Wiedźmin 3: postacie

+
Nieszpecącą kreskę na twarzy.
Czy to jest kreska? Moim zdaniem to głęboka blizna i to bardzo długa.
 
Nie nudzi wam się ciągle narzekanie na bliznę? Już któryś raz z kolei wraca ten temat.
Może dla różnorodności doczepimy się do czegoś innego?
Pomału robi się to trochę nudne, ale co tam. Moim zdaniem blizna wygląda w porządku.
 
Natomiast jej reakcja na zobaczenie dzieła Vysogoty nie była jakaś dramatyczna. Zero płaczu i jęków, przyjęcie jej z godnością. Gdyby to było rozorane pół twarzy, to sądzę, że reakcja byłaby większa.
Mój odbiór tego fragmentu był taki, że w danym momencie rozwoju jej postaci, CIri zareagowała na tyle dramatycznie, na ile w ogóle mogłaby ją przejąć jakakolwiek skaza na jej urodzie.

Z tą kreską trochę przesadziłem może, to co widnieje na obrazku Anor jest zdecydowanie zbyt drastyczne, ale bllizna w wersji REDów jest z kolei według mnie zbyt łagodna. Przydałoby się coś pomiędzy.
 
Mój odbiór tego fragmentu był taki, że w danym momencie rozwoju jej postaci, CIri zareagowała na tyle dramatycznie, na ile w ogóle mogłaby ją przejąć jakakolwiek skaza na jej urodzie.
No i widzisz, Twój odbiór. Redzi nic nie poradzą, że każdy wyobraża sobie postaci inaczej, nie rozumiem czepiania się o to.
 
Czy to jest kreska? Moim zdaniem to głęboka blizna i to bardzo długa.

Na tym obrazku, blizna nie wygląda "źle".
A właściwie właśnie wygląda nie najlepiej

:D kurcze wiecie o co mi chodzi. Blizna wygląda prawidłowo, albo prawie prawidłowo i przykro zarazem.
Poprostu dał bym jej inny kształt.

_____________

Nie nudzi wam się ciągle narzekanie na bliznę? Już któryś raz z kolei wraca ten temat.
Może dla różnorodności doczepimy się do czegoś innego?
Pomału robi się to trochę nudne, ale co tam. Moim zdaniem blizna wygląda w porządku.

OK :D
Porozmawiajmy o butach Ciri, a konkretnie o tych wysokich obcasach.
Albo o braku guzika przy koszuli ;)

Chociaż nie... Postać Ciri prezentuje się na prawdę dobrze.

Tylko o kim w takim razie tu rozmawiać o Dijkstrze?
http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20140611163629/witcher/images/6/6e/Dijkstra.png
 
Wygląda dokładnie tak jak powinien, czyli jak wioskowy burak.

A Ciri ma buty jeździeckie, więc płaskie obcasy są bardziej niż uzasadnione. Jakby nosiła buty bez obcasa, to byłby one niepraktyczne w trakcie jazdy konnej. O ile rozkminianie blizny rozumiem, tak kwestia butów mnie przerasta. :D
 
Ja za to mam wrażenie, że wszystkie postaci mają coś nie tak ze skórą, która wydaje się nadmiernie potliwa, albo po prostu tłusta, głównie Dijkstra i ten koleś z Downwarren, ale i Geralt jak pierwszy raz został przybliżony w trailerze Sword of Destiny. Nie chodzi tu o fałdy tłuszczu na twarzy, a o takie lśnienie skóry jakby z przepocenia. Niby dodaje realizmu, ale jest to jednak troche przesadzone. W trailerze VGX na tle ognia Geralt też miał przepoconą twarz, ale wyglądało to dużo lepiej :p
 
@up Twórcy chyba wychodzą z założenia że jeśli powierzchnia odbija światło to lepiej wygląda i to bynajmniej nie dotyczy tylko W3.
 
Last edited:
A Ciri ma buty jeździeckie, więc płaskie obcasy są bardziej niż uzasadnione. Jakby nosiła buty bez obcasa, to byłby one niepraktyczne w trakcie jazdy konnej. O ile rozkminianie blizny rozumiem, tak kwestia butów mnie przerasta. :D
No ale przecież nie tylko na Kelpie będzie się Ciri poruszać, jakieś buciory zapasowe do marszu by się przydały :p
 
Ja za to mam wrażenie, że wszystkie postaci mają coś nie tak ze skórą, która wydaje się nadmiernie potliwa, albo po prostu tłusta, głównie Dijkstra i ten koleś z Downwarren, ale i Geralt jak pierwszy raz został przybliżony w trailerze Sword of Destiny. Nie chodzi tu o fałdy tłuszczu na twarzy, a o takie lśnienie skóry jakby z przepocenia. Niby dodaje realizmu, ale jest to jednak troche przesadzone. W trailerze VGX na tle ognia Geralt też miał przepoconą twarz, ale wyglądało to dużo lepiej :p

Może nie używali kremu do skóry na noc i dzień i w grze będzie ukryta reklama kremu Avon, który będzie można zakupić za korony żeby pozbyć się świecącej skóry?
 
Mnie osobiście świecąca skóra aż tak nie przeszkadza, gorzej jest z mimiką tego faceta z Downwarren. Zresztą nie tylko, cała jego postać wygląda jakby została wycięta z jakiejś innej, parę lat starszej gry. Oby większość NPC-ów nie miała takiego problemu :p
 
Większość jest kompletnie niezwiązana z tematem, zatem nie widzę sensu ich zamieszczania. Najważniejszy jest ten:

I jak widać brzegi nie zostały wycięte, a rana została zszyta. Na zniknięcie szansy nie było, a blizna zawsze kobietę szpeci. Jeśli model Ciri nie ma szpecącej blizny, to co ma?
Natomiast jej reakcja na zobaczenie dzieła Vysogoty nie była jakaś dramatyczna. Zero płaczu i jęków, przyjęcie jej z godnością. Gdyby to było rozorane pół twarzy, to sądzę, że reakcja byłaby większa.

polemizowałbym
Wyszedł, zaciągając za sobą zaimprowizowany z derek parawan.
Starała się szlochać cicho, tak, by nie słyszał. Bardzo się starała.
Ja się przyznaję, myślałem że rybackim haczykiem ją sprawiał, ale okazało się, że jednak jakąś igłą - ot pamięć płochliwa.
Nie zmienia to faktu, wszędzie piszą, że szrama była straszna. Ta na modelu na taką niestety nie wygląda.

Przyznam się, cholera do jednej rzeczy. Jak czytam fragment o spotkaniu Ciri z Emhyrem to mi się strasznie płakać chce i oczy pieką... też tak macie czy tylko ja taka miętka ninja jestem?
 
O płakaniu popiszemy potem (dziewczyny :p). Zauważył ktoś jeszcze że Emhyr jest faktycznie podobny do Ciri (patrząc na render jaskółki i Emhyra z trailera) oczywiście nic w tym dziwnego, ale cieszę się że REDzi to potraktowali serio, a nie jak w większości RPG gdzie dostajemy np.: młodą i ładną córkę i jej łysego starego ojca, którego aparycja każe spytać, czy matka naszej bohaterki nie zapatrzyła się na jednego z najemników swojego męża.
 
OK po obejrzeniu gameplayea - Ciri wygląda świetnie.. właściwie wszystkie postacie wyglądają świetnie :D
Nawet te Geraltowe policzki nie są takie złe :p
 
Last edited:
Proszę, tylko nie mów, że Geralt znalazł Ciri...
heee..?:troll: a przepraszam, w pierwszej chwili zrozumiałem, że mówiąc "znalazł" nawiązujesz do wypchanych "policzków" Geralta ;)

Podejrzewam, że jeśli już koś chciał ją "utuczyć" i zjeść ;) to były to takie trzy wiedźmy. Ale jak w bajce "Jaś i Małgosia" gdy Baba Jaga chciała je upiec, dzieci poprosiły by pokazała im jak się "siedzi w piecu". Gdy to uczyniła (tak jak i w przypadku Ciri) dzieci zamknęły drzwiczki od pieca i ... nie zgasiły ogni. Po czym zakrzyknęły:
https://www.youtube.com/watch?v=J9vUxTVjxnY

Ha znalazłem EasterEgga :p
 
Last edited:
Top Bottom