Gra karciana Gwint oraz nowe, fizyczne dodatki do Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji Xbox One

+
Ja myślę że większości osób nie obchodzi zawartość, ale o sam fakt, o złamanie obietnicy. Wszędzie powtarzali że wszyscy gracze są równi że wszystkie platformy są równe. Więc myślę że podobny shitstorm byłby nawet wtedy gdyby dodali do xboxa kubek z geraltem i trochę siana. Ludzie Wam ufali, dlatego to boli jeszcze bardziej.
 
Przyłączam się to prośby kolegi @Vojtas co do odpowiedzi. Proszę tylko bez ściemniania jak to świetnym partnerem jest MS. Szczerość co do sytuacji na pewno wpłynie pozytywnie na wizerunek i pozwoli odrobinę poprawić odbiór sytuacji.. Devi od Tomb Raidera się tylko ośmieszyli. Przyznanie się do błędu też pomoże.
 
Ja *** taka drama o jakas talie kart o ktorej i tak nikt nie wiedzial (nawet Ci od XO) skladajac pre-order'a.

Brak mi slow panie i panowie...
Chcesz zobaczyć dramę? Poczytaj zachodnie fora :)
Jak pisałem powyżej. Kwesta gadżetów mnie i pewnie wielu innych nie rusza.
 
Last edited by a moderator:
Nie no "STFU" to raczej nie ich styl. To nie EA.
No właśnie o to mi chodziło. @sneky racja, ale musieli mieć jakiś konkretny powód, cholera no. Naprawdę kiepsko musiało im się sprzedawać na XONIE (nie dopuszczam do siebie, że microsoft zapłacił za eksluzywne dodatki).
 
Ja *** taka drama o jakas talie kart o ktorej i tak nikt nie wiedzial (nawet Ci od XO) skladajac pre-order'a.

Brak mi slow panie i panowie...
@kagannpwnz

Proszę, jednakowoż, uważać na słownictwo.
zi3lona


Nam nie chodzi bezpośrednio o talię. Nam chodzi że redzi nas okłamali. Złożyłem swoją pierwszą kolekcjonerkę (naprawdę) z myślą że content będzie taki sam. W wielu kolekcjonerkach content zależnie od kraju albo platformy się różni.
 
No właśnie o to mi chodziło. @sneky racja, ale musieli mieć jakiś konkretny powód, cholera no. Naprawdę kiepsko musiało im się sprzedawać na XONIE (nie dopuszczam do siebie, że microsoft zapłacił za eksluzywne dodatki).

A ja myślę że to całkiem prawdopodobne iż M$ za to zapłacił. To nie pierwszy głupi ruch w ich karierze (szczególnie w ostatnim czasie).
 
Przez chwilę sądziłem że ten cały harmider został wywołany przez jakieś konkretne zmiany w zawartości samej gry na konsole, że może będzie jakieś ekskluzywne DLC dla danej platformy... a tu tyle płaczu o talie kart i szmacianą mapę w kolekcjonerce na Xbone'a. Gdyby to naprawdę miało wpływ na faktyczną rozgrywkę i przyjemność z gry to jeszcze rozumiałbym ten pretensjonalny ton niektórych wypowiedzi. Ludzie powinni się cieszyć że niezależnie od tego ile gadżetów znajdą w pudełku z grą, sama zawartość gry będzie na każdej platformie, niezależnie od kupionej edycji, zawsze taka sama i za to RED'som należy się chwała.
 
Ok.... to kto w takim razie gra na Xboxie (posiada go).... dzieci bawiące się w = grające w Mario i wyścigówki (tak jestem ignorantem ;) i nie znam się na konsolach i grach jakie na nie wychodzą :p a tak na serio - po prostu nie śledzę konsol i całej otoczki), PS4 też chyb ma to samo..

A tak na serio - może mnie ktoś oświecić jak rozkłada się rynek i zainteresowanie graczy na poszczególnych platformach? (czyli jaka platforma jaki rodzaj, gatunek gry, oraz jaki procent graczy - jeśli ktoś posada takie dane bardzo proszę się nimi podzielić)
 
A tak na serio - może mnie ktoś oświecić jak rozkłada się rynek i zainteresowanie graczy na poszczególnych platformach? (czyli jaka platforma jaki rodzaj, gatunek gry, oraz jaki procent graczy - jeśli ktoś posada takie dane bardzo proszę się nimi podzielić)
PS4 : Xbone 3:1

2 miliony więcej WiiU niż Xbonów.
 
A ja myślę że to całkiem prawdopodobne iż M$ za to zapłacił. To nie pierwszy głupi ruch w ich karierze (szczególnie w ostatnim czasie).
Czy zapłacił tego się nie dowiemy natomiast fakty są takie,że sam xbox one kiepsko się sprzedaje.
 
Ok.... to kto w takim razie gra na Xboxie (posiada go).... dzieci bawiące się w = grające w Mario i wyścigówki (tak jestem ignorantem ;) i nie znam się na konsolach i grach jakie na nie wychodzą :p a tak na serio - po prostu nie śledzę konsol i całej otoczki), PS4 też chyb ma to samo..

A tak na serio - może mnie ktoś oświecić jak rozkłada się rynek i zainteresowanie graczy na poszczególnych platformach? (czyli jaka platforma jaki rodzaj, gatunek gry, oraz jaki procent graczy - jeśli ktoś posada takie dane bardzo proszę się nimi podzielić)

Xbox One' ów wysłano do sklepów ok. 4 mln, PS4 sprzedało się ok. 10 mln, najpopularniejsze gry na Xbona to najczęściej wyścigówki i strzelanki (jak HALO), a na PS4 wychodzi dużo gier przygodowych, stawiających na fabułę.Jeżeli chodzi o wiek to nie wiem.Mam nadzieję, że o to Ci chodziło. ;)
 
Mnie dziwi jedno: dlaczego ogłoszono to teraz, kiedy wszystkie kolekcjonerki i tak są już wyprzedane? Więcej sensu miałoby, gdyby informacja o bonusowych taliach pojawiła się przed rozpoczęciem preorderów...
 
Wydali słabą konsolę, która zdecydowanie przegrała konfrontacje z PS4 i każdy od tym wie...

Teraz próbują nadrobić niedoróbki w konsoli grami z wyłącznością na konsole albo takimi właśnie rzeczami. Ale, po Was REDZI się tego nie spodziewałem..... Było idealnie po co Żeście ruszali EK??
 
Mały szcegół że konsole używają praktycznie tego samego chipa AMD co możesz kupić na blaszakach.

W istocie mały, bo jak pokazuje praktyka wersje konsolowe sobie, a PC sobie. Życzę szczęścia z grą na wysokich detalach z odpowiednikiem HD 7770, na pewno się przyda. Co więcej, często zdarza się, że tworzone przy współpracy z Nvidią gry miewają problemy optymalizacyjne, bywa że są one poważniejsze na kartach AMD. Mam zatem, jako posiadacz gpu czerwonych, prawo obawiać się, że doświadczę dodatkowych problemów, a więc na starcie będę miał gorzej.
Natomiast nie widzę w jaki sposób dołożenie fizycznych kart do kolekcjonerki W3 mogłoby wpłynąć na samą grę. To irytujące, nie przeczę, ale obcowania z grą w żaden sposób mi nie zepsuje, za to problemy z optymalizacją jak najbardziej. Wydaje mi się, że reakcja jest nieadekwatna do zaistniałej sytuacji. Rozumiem rozczarowanie, ale szum jest przynajmniej taki, jakby Xbox nagle dostał szereg dlc na wyłączność, a nic podobnego się nie stało.
 
W sumie to ja wszystko przełknę, ale niech tylko zamienią tą przyciężką i niepraktyczną figurkę Geralta walczącego z Gryfem na jakąś mniejszą, ładniejszą figureczkę Cirilli ;P Takie rozwiązanie by mi pasowało, a przy okazji oszczędziliby na materiale ;P
 
Last edited:
W istocie mały, bo jak pokazuje praktyka wersje konsolowe sobie, a PC sobie. Życzę szczęścia z grą na wysokich detalach z odpowiednikiem HD 7770, na pewno się przyda. Co więcej, często zdarza się, że tworzone przy współpracy z Nvidią gry miewają problemy optymalizacyjne, bywa że są one poważniejsze na kartach AMD. Mam zatem, jako posiadacz gpu czerwonych, prawo obawiać się, że doświadczę dodatkowych problemów, a więc na starcie będę miał gorzej.
Natomiast nie widzę w jaki sposób dołożenie fizycznych kart do kolekcjonerki W3 mogłoby wpłynąć na samą grę. To irytujące, nie przeczę, ale obcowania z grą w żaden sposób mi nie zepsuje, za to problemy z optymalizacją jak najbardziej. Wydaje mi się, że reakcja jest nieadekwatna do zaistniałej sytuacji. Rozumiem rozczarowanie, ale szum jest przynajmniej taki, jakby Xbox nagle dostał szereg dlc na wyłączność, a nic podobnego się nie stało.

Nic się nie stało oprócz zmiany reguł w ciągu rozgrywki. Mogę powiedzieć z 99% pewnością że nikogo nie obchodzą karty, płócienna mapa to co innego ale dalej nic wielkigo, większość chce EK dla figury i głownie medalionu. Nie o to w tym wszystkim chodzi, EK są w sprzedaży od paru miesięcy i wszystkie są wyprzedane i TERAZ jedna dostaje więcej.

Bardzo to wskazuje na to która platforma jest preferowana.
 
Top Bottom