Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Wniosek jest jeden: Wiedźmin 3 będzie słaby, lepiej niech anulują te popłuczyny po prawdziwych grach i od razu robią czwórkę.

:troll:
Jak chcesz to opowiem ci jak się zacznie czwórka
 
Jak chcesz to opowiem ci jak się zacznie czwórka

Nom, rzezią Żmij przez wojska cesarskie w cytadeli Stygga i śmiercią ukochanej Bonharta, zabitej przez Letho w amoku. Potem parę cutscenek i lądujemy z wojskami Cesarstwa nieopodal Amarillo, podczas podboju Geso. Mamy wybór - zdezerterować lub wziąć udział w szturmie. Pod koniec misji poznajemy Houvenaghela, jakiś czas później decydujemy się zostać łowcą nagród. Otwarty świat The Witcher®: Fallen Hunter stoi otworem.
 
Nom, rzezią Żmij przez wojska cesarskie w cytadeli Stygga i śmiercią ukochanej Bonharta, zabitej przez Letho w amoku. Potem parę cutscenek i lądujemy z wojskami Cesarstwa nieopodal Amarillo, podczas podboju Geso. Mamy wybór - zdezerterować lub wziąć udział w szturmie. Pod koniec misji poznajemy Houvenaghela, jakiś czas później decydujemy się zostać łowcą nagród. Otwarty świat The Witcher®: Fallen Hunter stoi otworem.
To byłoby nawet fajne :p
 
Ej czy zna ktoś e-maila do CD-P, chodzi o to , że ostatnio odkryłem muzykę "ulicznego grajka" Mariusza Goli która to idealnie by pasowała do wiedźmina 3 i naszła mnie myśl czy nie można by przedstawić panom z cdp luźnej sugestii by nawiązali jakiś kontakt/współpracę z tym jegomościem ;) albo mogli by wykupić prawa do paru jego nagrań.

Powiedzcie sami czy ta muzyka nie kojarzy się z Słowiańskimi-Wiedźmińskimi klimatami, linki poniżej
https://www.youtube.com/watch?v=v23clp6sbqg
https://www.youtube.com/watch?v=gZS4IevqGiY
 
Nawet dobre to jest. Zwłaszcza drugi utworek. Myślę, że facet mógłby się fajnie wpasować i nagrać coś klimatycznego wpisującego się w wiedzmiński świat.
 
Ciekaw jestem czy ten fragment gry, który był pokazywany na E3 i Comic Con zostanie opublikowany też z polskimi głosami. Podobno niedługo mają wypuścić prezentację z Comic Con, ale ciekawe na jakiej zasadzie to będzie. Czy wypuszczą film z faktycznej prezentacji (a jak wiadomo tam był problem z głosami a właściwie ich brakiem)? Czy może nagrają gdzieś w zaciszu na spokojnie ten sam fragment gry.
No i zobaczymy co pokażą na gamescomie. Na publiczną prezentację nie liczę, ale interesuje mnie czy pokażą jakiś nowy fragment. Może pokażą ten epizod ze Skellige czy to z Leszym o czym mogliśmy przeczytać jedynie w zapowiedziach.

@nokia567 - Albo możesz napisać na PW do Marcina Przybyłowicza, poszukaj w temacie z muzyką powinieneś znaleźć jego posty.
 
Last edited:
Wydaje mi się, że nawet jeśli mieli w planach wypuścić nagranie z CC to po problemach te plany zmienili. Chociaż bym się nie obraził za taki bonus.
 
Z zapowiedzi wynika że prawdopodobnie po GC dostaniemy pełen gejmplej prezentujący zadanie z Bożątkiem oraz Ladies of the Wood. Krótko mówiąc przejście całego rozbudowanego questa od początku do końca. Szczerze mówiąc trochę szkoda, bo to quest gdzieś ze środka gry, wyrwany żywcem z głównej linii fabularnej. Mam mieszane uczucia odnośnie spoilerów :p
 

Guest 3669645

Guest
Szczerze mówiąc trochę szkoda, bo to quest gdzieś ze środka gry, wyrwany żywcem z głównej linii fabularnej
A nie czasem z samego początku, z pierwszych kilku godzin gry? W końcu to quest w którym dopiero szukamy Ciri. Nie wydaje mi się żeby tam były jakiekolwiek spoilery :p
 
Czemu nie mieszkam bliżej Niemiec :( Z FB:
LIVE gameplay showings, plenty of Witcher goodies, incredible cosplayers and fun competitions - these are just the highlights of all the things we’ve prepared for you at this year’s ‪#‎gamescom2014‬. Between August 14th and August 17th, in Cologne, Germany, and don’t forget to let us know you’re planning to join us!
PS. If you can’t come, don’t worry - there will be many attractions for everyone!
 
Top Bottom