Wiedźmin 3 - o Dzikim Gonie słów kilka

+

Guest 2686910

Guest
Pokazanie czwartego gościa w pancerzu równie fikuśnym jak u trzech pozostałych nie musi być równoznaczne z wyjawieniem tożsamości. Grafika z postacią może mieć jakąś ogólną nazwę np. 'wild_hunt_commander' zamiast dajmy na to 'avallac'h' ;)
A może nie nosi pancerza? Może jest zaprojektowany w ten sposób by wywołać jakąś określoną reakcję, kiedy go pierwszy raz zobaczysz? Dużo tych jeśli.
Ja tam go nie chcę widzieć, już i tak sporo zaspoilowali.
 
Może i racja, po co jednak o nim wspominali na początku? Wystarczyło powiedzieć, że na czele Gonu stoi kilku dowódców, a potem w grze pojawiałby się jakaś postać (przykładowo Avallac'h), która nagle wyskakuje z tekstem "Jestem czwartym dowódcą!". Reakcją mogłoby być zaskoczenie, zamiast tego będzie "No tak, spodziewałem się, bo mówili że być ich czterech." ;)

W wywiadach pojawia się sporo rozbieżności jak choćby z Oxenfurtem. Najpierw mówili, że niestety nie odwiedzimy co zostanie wyjaśnione fabularnie, a potem nagle w rozmowie z innym pracownikiem słyszymy coś w stylu "Odwiedzimy kilka miast, jest Novigrad, Oxenfurt...". Cały czas jednak nie wiadomo z czego te rozbieżności wynikają. Kiepska komunikacja między poszczególnymi działami firmy? Ciągłe zmiany wprowadzane na bieżąco? Dodanie lub wycięcie czegoś z powodu opinii graczy? A może wszystko po trochu? Z tymi dowódcami jest dokładnie taka sama sytuacja, najpierw mówią że jest ich czterech, potem pokazują tylko trzech, nagle jeden zmienia całkowicie wygląd. Jestem po prostu ciekaw ;)
 
Wygląd któregoś z nich został zmieniony?
EDIT: Mówimy o tym?
 
Ten, którego wrzucił @szincza też został zmieniony. Z tego co pamiętam to tak pierwotnie wyglądał Eredin. Modyfikacja tego drugiego wyleciała mi z pamięci. Może to jest właśnie nasz zaginiony czwarty dowódca?
 
O ile zmianę względem koncept artu rozumiem, bo to normalka, to pierwszy design Eredina widzieliśmy na trailerze, wiec ciekawi mnie z jakiego powodu dokonano zmian.
 
Jasne, że zrezygnowali, bo Gon przestał się bawić i rozpoczął inwazję. Ma nadal porywać niewolników?

Nie ma się bawić, ma nosić płaszcze. Można jeszcze zrozumieć, że podczas dwójki terminy były napięte i Nilfgaardczycy nie mieli swoich charakterystycznych płaszczy, ale teraz czasu jest ogrom, tym bardziej, że premiera się przesunęła. Tak więc jeźdźcy Gonu, Czarni, monarchowie oraz panowie szlachta powinni nosić płaszcze.
 
Już się zamotałem który jest który :p Tak czy siak, na najnowszych materiałach widzimy tylko trójkę dowódców. Swoją drogą jestem ciekaw jak będą wyglądali zwykli żołnierze Eredina. Czy też będą mieli takie fikuśne pancerze czy może coś bardziej hmm zwyczajnego?
 
Otóż to, i tył kolan :p I szparki w oczach, miecze nieraz miały cienkie zaostrzone jelce, by tam właśnie trafiać.
 
Wiem jak taka walka mogłaby wyglądać w "rzeczywistości". Bardzo dobre byłyby np. pchnięcia w nieosłonięte miejsca. Zastanawia mnie to, jak to będzie wyglądać w grze. Czy Geralt nie będzie walił po tym pancerzu, a przeciwnikom będzie spadać hp? Albo co gorsza, jeśli okaże się, że przetnie takiego przeciwnika w pełnej zbroi na pół. Wiem, że trochę się czepiam.
 
Wiem jak taka walka mogłaby wyglądać w "rzeczywistości". Bardzo dobre byłyby np. pchnięcia w nieosłonięte miejsca. Zastanawia mnie to, jak to będzie wyglądać w grze. Czy Geralt nie będzie walił po tym pancerzu, a przeciwnikom będzie spadać hp? Albo co gorsza, jeśli okaże się, że przetnie takiego przeciwnika w pełnej zbroi na pół. Wiem, że trochę się czepiam.

To jest symulacja walki z opancerzonym przeciwnikiem, czy gra?
 
No czepiasz, nie będą robić dwa razy tyle animacji tylko dlatego, że przeciwnicy są opancerzeni.
 
Top Bottom