Wiedźmin 3: Dziki Gon - Świat gry

+
Wiedźmin 3: Dziki Gon - Świat gry



Od mętnych mokradeł Ziemi Niczyjej do surowych, mroźnych krajobrazów Wysp Skellige i tętniącej życiem metropolii północy, Novigradu--świat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon jest mroczny i zróżnicowany w niespotykanej dotąd skali. Obejrzyjcie nasz najnowszy materiał i napiszcie, co zaciekawiło Was w nim najbardziej.
 
Bardzo fajny materiał, kilka ciekawych informacji można się dowiedzieć, np jak te że nie wszystkie potwory będą zagrożeniem dla ludzi. Wolałbym być zasypywany takimi materiałami niż gameplayami które zawierają spoilery :p
 
Ech liczyłem na coś więcej... Zlepki z różnych trailerów, z różnych etapów tworzenia gry, kilka nowych ujęć i same oczywistości. Nic ciekawego niestety. Może następne będą ciekawsze.
 
Dokładnie, jak na coś co ma prezentować świat to wyszło kiepsko, taki niby dziennik, w którym tak na prawdę nic ciekawego nie pokazano ani nie przekazano.
 
Meh. Naprawdę słabe. Dziennikiem deweloperskim bym tego nie nazwał, bardziej filmik promocyjny.
 
Raczej taki zestaw odpowiedzi na pytania zielonego w temacie dziennikarza, a nie jakakolwiek informacja. W dodatku zdezaktualizowane materiały ciągle są pokazywane jako istniejące. Trzeba naprawdę mieć zerowy kontakt z serią, by cokolwiek wartościowego wyciągnąć z tego filmiku. Tylko że takich osób nie interesują podobne twory. Dla kogo więc to było?
 
Materiał ,,Świat Gry'' w którym nie pokazano świata gry ;) No trochę tak to wygląda.
W tym linku wyżej odnośnie DA:I to było lepiej zrobione i przedstawione.
 
Czuje się dziwnie, bo ja lubię takie rzeczy... I wole to od ton spoilerów które są widać przez wielu graczy preferowane... Może i było lekkie lanie wody ale przyjemnie się to ogląda, a to chyba jest w tym najważniejsze. :)
 
Czuje się dziwnie, bo ja lubię takie rzeczy... I wole to od ton spoilerów które są widać przez wielu graczy preferowane... Może i było lekkie lanie wody ale przyjemnie się to ogląda, a to chyba jest w tym najważniejsze. :)

Dokładnie :)


Jest jakaś ukryta wiadomość? Wydaje mi się że coś tam mignęło po zniknięciu logo, ale nie mam pojęcia czy coś było?
 
Czuje się dziwnie, bo ja lubię takie rzeczy... I wole to od ton spoilerów które są widać przez wielu graczy preferowane... Może i było lekkie lanie wody ale przyjemnie się to ogląda, a to chyba jest w tym najważniejsze. :)

Najważniejsze jest, jak w filmiku mającym traktować o świecie gry, pokaże się właśnie ten świat, a tu taka powtórka z rozrywki. Takie beginning po raz drugi, przy czym beginning miał racje bytu, jako że wprowadzał/zapowiadał grę. Zdecydowanie najsłabszy materiał promocyjny wiedźmina. Miałem nadzieje, że w tego typu dzienniku pojawią się ujęcia pokazujące ogrom świata z większej perspektywy (podobnie do tego ujęcia z Novigradu), po kolei pokazujące lokacje świata wiedźmińskiego, a tu lipa.
 
Last edited:
Materiał byłby ok, gdyby zamiast tych losowych wycinków z różnych okresów, pokazali nam wszystkie trzy rejony, i różnice pomiędzy nimi, jak bardzo się różnią, no bo chyba o tym miał być ten materiał, jak bardzo świat gry jest zróżnicowany - ale do tego potrzebne byłyby nowe materiały, a nie losowe wklejki. :p
 
Ale pamiętajcie, że to jest głównie dla Laików szykowane, a nie dla nas... W sumie stricte dla takiego forumowego community może wydawać się, że niewiele sie dzieje ale jak słucham relacji znajomych (którzy z Wiedźminem mają mało wspólnego) to są tym wszystkim zachwyceni - i o to w tych materiałach chodzi - zachęcić nowe osoby do zakupu gry i przekonać je do uniwersum. :)
@Marcin Momot Skoro Keth jest taki tajemniczy to może Ty coś więcej zdradzisz o tych wydarzeniach dla Community - wiemy, że plany się zmieniły w związku z późniejszym wydaniem W3 - ale w jaki sposób się zmieniły i kiedy zaprosicie nas do siebie? :p
 
Top Bottom