Wiedźmin 3: postacie

+

Attachments

  • f_1834.jpg
    f_1834.jpg
    40.2 KB · Views: 109
  • render2.jpg
    render2.jpg
    57.4 KB · Views: 37
  • Yennefer-geralt-the-witcher-6692745-500-282.jpg
    Yennefer-geralt-the-witcher-6692745-500-282.jpg
    36.9 KB · Views: 40
  • render5.jpg
    render5.jpg
    82.5 KB · Views: 41

Guest 2686910

Guest
Akurat te kostiumy takie straszne nie były, więc bardzo mi wszystko jedno.
 
To już wcześniej widziałem, ale myślałem, że pojawiło się więcej takich już dopracowanych jak ten Bear Armor.
 
Na razie nic nowego nie było, oprócz tych nowych grafik i dwóch gameplayów. Teraz marzy mi się jakieś dev diary. :D
 
Spoilery dotyczące możliwej genezy Pań Lasu!
Wiedźmy zapewne są w obecnej postaci z powodu klątwy, która na nich ciąży, klątwy, którą Geralt będzie musiał odczynić.
Poniżej prezentuję moim zdaniem rzeczywiste dopasowanie Pań Lasu oraz ich mrocznych wersji:

Ta po prawej jest najłatwiejsza do zauważenia, czapka i stryczek mówią same za siebie. Pani po lewej ma szczątki kaptura na głowie, a jej klatkę przecina sznur z uciętymi uszami - zupełnie jak jej demoniczną wersję. Środkowej dostało się moim zdaniem najbardziej, zatraciła twarz i przybrała postać wielkiej i grubej poczwary.

Tym samym przepraszam Ziorumbara, bo byłem pewny, że przyjdzie nam je po prostu po wiedźmińsku zabić i nie będą miały bardziej ludzkich postaci.
Moim skromnym zdaniem każda z tych wiedźm wygląda obłędnie. Są takie, jakie przeciwnicy (tak to na razie wygląda) powinni być - straszne, zakręcone, wywołują grozę. Pytanie tylko brzmi, czy są one potworami - mogą być zdeformowanymi ludźmi, lub jakąś inteligentną rasą, o jakiej do tej pory nie było mowy - a wtedy, cóż, nie za bardzo będą pasować do tego tematu.
Ale wiedźma to wiedźma - potwór, a nie baba!
 
Last edited:
@Rustine - Z jednej strony świetne znalezisko, z drugiej - chciałbym móc "odprzeczytać" Twojego posta i zauważyć to dopiero podczas grania. No cóż, zaczęły się gameplaye, zaczęły się spoilery. :unsure:

Być może jednak dobrym pomysłem byłoby wsadzanie tego typu odkryć w spoilery.
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Nic nowego, już na E3 pojawiło się info dot. Pań Lasu ;) Tak czy owak, dobre dopasowanie.

Wiedźmy fakt są świetne, ale lepsze wersje były na artach. Do gry przeniesiono tylko tą gruba ze snopem siana zamiast głowy (genialna), szkoda :p
A były dwie takie zacne, z drewnianą maską i z przywiązanym porożem do plerów.
 
Last edited by a moderator:
Znalazłem ciekawy twór fana dotyczący Ciri - a raczej tego jak powinna wyglądać blizna, przynajmniej na początku. Jak dla mnie za mocna, ale Redzi powinni pójść mniej-więcej w tą stronę, a nie "pacnięcia" witką

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd....696_767501816605935_3824143008308385329_o.jpg

Patrząc na coś takiego - od razu nasuwa się "jak można było..."

-------------

Ed.
Od razu napiszę, by mi nie umknęło. Postać Ciri, wizualizacja bardzo mi się podoba. Poza właśnie tą blizną i ewentualnie obcasami butów ;) które i tak "przełknę". Bo wyobrażenie Redów mi się podoba.
@SoltysGamingPL
Ranę wyczyścił i zszył pewien "filozof-na wygnaniu" - Vysogota imię i nazwisko mi wyleciało, ale chyba pochodził z Korwu, czy jakoś tak, nie istotne.
Zgadzam się z tobą, na tym obrazku wygląda paskudnie jest, jeśli można w liczbach taką rzecz ująć o połowę o trzy-czwarte za duża.
Ale kształt ma właściwy. Ta, którą posiada obecnie Ciri wygląda tak, jak już ktoś wcześniej słusznie zauważył, jak blizna zrobiona zbitą butelką, a nie orionem. O to mi chodziło.
 
Last edited:
Tutaj wygląda jak zombie. Mi tam aktualna blizna pasuje, po 5 latach mogła się przecież trochę zagoić. Bo jak, przez ponad 5 lat biegała z otwartą raną po orionie?
 
Ale mimo wszystko ta obecna blizna Ciri nie wygląda jakby była zadana orionem i się na dodatek paskudziła. Ot, delikatne zadrapanie ledwie widoczne jakby od jakiejś gałązki. Blizna powinna być szersza i głębsza z widocznymi poszarpanymi krawędziami.
 
Top Bottom