Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Ktoś w ogóle z Polski zamówił kolekcjonerkę na XO? :hai:
Fajna akcja, ale na rynek zachodni, nie dla większości z nas.
 
CZekasz na oficjalne stanowisko firmy Cd Projekt Red:
Drodzy gracze,
W ostatnich godzinach podjęliśmy dość kontrowersyjną decyzję. Nie martwcie się jednak, jest ona spowodowana tym, że mamy w dupie wszystkich posiadaczy konsol Playstation 4 oraz komputerów PC, a sprzedaliśmy się Microsoftowi.
Ekipa Cd Projekt Red
 
CZekasz na oficjalne stanowisko firmy Cd Projekt Red:
Drodzy gracze,
W ostatnich godzinach podjęliśmy dość kontrowersyjną decyzję. Nie martwcie się jednak, jest ona spowodowana tym, że mamy w dupie wszystkich posiadaczy konsol Playstation 4 oraz komputerów PC, a sprzedaliśmy się Microsoftowi.
Ekipa Cd Projekt Red

Przesadzasz ;)
 
CZekasz na oficjalne stanowisko firmy Cd Projekt Red:
Drodzy gracze,
W ostatnich godzinach podjęliśmy dość kontrowersyjną decyzję. Nie martwcie się jednak, jest ona spowodowana tym, że mamy w dupie wszystkich posiadaczy konsol Playstation 4 oraz komputerów PC, a sprzedaliśmy się Microsoftowi.
Ekipa Cd Projekt Red

"Żartowaliśmy, nie mamy was w dupie. Ale dostaliśmy hajs, więc wiecie...
CDPR"
 
Nie rozumiem jednego.... szczerze...

Czy to przełoży się na konkretną liczbę sprzedanych kopi ŁĄCZNIE - tzn. ze wszystkich platform... chyba nie..

Czy można było powiedzieć o tym przed sprzedażą edycji kolekcjonerskich - TAK

CZY MA TO PODŁOŻE CZYSTO FINANSOWE - TAK, TAK , TAK!!!

Czy ma to... nie wiem podłechtać czyjeś ego... - może

Proszę powiedzieć ile to było warte.... - ile... i wówczas zastanowiłbym się czy udało by się tą kwotę na kickstarterze zebrać...

(wystarczyło by to, że bardzo blisko z Nvidią współpracują...)
Chociaż cóż, nie jestem współwłaścicielem dużej firmy produkującej "niezależne" gry...
Mam nadzieję, że jednak z tzw. swoich ideałów jednak nie zrezygnuje z czasem....

Ale to mi się nie podoba:
http://blog.cdp.pl/2014/08/15/cd-pr...iki-gon-w-wersji-xbox-one-informacja-prasowa/
 
Ja chciałbym mieć moźliwość kupienia fizycznej talii kart od Gwinta w sklepie Redów jako osobny produkt, pod warunkiem że w Dzikim Gonie gwint okaże się bardzo dobrze przemyślaną karcianką. Redzi będę miał taką możliwość?
 
Kolekcjonerki na X0 u nas przecież dawno zeszły to akcja na zachód europy a że skorzystają ci z którzy zarezerwowali sobie ek na W3.Decyzja jakby ją nie oceniać dziwna i dobra ale może na krótką metę bo jawnie krzywdzi i kolekcjonerki na innych platformach.Reszte zachowam dla siebie:halt:
 
Ja już podjąłem decyzje. Nie kupuje kolekcjonerki skoro tak sobie pogrywają. Mam ją oczywiście zamówioną, ale nie zapłacę za nią 2 tygodnie przed premierą jeśli nie dorzucą tego samego do PC i PS4. Jakiś "szczęśliwiec" dostanie moją zamówioną wykastrowaną kolekcjonerkę. :fury:
 
Przez brak 2 talii kart i płóciennej mapy rezygnujesz z EK? Gratulacje. Mi tam bardziej zależy na medalionie i Geralcie powalającym gryfa no i grze oczywiście.
 
Przez brak 2 talii kart i płóciennej mapy rezygnujesz z EK? Gratulacje. Mi tam bardziej zależy na medalionie i Geralcie powalającym gryfa no i grze oczywiście.
Mi nie zależy szczególnie na gadżetach, ale o wsparcie dla twórców.. Nie będę wspierał kłamców i sprzedawczyków. Wybacz. Kupię zwykłą edycje, chyba, że w niej Xbone też będzie miał coś lepszego. Wtedy pozostaje wyspa piratów.
@Zawiszay

Emocje emocjami, ale może jednak zważaj na słowa.
zi3lona
 
Last edited by a moderator:
Szacunek póki co sobie naruszyli, ale do premiery zostało sporo czasu więc i również go jeszcze całkowicie nie stracili, a naprawić błędy każdy może. Wiadomo, że niełatwo im będzie przywrócić sobie dawną pozycję, ale nie jest to niemożliwe, a odwoływanie zamówienia na EK przez brak dodatkowych kurzozbieraczy podczas gdy dostanie się inne fajne gadżety jak chociażby medalion z prawdziwego zdarzenia, a nie breloczek do kluczy jest dla mnie całkowicie bezsensowne.

Swoją drogą ja też poniekąd zamówiłem EK by wesprzeć studio. I nadal ich wspieram, nawet po tej dzisiejszej akcji. Mimo iż wkurzyło mnie to i chciałbym taką samą edycję jak posiadacze XOne to nie będę strzelać focha o pierdoły.
 
Last edited:
Niezłe jaja sobie robicie Redzi. "Szanujemy klienta i mamy zamiar traktować każdego tak samo", czy coś w ten deseń... Taki "słowny" szacunek to sobie możecie darować. Znowu jakaś strona dostaje wykastrowaną wersję. Czego następnie się dowiemy? DLC tylko dla PlayStation 4? Dodatkowe zakończenie na platformie Xbox One?
 
Top Bottom