Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Posiadam skromną kolekcję wiedźmińskich gadżetów. Przykładowo dodatkowo zamówiłem na cdp.pl zwykłą edycje tylko po to, żeby mieć drugiego innego steelbooka. Na allegro, jak ktoś będzie w ogóle sprzedawał kolekcjonerkę xboxa na części to taka mapa z kartami będzie mnie słono kosztować jeśli będę chciał dokupić te 2 gadżety. Tym bardziej, że te gadżety były tylko w dodawane do EK na xboxa, bo póki co nie zanosi się by dodali te gadżety do EK na PC'ta i na PS4.... A Co mają powiedzieć ludzie, który każdy gadżet z wiedźminem mają w swojej kolekcji a taka mapa i gra karciana to bardzo duża dla Nich strata...

Jestem troszkę zażenowany bo gdy zobaczyłem EK Wieśka 3 i atrakcyjną jej cenę co do zawartości, od tamtego czasu śmiałem się z kolekcjonerek Ubisoftu i mówiłem, że REDZI rozłożyli wszystkie kolekcjonerki na łopatki zawartością i ceną! Teraz mój entuzjazm trochę opadł i pewnie ta ekskluzywna zawartość nie zmieni w żadnym wypadku samej jakości gry, ale już inaczej będę podchodził do CDP RED. Tak to jest, jak ktoś to tutaj ładnie napisał :Nawet REDZI mają swoją cenę' ;)

Smutno mi tylko, że to właśnie tfu microsoft wciągnął Was w to całe bagno....

Smutno mi też, że Wam ufałem. I już nie chodzi o te dwa gadżety, które chcąc nie chcąc są bardzo atrakcyjne, nawet sama mapa. W Edycji Kolekcjonerskiej Rome 2 Total War też jest taka płócienna mapa i wygląda świetnie, z tą byłoby podobnie, karty też niczego sobie.....

Przykro mi REDZI, ale mimo iż jestem 1 malutkim trybikiem, nic nie znaczącym graczem choć kupuję wszystkie gry oryginalnie bo po prostu mam szacunek do twórców (szkoda, że nie zawsze oni mają szacunek do Nas do graczy - i nie mówię tu o Was REDZI spokojnie) to teraz nie powtórzył bym swoich słów sprzed roku, że za taką kolekcjonerkę mógłbym dać nawet 500 złotych. Nie szastam kasą i sam nie wiem czy uda mi się zarobić na nowego kompa do premiery to mógłbym tyle za nią dać za dobrą robotę, za uczciwość, żelazne zasady itd.. itd...

Teraz, niestety straciliście moje zaufanie i nie zdziwi mnie np teraz płatna edycja rozszerzona Wiedźmina 3...

Zawsze mówiłem, mało jest studiów robiące dobre gry, i mające szacunek do każdego gracza, ale zawsze też mówiłem, że jest takie studio w Polsce CD PROJEKT RED, które zawsze staje na wysokości zadania i zawsze ma szacunek do NAS do odbiorców i konsumentów Waszych dóbr, w tym przypadku gier.

Przez zwykłe, jakiś desperat mógłby powiedzieć tandetne karty i głupią mapę z tkaniny naderwaliście mocno więzy, które łączyły mnie z Wami :/

Pewnie zostanę tutaj za takie słowa zrównany z ziemią, że przez głupie karty i mapę robię taką aferę ale niestety. Takich rzeczy się nie robi, zwłaszcza, gdzie pre ordery Ek dawno zostały wyprzedane.
 
Spokojnie !
Nie mozna oceniac kogos po jednym zlym uczynku ;)
Jezeli takie praktyki zdarzac sie beda nagminnie to co innego
 
mam pytanko dotyczace kolekcjonerki na xbox one. czy zamawiajac ta kolekcjonerke na amazonie w niemczech bedzie dostepna polska wersja jezykowa?
 
Ja proponuję, żeby te dodatki można było dokupić do kolekcjonerki. Po prostu posiadacze Xboxa mieliby karty i mapę wliczone w kolekcjonerkę, posiadacze zwykłej edycji płacili by np. 60zł za ten zestaw, a ci, którzy zamówili kolekcjonerkę na inne platformy 30-40. To byłby dobry kompromis, sam chętnie dopłaciłbym do mapy.
 
mam pytanko dotyczace kolekcjonerki na xbox one. czy zamawiajac ta kolekcjonerke na amazonie w niemczech bedzie dostepna polska wersja jezykowa?

Pytalem juz kiedys o to i mi odpisano ze prawdopodobnie niezaleznie gdzie sie kupi W3 beda wszystkie wersje jezykowe do wyboru
Oby tak bylo
 
Ludzie tu nie chodzi o jakiś "wielki hejt" na CDP, tylko o fakty. Dla mnie również ważniejsza jest sama gra, kolekcjonerke i tak oczywiście kupie, a Redom z całego serca życzę jak najlepiej. Nie mam też o to jakiegoś żalu, ale fakt pozostaje faktem.

Pomysł z "dokupowaniem" gadżetów do kolekcjonerki śmiesznie brzmi. Kolekcjonerka po to jest kolekcjonerką, aby nie trzeba było płacić za dodatkową zawartość. Ona już tam powinna się znajdować.

@Polski_Husarz
Proszę nie pisać postów pod rząd. Od poprawek/dopisków jest opcja "edytuj". Scaliłam.
zi3lona
 
Last edited:
Widać nie umiesz śledzić.
Jak jesteś taki mądry to zapodaj linka, jakieś żródło, cytat, etc..
Oglądałem letnią konferencję CDPR & GoG, czytałem wywiady udzielane przez Marcina Iwinskiego, i przekaz był jasny - gra na wszystkich platformach ma być taka sama, niezależnie od zakupionej wersji. To jest właśnie ta równość o której ciągle tak wszyscy w kółko klepią.
EUROGAMER said:
Witcher 3 dev vows: "no exclusive content for any platform"
But teases "marketing cooperation" with platform holder at E3.
Koniec końca Wiesiek zawitał na E3 dzięki w kooperacji z M$, nie ma się co dziwić że RED'si kontynuują z nimi współpracę, dzięki temu wzmocnią obecność medialną na zachodzie co powinno pozytywnie przełożyć się na sprzedaż. Widocznie $ony nie było zainteresowane, tough titty!
Danego słowa natomiast nie złamali, ponieważ gra na wszystkie platformy ukaże się w tym samym czasie i nie będzie żadnych ekskluzywnych DLC. Chwała im za to bo ma większe znaczenie niż jakieś plastikowe czy też szmaciane gadżety które na przyjemność płynącą z solidnie przygotowanej gry będą miały znikomy wpływ.
 
Udajesz, że nie rozumiesz lub nie chcesz zrozumieć ludzi którzy twierdzą, że jednak zostali wprowadzeni w błąd. Była mowa o tym, że na wszystkie platformy będzie to samo, a nie jest i tyczy się to edycji kolekcjonerskiej. Powtórzę raz jeszcze, nie chodzi o gadżety i ich wartość tylko o fakt. A jest on taki, że edycja kolekcjonerska dzieli się teraz na "bogatszą" i "biedniejszą". Mnie to akurat nie dotyczy, ale co z ludźmi którzy zbierają wszystkie gadżety z serii wieśka. Będą potem pakować hajs w coś co inni posiadacze mieli wliczone w cenę.
 
Na przyszłośc jedynie trzeba zapamiętac, że należy REDów za słówka łapac. Wszakże spora częśc forumowiczów uważała, że równa zawartośc tyczy się również fizycznej części, a REDzi na to odpowiadają, że nigdy tak nie mówili. Do każdego elementu zawartości gry będziemy potrzebowali teraz oficjalnego i dosłownego stanowiska. Szkoda, mały z pozoru incydent a troszkę zaufanie się traci.
 
Mniejsza z domysłami i 'dosłownością'. Ja osobiście nie spodziewałem się takiego ruchu ze strony CDP. Nie wpłynie to na mój pre-order CE, ale mimo wszystko, fajnie byłoby dostać mapkę na tkaninie.
 
Udajesz, że nie rozumiesz lub nie chcesz zrozumieć ludzi którzy twierdzą, że jednak zostali wprowadzeni w błąd. Była mowa o tym, że na wszystkie platformy będzie to samo, a nie jest i tyczy się to edycji kolekcjonerskiej. Powtórzę raz jeszcze, nie chodzi o gadżety i ich wartość tylko o fakt. A jest on taki, że edycja kolekcjonerska dzieli się teraz na "bogatszą" i "biedniejszą". Mnie to akurat nie dotyczy, ale co z ludźmi którzy zbierają wszystkie gadżety z serii wieśka. Będą potem pakować hajs w coś co inni posiadacze mieli wliczone w cenę.
Ale jaki fakt? Przytocz jakieś wypowiedzi, jakiś dowód na poparcie twojej opinii. Oskarżasz kogoś o to że czegoś nie rozumie a sam posługujesz się wybiórczą argumentacją. Oglądam właśnie jeszcze raz konferencję CDPR & GoG podczas której zaprezentowali wszystkie dystrybucje gry, i nie widzę żadnego wprowadzania ludzi w błąd. Zaprezentowali kolekcjonerkę, pokazali konkretne fizyczne przedmioty dostępne dla wszystkich platform i dali możliwość preordera dla niecierpliwych. Nikt nikogo nie oszukał, przecież niczego nie usunięto z edycji kolekcjonerskiej, wszyscy dostaną dokładnie to co zamawiali, a w przypadku XBone'a killa gadżetów więcej dzięki życzliwej współpracy Micro$oftu z RED'ami. Jeśli ktoś ma o to żal to nic nie stoi na przeszkodzie żeby anulować preordera, albo jeszcze lepiej, kupić sobie Xbox'a i złożyć zamówienie na tą konkretną wersję bo przecież będzie jeszcze na to okazja.
 
, wszyscy dostaną dokładnie to co zamawiali, a w przypadku XBone'a killa gadżetów więcej dzięki życzliwej współpracy Micro$oftu z RED'ami..
Nie lubię wcinac się w dyskusje, ale kolego nie masz racji, to zdanie samo sobie zaprzecza. Gracze na XBONE dostaną więcej niż kupowali. I w tej samej cenie gracze z PS4 dostaną mniej niż ci z XBONE. I tak, xklocka można kupic, ale kolekcjonerki na XBO już nie, bo są wyprzedane.
 
Tylko czy użytkownicy XONE też tak mają płakać, gdy Sony wykupuje całe godziny misji z przeróżnych gier? Podam przykład Watch_Dogs, Assassin's Creed IV, przedmioty do Destiny.
 
Nie lubię wcinac się w dyskusje, ale kolego nie masz racji, to zdanie samo sobie zaprzecza. Gracze na XBONE dostaną więcej niż kupowali. I w tej samej cenie gracze z PS4 dostaną mniej niż ci z XBONE. I tak, xklocka można kupic, ale kolekcjonerki na XBO już nie, bo są wyprzedane.
Zaprzecza komu, czemu? Jasno napisałem że nikomu nic nie zostanie zabrane natomiast gracze posiadający Xbone'a dostaną kilka gadżetów więcej, i tyle.
Czy chcesz zasugerować że nikt nie zamówił by wersji kolekcjonerskiej na PC'ta bądż PS4 mając świadomość że do wersji Xbox'owej zostanie dodana szmacian mapa i talia kart? Naprawdę? Już pisałem że nikt nikomu nie zabrania zrezygnować z preordera, a samo takie zamówienie nie jest w żaden sposób wiążące dla obu stron.
Pozatym fakt że preorder na stronie CDP został wyczerpany nie znaczy wcale że jeszcze nie będzie okazji do kupienia kolekcjonerki. W samych stanach na przykład preordery wciąż są otwarte na GAMESTOP, NEWEGG, WALMART, BESTBUY... w UK również na stronce sklepów GAME.
Tylko dokładnie w tym momencie porównałeś CD Projekt RED do Ubisoftu, a to już jest zły znak. :)
Chyba nie zrozumiałeś co miał na myśli, mianowicie RED'si nie wycinają kawałka z gry po to żeby sprzedać go póżniej jako ekskluzywne DLC albo w ramach osobnej wersji zależnej od dystrybucji, co jest dość popularną praktyką stosowaną przez zachodnich publisher'ów. Pod tym względem CDPR postępuje absolutnie prawidłowo i sprawiedliwie względem nas konsumentów.
 
Nie zrozum mnie źle, doskonale Cie rozumiem, tylko do tej pory wszyscy pokazywali, że REDzi są inni niż reszta, a teraz mamy delikatny niesmak. Wszyscy doskonale wiemy, że inni robią o wiele gorsze rzeczy z grami. Jakby to było każde inne studio to ludzie by się cieszyli i klaskali uszami, że wersje różnią się tylko zawartością kolekcjonerki. Nikt po prostu nie spodziewał się takiego ruchu ze strony REDów. Nie jestem ani po jednej ani po drugiej stronie, staram się zrozumiec i zwolenników i opozycje.
@Lambot zaprzecza, gdyż nie wszyscy dostali to za co zapłacili, niektórzy dostali więcej. I oczywiście, że można kupić gdzie indziej, tylko spójrz na ceny. Krótkie pytanie, zamówiłeś w ogóle kolekcjonerke? Zagorzali fani, a takich nie brakuje, kupowali kolekcjonerke na ps4 gdy zabrakło tych na pc byle by mieć tych kilka zabawek, więc mam podstawe uważać, że bylbyłyby osoby, które nie posiadają XBONE a i tak kupiłyby tę kolekcjonerke dla tych głupich kart. I rozumiem doskonale, tylko, że przed tygodniem nikt by nie napisał, że REDzi zrobili coś złego, ale inni robią gorzej. A to już troszkę firma traci na opinii.
 
Last edited:
Według mnie dodatnie do EK na XBoxOne dwóch tali do gwinta i płóciennej mapy jest niesprawiedliwe wobec innych osób, które zakupiły EK na PC i PS4. Wcześniej nie było nawet słówka o tym, że wydanie EK na konsole MS będzie miało coś więcej niż pozostałe wersje EK. Ta wersja sprzedawała się najgorzej. Także pozostałe wersje EK powinny dostać jakąś unikatową zawartość. Nie tylko badziewna konsola MS.
 
@Lambot zaprzecza, gdyż nie wszyscy dostali to za co zapłacili, niektórzy dostali więcej.
A skąd ty masz tą pewność że to co ludzie zapłacili przekłada się równomiernie na wartość wszystkich pozostałych zestawów? Pomyślałeś o tym że może to Micro$oft dokłada pieniądze do tych dodatkowych gadżetów a nie CDPR? Czy w takim przypadku RED'si mają teraz z własnej kieszeni wykładać pieniądze żeby poprawić humor ludziom zamawiającym wersje kolekcjonerską na PC i PS4? A może sprawiedliwiej będzie jeśli poproszą tych graczy którzy są niezadowoleni żeby z własnej kieszeni wyłożyli pieniądze na szmacianą mapę oraz talię kart? A skoro już mówimy o sprawiedliwości, to czemu jako gracz konsolowy miałbym płacić więcej za wersję kolekcjonerską (419,99pln) w przeciwieństwie do użytkowników PC (349.99pln)?
I oczywiście, że można kupić gdzie indziej, tylko spójrz na ceny.
Nikt nie jest zmuszany do zakupu za granicą ani do składania preorder'ów, wystarczy uzbroić się w trochę cierpliwości i poczekać do premiery, na naszym polskim rynku - na pewno znajdą się gdzieniegdzie sklepy mające kolekcjonerskie wersje na składzie.
Krótkie pytanie, zamówiłeś w ogóle kolekcjonerke?
Nie bawie się w preorder'y, jak chce coś kupić to czekam na premierę i idę do sklepu(bądż kupuje wersje cyfrowe). U mnie w mieście jest kilkanaście sklepów które w tych kwestiach nigdy mnie nie zawiodły. Na kolekcjonerkę Wieśka 3 miałem chrapkę od samego początku ale wolałem czekać bo nigdy nic nie wiadomo.
Zagorzali fani, a takich nie brakuje, kupowali kolekcjonerke na ps4 gdy zabrakło tych na pc byle by mieć tych kilka zabawek, więc mam podstawe uważać, że bylbyłyby osoby, które nie posiadają XBONE a i tak kupiłyby tę kolekcjonerke dla tych głupich kart. I rozumiem doskonale, tylko, że przed tygodniem nikt by nie napisał, że REDzi zrobili coś złego, ale inni robią gorzej. A to już troszkę firma traci na opinii.
No ba, ja również jestem fanem i nie rozumiem absolutnie tendencji kupowania kolekcjonerskiej wersji przeznaczonej na PS4 bądż Xbox'a jeśli żadnej z tych konsol nie posiadam. No chyba że jestem tego typu osobnikiem który to potem odsprzedaje po zawyżonej cenie na ebay'u bądż allegro.
No ale skoro twierdzisz że są tacy zagorzali fani którzy gotowi byli wydać więcej na wersję PS4 tylko dlatego że nie mogli zarezerwować na PC, to chyba są również na tyle wiernymi fanami to nic nie stoi na przeszkodzie anulować tego preorder'a i poszukać sobie wersję na Xbone'a? W końcu cena nie ma znaczenia dla tak zagorzałych fanów, no nie?
 
Top Bottom