Gra karciana Gwint oraz nowe, fizyczne dodatki do Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji Xbox One

+
Mnie również nie podoba się nierówne traktowanie poszczególnych platform tylko dlatego, że Microsoft rzucił pieniędzmi na ekskluzywne dodatki.
Chciałoby się zacytować
Grał król w kule, przesrał koszulę.
 
Last edited:

Guest 2686910

Guest
Już w sumie karty to mam gdzieś, ale mapa... Za mapę też zapłacił Microsoft? Może dodał coś od siebie?
 
Last edited by a moderator:
Cóż, Redzi, nie podoba mi się to. Skoro tak, czy możemy spodziewać się nowych dodatków na inne platformy? Czy będzie możliwość kupna talii i mapy z tkaniny osobno (poza wersją na XBONE)? Wiem, że @Marcin Momot napisał, że talie będą wyłącznie w EK na XBONE, ale może jednak, wiecie :p. Mogę się mylić, ale wszystkie platformy miały być traktowane podobnie, zarówno w kwestii dodatków fizycznych jak i doświadczeń w grze.
Pamiętajcie także o ogólnym podejściu REDanii, jedna decyzja nie zmienia całego wizerunku firmy. Czekamy na wyjaśnienia :mean:
 
Last edited:
Jedna decyzja zmienia bardzo dużo. Nie można sobie ich od tak lekceważyć, ponieważ dalej jest to ŁAMANIE SŁOWA danego graczom.
 
Jedna decyzja zmienia bardzo dużo. Nie można sobie ich od tak lekceważyć, ponieważ dalej jest to ŁAMANIE SŁOWA danego graczom.

Problem w tym, że słowa nie złamali lecz i tak wszyscy będą na nich wściekli. Nie obiecywali, że nie będzie ekskluzywnych dodatków FIZYCZNYCH do edycji, a jedynie DLC czyli dodatkowej zawartości do gry na wyłączność...
 
Co prawda nie zamówiłem kolekcjonerki, czego żałuję, ale podpisuję się pod ogólnym forumowym hejtem :( nie można w ten sposób łamać danego słowa i oficjalnych deklaracji firmy...
 
Problem w tym, że słowa nie złamali lecz i tak wszyscy będą na nich wściekli. Nie obiecywali, że nie będzie ekskluzywnych dodatków FIZYCZNYCH do edycji, a jedynie DLC czyli dodatkowej zawartości do gry na wyłączność...

" Wszystkich graczy traktujemy jednakowo. Nie ma mowy o DODATKOWEJ ZAWARTOŚCI na różnych platformach ..."
 
Myślę, że wszyscy którzy od zawsze wierzyli w REDów oraz ich fair-play czują się po prostu zdradzeni... ;(

XBONE ma wszystko ekskluzywne, więc i to musieli mieć do kolekcji.

Po ostatnich decyzjach mają też ekskluzywną lożę hejterów.

@PsychoClown
Scaliłam. Proszę nie pisać posta pod postem.
zi3lona
 
Last edited by a moderator:
" Wszystkich graczy traktujemy jednakowo. Nie ma mowy o DODATKOWEJ ZAWARTOŚCI na różnych platformach ..."

Tia, cytujesz jedną wypowiedź z któregoś tam wywiadu ale już nie łaska poszukać innych, w których była mowa o jaką zawartość chodzi...
 
Tu nie chodzi o to czy Redzi mówili tylko o DLC w grze, czy mieli też na myśli fizyczne dodatki, tu chodzi o coś zupełnie innego.
CD Projekt Red miało szansę pozostać na zawsze marką kultową. Gdyby za kilka (kilkanaście, kilkadziesiąt) lat studio zniknęło, wszyscy by je wspominali. "To byli Ci, co zawsze byli dla graczy, a nie dla ich portfeli", tak by się mówiło, tak byliby zapamiętani. To była ich idea, to było coś co ich odróżniało, coś z czym gracze chcieli się identyfikować. Teraz to wszystko powolutku się wali, będą po prostu kolejnym studiem, chcącym sprzedać swoją grę. I tyle.
 
A mnie to nie ziębi ani nie grzeje, to czy jakaś edycja dostanie jakąś fizyczną pierdółkę wcale mnie nie boli. Co innego, gdyby Redzi zaczeli wycinać zawartość gry i dodawać jako dlc, wtedy byłbym zirytowany.
 
Top Bottom