Gamescom 2014

+
A byłem pewien, że będzie. Nie rozumiem teraz o co chodziło z tą grafiką... WTF? I co teraz, mam oddać te wszystkie red pointy?
 
Ktoś zna cały rozkład GC? Szukałem ale na wszystkie dni nie mogę znaleść. Dzisiaj będzie jeszcze sony , jutro EA i konami a na reszte dni nie ma informacji??
 

Ciekawe ile ludzi się przewinie "Janeczka" już na miejscu
 
A byłem pewien, że będzie. Nie rozumiem teraz o co chodziło z tą grafiką... WTF? I co teraz, mam oddać te wszystkie red pointy?

Możesz zachować :p , nie twoja wina. Być może Microsoft w ostatnich dniach dopiero wyrzucił Wiedźmina i Dragon Age? Wszystko możliwe, mogło im czasu brakować i pokazali tylko te gry które oferują jakieś ekskluziwy dla posiadaczy xboxa, a jak wiemy Wiedźmin jest równy na wszystkich platformach. Jeżeli byłaby to prawda to powinni olać już ich i spróbować z Sony się dogadać. :p
 
Szczerze to bardziej szanuje Sony niż MicroShita :) i czekam z niecierpliwością na jakieś coś co uświadczymy na konfie Sony ( jeśli uświadczymy )
 
Ja jakoś wątpie że ujrzymy Wiedźmina na konferencji Sony, to dla mnie osobiście byłoby duże zaskoczenie. Marcin coś w ogóle cicho siedzi :p, żadnej wskazówki nam nie da czy warto jeszcze czekać dzisiaj na coś nowego, czy nie?
 
I co teraz, mam oddać te wszystkie red pointy?

A jak!? Oddawaj moje redpointy oszuście jeden ty!
Zaraz.... Przecież jeszcze żadnego ci nie wlepiłem, chwila...

O, teraz są aż trzy, więc...

Oddawaj moje redpointy oszuście jeden ty!

Marcin mówił, że będzie niespodzianka, na M$ spodziewiałem się wieśka a go nie było, na sony jakoś nie bardzo może o to chodziło z tą niespodzianką.

Niespodzianką może też być brak czegokolwiek w dniu dzisiejszym.
No co? Nie było mówione, że to musi być przyjemna niespodzianka.
 
Top Bottom