Gra karciana Gwint oraz nowe, fizyczne dodatki do Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji Xbox One

+
Karty fajna rzecz ale bardziej wkurza mnie fakt że mimo zamówienia EK nie będę miał fajnej mapy z tkaniny. Decyzja jak najbardziej mi się nie podoba ale hmm nie panikował bym. Do premiery jeszcze daleko a jeśli teraz nagle dodawane są jakieś niezapowiedziane gadżety do jednej z wersji EK to być może później będzie tak również z PC lub PS4. Sprawa dotycząca zapowiedzi równego traktowania graczy raczej nie zostaje tutaj zaburzona ponieważ wedle mojej interpretacji chodziło chyba o zawartość samej gry a nie fizycznych dodatków. Krótko mówiąc to są REDzi wiec komu jak komu ale im ufam. Zobaczymy jak sytuacja są rozwinie ale tak czy inaczej według mnie na razie nie ma co siać fermentu i ogłaszać że REDzi to oszuści itp. Poza tym troche przerażająca jest ta reakcja społeczności zważywszy na to ile REDzi dla nas zrobili w przeszłości.
Co z tego, że zrobił skoro zaprzepaścił jednorazowym zastrzykiem gotówki.
 
Najgorsze jest to, że ludzie powinni być źli na M$ ale oberwą tylko Redzi - dlaczego, bo fanboye Xboxa się cieszą reszta jest/będzie po prostu znowu zła i zawiedziona - ale reszta wie, że po M$ niczego dobrego nie można się spodziewać.... Tylko, że do tej pory nie spodziewała się tego po Redach.... żal


Czytam sobie właśnie różne komentarze na RÓŻNYCH FORACH....

Redzi to było jedno głupszych posunięć, jakie do tej pory zrobiliście (poza może tymi płatnymi dodatkami do W2, z których szybko zrezygnowaliście - i tym zyskaliście)

Ale jak zwykle chodzi o kasę (wcześniej czy później)

Chyba już samo tworzenie i zarabianie (normalnie) na grach wam nie wystarcza....

Wyjaśnijcie mi tylko to:

bo to jest ciekawe
"podsumowanie" MrSwankSinatra + 1h ago
If the xbox version is getting more then they better lower the damn price for the PS4 & PC versions. Who the hell is going to pay the same price for less? Exclusive digital content is one thing, but now it's affecting physical stuff like collector's editions of games? Now i've seen it all... "
 
Albo w ogóle gry nie kupować. Najgorsza decyzja w ich historii... Strzał w stopę, przez który siedzą teraz po uszy w g*wnie. Lepiej niech to szybko odkręcą.
 
Tak, nie kupujcie gry, spalcie studio!
 
Ja w sumie mając to gdzieś (bo i tak kupuję zwyczajną wersję gry), mimo wszystko muszę przyznać, że teraz to REDzi trochę przegięli :p
 
Na karciance by mi specjalnie nie zależało, bardziej wkurza mnie, że nie dostaniemy w swoje łapki mapy z tkaniny. Gdyby od początku ktoś powiedział, że jedna kolekcjonerka będzie bardziej wypchana dodatkami niż druga, to nie byłoby teraz takiej spiny wśród forumowiczów.
Wiedźmin jako gra ma rdzennie pecetowy rodowód, a teraz zaczynam się czuć jak klient drugiej kategorii.
 
Top Bottom