Wiedźmin 3: platformy

+
Z GDDR to poniekąd masz rację. Jednak inżynierom Sony nie zarzucalbym lekkomyślności. O ile pamiętam to w ps3 zastosowali 256 mb XDR RAM. Nie zmienia to faktu, że tą pamięć (GDDR) cechuje ogromna przepustowość. Chyba 176 gb/s, a ddr w XO 106gb/s. Tą różnicę miał nadrobić eSRAM w maszynce MS, jednak tylko pogorszył sprawę. I nawet te 6 gb to ogromna liczba. Sony chyba też ukryło fakt, że w ps4 znajduje się procesor ARM. Wiele ludzi jednak wymaga od konsoli czegoś więcej niż grania. Taką politykę obrał MS. A co do spadek klatek to InFamous miał je odblokowane - raz 60, drugi 24. Sucker Punch wydało łatkę blokującą klatki i jest ok.
 
Własnie! Panie, ja mam jeszcze modem 4 letni. Kupiłem Infamousa, na dniach powinien być, musze sprawić sobie router i wifi aby mieć neta i pobrać tę łatkę. Teraz rzecz... czy net w PS4 jest płatny ? Jakiś tam pakiet 250 zł za rok czy coś, konieczne to jest ?
 
Własnie! Panie, ja mam jeszcze modem 4 letni. Kupiłem Infamousa, na dniach powinien być, musze sprawić sobie router i wifi aby mieć neta i pobrać tę łatkę. Teraz rzecz... czy net w PS4 jest płatny ? Jakiś tam pakiet 250 zł za rok czy coś, konieczne to jest ?

Nie do końca rozumiem co rozumiesz przez płatny net. Internet przyłączasz do konsoli podobnie jak do każdego innego urządzenia. Dodatkowo płatny jest chyba tylko multiplayer (trzeba mieć playstation plus czy coś takiego). Tak mi się wydaje, głowy nie dam.
 
ślicznie dziękuję :) a Watch Dogs ? Tam była wzmianka, że można dokonać inwazji na świat innego gracza, albo on na Twoje. Też trzeba mieć plusa ?
 
Jest tak jak napisał Booraz. Możesz podpiąć net do konsoli bez dodatkowych opłat. Ba jest to zdecydowanie wskazane bo bez tego nie możesz wejść do PSStora ani nawet zsynchronizować pucharków. PS Plus, który kosztuje 195 zł/rok daj Ci możliwość grania w multiplayer, a poza tym daje zniżki na niektóre gry i przede wszystkim co miesiąc pozwala ściągnąć jakąś grę w ramach abonamentu. Co prawda do tej pory były to same indyki, ale została już obiecana na przykład specjalna wersja Drive Club i pewnie z czasem zaczną sie pojawiać coraz ciekawsze tytuły jak ma to miejsce na PS3.
Wracając do padów i Wiesława, bardzo chętnie ujrzałbym na premierę W3 jakąś limitowaną wersję pada do PS4 z nadrukowaną paszczą wilka:)
 
PS4 = pytania

PS4 z taką samą grafiką co Xbox One, choć mogła być lepsza
http://m.ppe.pl/news-30386-cd_projek...e_konsole.html

Tego się obawiałem, ale związku z tym że mocniejsza konsola będzie ograniczona graficznie przez słabszą czy to oznacza że dzięki temu PS4 będzie mieć więcej kl/s niż u konkurencji? Mimo wszystko liczyłem na to że spróbóją ją wymaxować jak się da... meh
Już wiem jak należy wspierać swojego partnera, dodając do kolekcjonerek karty i mapkę, cóż rozumiem, nie mam tego Redom za złe, ale niesmak pozostaje.

Czy mogę liczyć na zrobienie chociażby odpowiedniego portu savów z poprzednich gier na ps4?
Albo w formie komiksu jako rekompensaty za brak 1080 i możliwość czerpania (jak to zostało ujęte)- "najlepsze możliwe przeżycia naszym graczom"?
Czy jednak nie, i to będzie kolejny cios dla graczy na PS4 i randomowym ustaniowieniu świata gry przez was REDzi?
Czy z X360 będzie dało się jednak przenieść savy a użytkonicy PS4 mają cierpieć z domyślnego stanu gry narzuconego przez twórców tylko przez to, ze wiedźmin 2 nie był wydany na ps3? I to dlatego użytkownicy SONY mają być przez to karani?
A może wg was ja już nie należę do "waszych graczy" pomimo że kupiłem od was tylko 4 kopie gry i tylko dlatego jestem karany w powodu wybrania lepszej konsoli by czerpać większą radość na którą mnie w tej chwili stać?
Czy to moja wina że Micro$oft wypuścił gorszy sprzęt na rynek i z tego powodu mam cierpieć bo wybrałem moim zdaniem bardziej opłacałną wersję?
Liczyłem że na pierdolowatych dodatkach do kolekcjonerek się skończy... myliłem się i chyba na tym się nie skończy.
Ile SONY ma wam zapłacić, żeby jednak wersja PS4 była w lepszym wydaniu na jaki zasługuje?
A może to SONY jest złe ponieważ nie chciało wam się zrobić portu na ps3 lub okazało się dla Was zbyt skomplikowane?


Ja wiem co się święci, to tylko kwestia czasu i kolejnych NEWsów. A więc to w ten sposób zamierzacie skubańcy wspierać Micro$oft. Jestem bardzo niepocieszony i cóż czekam na rozwój wydarzeń :p
 
A jak to waszym zdaniem będzie wyglądać na PS4? Pójdzie to na takich wymaganiach jak na PC - wysokie? Obawiam się najbardziej tego jak to będzie w mieście gdzie nagle ma być wieelki tłum albo w walce gdzie będzie 5+ wilków np. Czy PS4 to ogarnie.
 
,,Trzeba jednak pamiętać, że już na średnich ustawieniach gra powinna wyglądać podobnie do konsolowych wersji, a na wysokich - już nieco lepiej. Cała nadzieja w optymalizacji.''

Czyli bardzo się zawiodłem :D. Myślałem, że takie PS4 pociągnie przynajmniej grę na wysokich jak na PC. Tak więc trzeba raczej szykować kasę i kupić nowego kompa...
 
@dunio To są słowa gościa od TWBA (przynajmniej jakiś czas temu nim był [jeżeli już nie jest]), który na dodatek twierdzi, że W3 wcale nie musi dobrze chodzić na high-endowych kartach.Traktowałbym jego słowa z przymrużeniem oka. ;)
--------------------------
Równie dobrze artykuł mógł być koloryzowany.
 
Last edited:
@dunio, Wiedźmin 3 na niskich będzie wyglądał prześlicznie, tak samo zresztą jak i W2. Więc ustawienia średnie na konsole nie są jakąś karą. Na gameplayu z gryfem bardzo ładnie wszystko wygląda.
 
Czy W2 na niskich wyglądał tak prześlicznie to bym się kłócił, ale nie było źle. Mam nadzieję, że jednak informacja o wysokich ustawieniach na konsolach jest prawdziwa.
 
Znowu komentujecie gościa, który nie jest producentem.

Przecież macie oficjalne stanowisko, że gra na obu konsolach będzie miała ustawienia High, a ten cytat z gamezilli można sobie w tyłek wstawić, bo poprzedza go cytat producenta, a to już jest kreatywna twórczość redaktora.
 
Ahh, no dobra uspokoiliście mnie. No skoro będzie działać jak na High to jest dobrze :).
Takie są oficjalne słowa producentów po E3.

Zresztą miałeś gameplay na konferencji MS na E3 i różnił się on od tego który był prezentowany na PC na innych pokazach. Źle to przecież nie wyglądało, a przecież pewnie dopiero zabrali się za konkretną optymalizację.
 

Guest 3669645

Guest
Mam nadzieję, że jednak informacja o wysokich ustawieniach na konsolach jest prawdziwa.
Prawdziwa na pewno. Dostaliśmy w końcu gameplay z X1, różnice między wersją PC gigantyczne nie są. W sumie to gdyby nie rozdzielczość i włosy gryfa to bym nawet nie odróżnił.

Z jednej strony jest to pochwała dla wersji X1, z drugiej lekkie obawy co do wersji PC... :p Nawet pod każdym gameplayem z blaszaka połowa widzów jest przekonana, że to wersja z konsoli. I bynajmniej nie z powodu Xboksowych ikon.
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom