Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
Ja to rozumiem, sam przecież zwróciłem się z prośbą o rozpatrzenie mej opinii wewnątrz grona moderatorów. Zdziwiło mnie tylko, że według moderatora najwidoczniej jakieś wiadomości nie są traktowane jako prywatne, do momentu zaznaczenia, że to jest prywatna wiadomość. Na pewno nie chodziło o prywatne wiadomości związane z ogólną pracą moderatorów. Ale według zi3lonej, również prywatne wiadomości pomiędzy zwykłymi użytkownikami nie są objęte nakazem zaznaczania prywatności. Jaka więc kategoria rozmów prywatnych tego wymaga? Ja tego fragmentu nie wymyśliłem, on jest w korespondencji. Macie do niej dostęp.

ed @Keth
Rozumiem, prawdopodobnie tak właśnie było. Moderatorka powiadamia mnie, że wiadomości prywatne dotyczące pracy moderatorów nie są prywatne, bo muszą trafić do obiegu wewnętrznego i zostać rozpatrzone przez wszystkich niebieskich oraz część czerwonych i jednocześnie radzi, że mogę się na to nie zgodzić, chociaż moja niezgoda nic tu nie da.
Cieszę się, że wszystko zostało tak sprawnie wyjaśnione i nie trzeba jednak korygować regulaminu.
 
Last edited:
Wszystkie wiadomości są prywatne i są objęte taka samą ochroną. Jedynym wyjątkiem są te wspomniane wcześniej przeze mnie. W zacytowanym przez Ciebie fragmencie autorce pewnie chodziło o to, że jeśli nie chciałeś, aby wiadomość dotycząca pracy moderatorów była przedmiotem ich dyskusji, to można było to dopisać :)
 
Da się jakoś wyłączyć ten automatycznie uruchamiający się trailer po wejściu na stronę pl.witcher.com? Denerwuje mnie to już, że jak włączam stronę to najpierw muszę wyłączyć filmik żeby sprawdzić newsy.
 
@whitewarrior - Dodaj do ulubionych/zakładek/whatever stronę główną forum gry Wiedźmin. Cokolwiek - zanim ukaże się w newsach - prawie zawsze jest na wylot obgadane właśnie tutaj. Pominiesz w ten sposób wszelkie możliwe utrudniacze, opóźniacze, sprzedawacze i reklamy.
 
Niniejszym pragnę poinformować, iż @albireo znalazł panaceum na wyliczankę języków, która od jakiegoś czasu trapi moje posty. Okazało się, że to dodatek do Firefoxa o nazwie HyperTranslate kaleczy rzemiosło. Addon ten po wciśnięciu wybranego klawisza (domyślnie shift) bardzo fajnie tłumaczy w przeglądarce zaznaczony tekst z dowolnego języka na ustawiony w opcjach (w moim przypadku na polski ;)) - taka alternatywa dla tłumacza google dostępnego w chromie. Jednak posiada on paskudnego buga, który często powoduje doklejanie się "wyliczanki języków" do postów napisanych na tym forum, którą (celem zachowania czytelności) trzeba później usuwać poprzez edycję posta.

Mimo tej wady nie zrezygnuję z HyperTranslate, gdyż niewielka niedogodność jest w moim mniemaniu niską ceną za użyteczność, którą ten dodatek oferuje.
 
Last edited:
Mimo tej wady nie zrezygnuję z HyperTranslate, gdyż niewielka niedogodność jest w moim mniemaniu niską ceną za użyteczność, którą ten dodatek oferuje.

A nie możesz tego po prostu wyłączać na czas korzystania z forum? Bo chyba nie tłumaczysz czegoś non-stop :).
 
Non-stop nie, ale bardzo często zaglądam do zapodawanych linków z newsami, które prowadzą najczęściej do obcojęzycznych stron. Zamiast kombinować z włączaniem i wyłączaniem co chwilę, wolę zedytować posta i wykasować niepożądany tekst.
 
Czy Administracja ma coś wspólnego z użytkownikiem @TestMachine radośnie spamującym temat o D'Jinni, którego posty są prawie na bieżąco kasowane? Bo nie wiem, czy to Wasza robota, czy bota. ;)
Jakkolwiek by to nie zabrzmiało...
 
To moja robota, sprawdzałem teorię, którą wysnuła @undomiel9 nt. działania acziwmentów. Wybrałem sobie najmniej uczęszczany dział, ale nie chciało mi się czekać do nocy (kiedy ruch na forum jest mniejszy). Testy zakończone.
 
Przeczytałem opis Geralta i wykryłem jeden błąd. Na początku jest napisane, że Geralt jest człowiekiem który nie jedno widział. Poza tym nigdzie nie ma wspomniane że jest mutantem, tylko jest napisane że jest wiedźminem i od najmłodszych lat był trenowany na zabójcę potworów. Poza tym całkiem fajne odświeżenie tej strony (tamta już się nudziła). Na razie są tylko 2 opisy a to znaczy, że Redzi będą je dodawać zapewne po zaprezentowaniu nam jakiejś innej postaci czy ważniejszego potwora.
PS: Obok Geralta jest cień Ciri, a w potworach jest cień Leszego
 
Last edited:
Nie wiem, czy to tylko u mnie, ale dzisiaj coś bardzo słabo forum działa. Otwieranie strony czy wysyłanie posta potrafi trwać i dziesięć sekund.
 
Powrócił też błąd z wiadomościami, które po kliknięciu "zamieść szybką odpowiedź" odsyłają do zaawansowanej edycji, jednocześnie zamieszczając ukradkiem post na forumie.
 
Nie wiem, czy to tylko u mnie, ale dzisiaj coś bardzo słabo forum działa. Otwieranie strony czy wysyłanie posta potrafi trwać i dziesięć sekund.

Nie tylko u Ciebie. U mnie też forum kiepsko działa. Myślałem, że to wina Chrome, ale w Firefoxie było to samo.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom