuje kampania bardziej :) przejdę za darmo i już :)
 
Multi jest na 100%, ale mnie interesuje kampania bardziej :) przejdę za darmo i już :)
Sprytne posunięcie ;) W takim razie trzeba uważać żeby EA nie postanowiła skrócić czasu tak, aby nie zdążyło się przejść singla ;D
 
No i nie odpala mi BF4... wczytuje i wczytuje i wczytać nie może. Raz przeleciało to intro czy co to jest i się zatrzymało. Nie wiem czy winny tu może być Origin lub obciążenie serwerów?
 
No i nie odpala mi BF4... wczytuje i wczytuje i wczytać nie może. Raz przeleciało to intro czy co to jest i się zatrzymało. Nie wiem czy winny tu może być Origin lub obciążenie serwerów?

W poniedziałek dopiero zasiąde przed swoim PC i ściągnę BF'a, także zferyfikuje czy będę miał podobny problem.
 
Top Bottom