Gra karciana Gwint oraz nowe, fizyczne dodatki do Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji Xbox One

+
Gdy Miro$oft ogłosił na tegorocznym Gamescomie, że nowy Tomb Raider wyjdzie jedynie na XBOX'a One, nie przejmowałem się, bo fanem tej serii nie jestem. Ale gdy się wzięli za REDów, Polskie studio (oczywiście pracują tam obcokrajowcy :) ), to przeżyłem szok i niedowieżanie, zwłaszcza, że od początku XO Micro$oft olewał nasz rynek
 
Ja tam wolę z kebabem.

Ktoś tu ładnie przypomniał, że PC miało być GŁÓWNĄ platformą. Więc czemu najwięcej ma XBONER?
 
Widzę, że niektórzy próbują wejść na forum, i zabłysnąć talentem niczym Pan Zagłoba. Przecież dokładnie widać nowe "twarze" próbujące podgrzać atmosferę. Ile wam płacą za te posty? :)
PS. Też mi nie w smak decyzja RED-ów.
 
A jednak te wszystkie prezentacje na stanowiskach Micro$oftu coś znaczyły, wróżyły coś potwornego, złego. Teraz już wiemy co :(
 
No ze *** przesadził, ale jak nazwiesz ludzi, którzy łamią daną obietnicę?
 
Last edited by a moderator:
A poza tym ludzi z CDP RED nie wrzucajmy do jednego worka, ta cała afera to sprawa ludzi z marketingu i/lub co gorsza prezesów :( Pamiętajmy, że pracują tam też ludzie tworzący tylko serię Wiedźmina i Cyberpunka, nie są Oni niczego winni, aby źle o nich mówić :)
 
Obiecali, że nie dadzą żadnych ekskluzywnych dodatków do gry. I nie skłamali.

Od czegoś trzeba zacząć, Bethesdy, Ubisofty czy Electornic Artsy też nie od razu dawały zbroje dla konia, ekskluzywne misje dla wybranych platform czy wycięte fragmenty gry sprzedawane extra w dniu premiery ;)

Ja bym się chciał dowiedzieć czy fizyczna wersja Gwinta będzie w ogóle dostępna w sprzedaży, ale jakoś moje pytanie przeszło bez echa...
 
Top Bottom