Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.
Noależe ani rzutu oka na kalendarz?
Miszcz :D

Kiedyś musiałem coś źle sprawdzić i tak sobie zakodowałem, że 10 sierpień to jest sobota, że nic nie sprawdziłem. Ale w sumie to i tak całe szczęście, że mi się pomyliło w tą stronę :). Gorzej by było jakbym sobie ubzdurał, że 10 to jest poniedziałek i samolot by poleciał...
 
Tylko żeby nasz Łoles gdzieś po drodze korzeni nie zapuścił ;) ...

W stolicy miałby ku temu dobre warunki - lekka nawałnica się przetoczyła i ponoć nawet coś zalała. No porządnie się błyskało.

Ja na Strażników się też jakoś wybiorę, jednak nieszybko.
Teraz priorytetem jest przywrócenie do stanu sprawności mojego roweru - druga dętka mi poszła, a w oponie znalazłem ładne przedarcie (trochę z eksploatacji, trochę ze starości) na 2-3 cm. Tak więc, teraz trzeba kupić nową oponę, dętkę i może (w końcu) błotniki - biorąc pod uwagę kaprysy pogodowe.
 
Jak jest przetarcie to sprawdź tez felgę, taśmę itd.

Spoko, sprawdzę. Ale opona zaczynała się sypać już pod koniec zeszłego sezonu. Po prostu w tym roku zmieniałem sobie tylne przerzutki (co pociągnęło za sobą również wymianę tylnej kasety, manetki i łańcucha) i finansowo nie byłem gotowy na opony - liczyłem, że ten sezon jeszcze przejadę.
 
 
Też macie kurna problemy z Neostradą z powodu burz? Od niedzieli nie mam neta i trza siedzieć na necie z komórki...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom