San Diego Comic Con - Q&A oraz materiał wideo

+
Uszkodzone komputery nie są satysfakcjonującą mnie odpowiedzią ;P W jaki sposób uszkodziły się tak, że nie odgrywały tylko głosów postaci, a inne tak?
jak sie wsłuchasz na tym filmiku z youtube to słychać głosy ale są bardzo cicho.
 
Uszkodzone komputery nie są satysfakcjonującą mnie odpowiedzią ;P W jaki sposób uszkodziły się tak, że nie odgrywały tylko głosów postaci, a inne tak?

Masz już jedną odpowiedź na pytanie o wymagania sprzętowe. Gra będzie potrzebowała dwóch komputerów. Jeden będzie odgrywał głosy postaci w grze. :) Na pokazie padł właśnie ten komputer, a drugi odpowiedzialny za resztę gry działał :)
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Materiały targowe pojawiają się najwcześniej w przeddzień eventu. Także jutro najpewniej zacznie się wysyp trailerów z "GC14" w tytule.

Byłbym rad, gdyby to jutro wypuścili pierwszy part gameplay'a (ale pewnie zaczną od momentu, w którym skończył się poprzedni gejmplej z Jaśkiem). Jednak coś mi mówi, że zobaczymy go najwcześniej w środę :p
 
@Marcin Momot mnie wkurza że wy nie wiem czy udajecie czy nie wiecie ale mnóstwo typa czeka na gameplay już od dzisiaj, te wasze soon jest śmieszne dacie gameplay niedlługo po comic conie trzeba było odrazu napisać że będzie na GC i po sprawie teraz też "w tym tygodniu" tak jak wasze odpowiedzi na pytania "Jak ma na imie Momot? Odp: Tomek ale na drugie :)" taka metafora, tyle wnosiły wasze odpowiedzi na pytania że były i nic więcej. Napiszcie do cholery że zaczniecie od środy albo czwartku i będzie git, wy wiecie że połowa osób po wyjściu materiału zapomni że "trollowaliście" nim materiał się pojawił i wracając to niespodzianka to by było wczoraj o godz 00:00 a nie w środe czy czwartek jak zaczenie sie GC... Rzeczywiście zaskoczycie wszystkich niemiłosiernie. Aż sie zmarszczyłem na was!:fury:

DOWN: Te panie pseudo mod nie mów mi co mam robić :) to że Ty łykasz wszystko jak mały pelikan to nie znaczy że każdy taki jest :) i ja wcale nie jestem niegrzeczny. Chyba żyjemy w innych światach.
 
Last edited:
Ludzie za 3 dni zaczyna się Gamescom, czy tak ciężko wytrzymać jeszcze te kilkadziesiąt godzin ? :p Dla mnie porządny gameplay mógłby się pojawić nawet kilka dni przed premierą bo mam pewność, że się na REDach nie zawiodę.

P.S Odpowiedź na pytanie o przyszłość Geralta w serii Wiedźmin to coś w stylu
- Która godzina ?
- Poniedziałek.
:troll:
 
@auros123 Zachowywanie się jak *** niczego nie przyspieszy... Naprawdę, cierpliwie poczekaj, bo są też ludzie którym kampania marketingowa CDPR pasuje (np. mi) i stopniowo nakręcany jest Hype.... I wolę taką zabawę niż mieć wszystko od razu obejrzeć i zapomnieć...
 
Last edited by a moderator:
Ja przypominam, że od ewentualnego upominania użytkowników jest moderacja, a używanie przycisku raportuj, nie boli.
 
***
@Upiorny Orszak wgl nie przeszkadza mi czekanie, chodzi o sam fakt robienia ludzi w bambus że materiał będzie krótko po CC a będzie na otwarcie GC no to rzeczywiście :) odrazu można napisać że na GC zobaczymy nowe materiały a nie nakrecać ludzi że coś zobaczą przed.
 
Last edited by a moderator:
***
@Upiorny Orszak wgl nie przeszkadza mi czekanie, chodzi o sam fakt robienia ludzi w bambus że materiał będzie krótko po CC a będzie na otwarcie GC no to rzeczywiście :) odrazu można napisać że na GC zobaczymy nowe materiały a nie nakrecać ludzi że coś zobaczą przed.
@auros123

Jesteś wystarczająco długo na forum, by wiedzieć, że nie tolerujemy ataków personalnych na innych użytkowników (stąd edycja Twojego posta). Kontynuowanie wątku grozi oficjalnymi sankcjami. W razie wątpliwości, zapraszam na PW.

@Napoleon_Pl

J/w.
 
Last edited:
***
@Upiorny Orszak wgl nie przeszkadza mi czekanie, chodzi o sam fakt robienia ludzi w bambus że materiał będzie krótko po CC a będzie na otwarcie GC no to rzeczywiście :) odrazu można napisać że na GC zobaczymy nowe materiały a nie nakrecać ludzi że coś zobaczą przed.

Ja bardzo wyraznie napisałem przed SDCC że video bedzie w okolicach lub po GC. Gdzie tu mydlenie oczu?
 
W przypadku gier CDPR problem z dowolnym zabijaniem postaci wynika z samej koncepcji, że gra ma mieć wiarygodne i dość rozbudowane konsekwencje. Im bardziej projekt gry będzie podążał w takim kierunku, tym bardziej dowolne mordowanie przypadkowych osób będzie poza tak konstruowaną grą, czyli nie będzie swobodą, a obnażeniem słabości gry.

Tyle że nikt nie optował za dowolnym zabijaniem, a tym bardziej za wybiciem wszystkich w konkretnych miejscówkach.
Była mowa jedynie o tym, że gdyby już dało się ciachnąć każdego zachowanie takie powinno wiązać się z poważnymi konsekwencjami, jak również, że enpece nie powinni być nieśmiertelni.

Nie chodzi o samo zabicie przypadkowej pobocznej postaci. Chodzi o to, co gra kładąca nacisk na fabułę i wiarygodne konsekwencje oferuje z tym dalej.

Jeśli jednak jakiś postronny osobnik nawinie nam się podczas walki na miecz lub znak i nie odniesie najmniejszej szkody nie będzie to ani konsekwentne ani wiarygodne i takoż obnaży słabości i niedoróbki. Otwarty świat musi zachować pozory wiarygodności. To warunek konieczny, niezbędny, by móc zarzucić niewiarę i w pełni weń wsiąknąć z czym w W2 miałem niekiedy problemy.
Jeśli jednak faktycznie Czerwonym udało się brak maniakalnych zachowań wyegzekwować inaczej niż czyniąc z enpeców niematerialne zjawy, których nic się nie ima i tylko burzą imersję, to niczego więcej mi nie trza. I na tym z mojej strony koniec tematu.

Hm. Pewnie nigdy nie zostanie. Łucznicy będą naparzać i trafiać tylko w Geralta, cały damage pójdzie na niego

Meh. Już wolałbym, żeby ubity wierzchowiec spawnował się po określonym czasie w konkretnych miejscach. Krótko mówiąc zamiast upiora lepszy Łazarz.

Koń, który pcha się do walki, zamiast uciekać i, oczywiście, ginie. Nie wiem, kto to wymyślił, ale za pierwszym razem pomyślałam, że to chyba jakiś bug, bo głupota tego rozwiązania nie mieści mi się w głowie.

Prawda. Konie w Skyrimie to w ogóle słabizna. Jak grę lubię, tak przyznać muszę, że w tym wypadku nic nie działa jak należy. I oczywiście bohater to jedyna osoba mogąca jeździć wierzchem.
Reszta, nie wiedzieć czemu, nie zdołała opanować tej mistycznej sztuki. Jest słabo, skutek tego taki, że w TES V z konia nie korzystam. Grę mi psuje i tyle. A wniosek z tego następujący. Jeśli wprowadza się konkretne rozwiązania to albo robi się to należycie, albo wcale. W TES to była robota na pół gwizdka. Na braku koni gra tylko by zyskała, a już na pewno nic nie straciła. Tak sądzę.

A RDR to inny typ gry, jednak. No i tam koń , jak to w westernie, odgrywa inną rolę.

Inny, ale też obie gry mają sporo cech wspólnych. A i koń odgrywa rolę bardzo podobną.
Tu i tu jest to głównie środek transportu, tu i tu mamy walkę z grzbietu wierzchowca.
W RDR śmiertelność koni nie stanowi utrudnienia, toteż przy odpowiednim balansie w W3 także nie musi.

Dla mnie porządny gameplay mógłby się pojawić nawet kilka dni przed premierą bo mam pewność, że się na REDach nie zawiodę.

A widzisz, a ja tej pewności nie podzielam. Po doświadczeniach z W2 jestem tyleż pełen nadziei, co i obaw.
Toteż materiałów przyjmę ile się da, a nawet więcej i odczuwam wielki ich głód, ale też wiem, że w tej kwestii CDP RED spieszy się powoli, a ponaglanie nic nie da.
Jak będą materiały to będą, zatem spokojnie. Kampania właściwa na dobrą sprawę dopiero się zaczęła.
 
Top Bottom