Wiedźmin 3: Dziki Gon na targach gamescom2014

+

Guest 3669645

Guest
To jest na 99% intro, więc pewnie wypuszczą je najwcześniej w grudniu :p Zwykle intra trafiają do internetów tuż przed premierą gry.
 
Wydaje mi się że kiedyś coś mówili że w tym roku dostaniemy jeszcze jedno CGI, ale już dokładnie nie pamiętam o co w tym chodziło.
 
Zauważyliście, że na nowej stronie głównej, w dziale postaci, za Geraltem jest cień kolejnej postaci? Tak samo jest w dziale potwory, gdzie za wizerunkiem Gryfa czai się cień Leszego. Widocznie w taki sposób będą ujawniane kolejne postacie i potwory.
 
Zauważyliśmy. Mnie ciekawi jedynie częstotliwość ujawniania poszczególnych postaci i potworów oraz ilość ujawnionej menażerii. Nie chciałbym, żeby ujawniono wszystko.
 
Miejscówka dla Ciri. Mam nadzieję, że jej opis nie będzie tak pokracznie tłumaczony z angielskiego.
"Geralt z Rivii - mistrz miecza i łowca potworów; rozwiązanie problemu, który ma dopiero nadejść."
Co to właściwie znaczy?
Wersja angielska.
"Geralt of Rivia - a witcher, a wandering solution in search of his next problem."
 

Guest 3669645

Guest
Nie sądzę, w jakim celu więc teasowali je na tegorocznym e3?
Tak samo możesz się REDów pytać czemu teasowali CyberPunka już w 2012 roku. Teasowali, bo mogli :p Widocznie pasowała im ta scenka po tytule, a że mieli dostęp do fragmentu, to wykorzystali.
 
Jeśli któryś z RED'ów będzie miał okazję to przeczytać, proszę przeproście Peter'a za pomylenie go z Borysem na wczorajszej prezentacji.

Co do samej prezentacji... tego kaca pozbędę się dopiero w lutym.
Sorry za off-top.
 
Miejscówka dla Ciri. Mam nadzieję, że jej opis nie będzie tak pokracznie tłumaczony z angielskiego.
"Geralt z Rivii - mistrz miecza i łowca potworów; rozwiązanie problemu, który ma dopiero nadejść."
Co to właściwie znaczy?
Wersja angielska.
"Geralt of Rivia - a witcher, a wandering solution in search of his next problem."
Geralt jest rozwiązaniem ;) ;)
 
Zauważyliście, że na nowej stronie głównej, w dziale postaci, za Geraltem jest cień kolejnej postaci? Tak samo jest w dziale potwory, gdzie za wizerunkiem Gryfa czai się cień Leszego. Widocznie w taki sposób będą ujawniane kolejne postacie i potwory.

Za Geraltem jest Ciri :)
 
Zauważyliście, że na nowej stronie głównej, w dziale postaci, za Geraltem jest cień kolejnej postaci? Tak samo jest w dziale potwory, gdzie za wizerunkiem Gryfa czai się cień Leszego. Widocznie w taki sposób będą ujawniane kolejne postacie i potwory.

To jest to, co jakiś czas temu zapowiadaliśmy:) Co do częstotliwości, to celujemy raz na miesiąc - akurat do premiery:)
 
Mam takie dość może nietypowe pytanie bo już widzieliśmy gameplay Angielski parę już ich było.Czy jest nadzieja że taki dłuższy urywek ale w Polskiej wersji kiedyś zobaczymy ?;)
 
Fajnie jakbyście zrobili coś w stylu Killing Monsters jak rok temu. Co jakiś czas jakaś tapetka + każdy wiedział kiedy dany materiał wyjdzie nieważne czy miałbyć to teaser czy ujawnienie postaci. Zapobiegło by to spekulacjom, które wystepują na forum :D
 
Top Bottom