Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
I pewnie tak będzie, bo inaczej nie moglibyśmy dostać się tam gdzie chcemy. Zresztą w TW2 zarówno jazda konno jak i pływanie łódką jest dodatkiem z którego można zrezygnować. W W3 będą to jednak ważne elementy bez których nie będzie się można obejść.

I dlatego REDzi muszą przypilnować te sprawy.
Niby drobna rzecz, a może być denerwująca.
 
W ramach cwiczen z j ang popelnilam poniższe.

Ladies lovely, with power o'er all
beseech I thee, answer my call
Before you a worm crowls wretched and small.

Panny czarowne, mocy wasza niewyslowiona,
usłyszcie mój glos, ja wzywam was i wolam
jak ten robak marny, jam u stop waszych pochylona.
 
@Marcin Momot
Nurtuje mnie cały czas jedna kwestia. Według tego wywiadu z Konradem Tomaszkiewiczem http://polygamia.pl/Polygamia/1,964...iedzminowi_jest_glosno_o_Polsce__z_czego.html będziemy mogli odwiedzić Oxenfurt. Czy w świetle tych słów game directora, czyli człowieka odpowiedzialnego za praktycznie całą grę, możesz ostatecznie potwierdzić obecność tego miasta w grze? Sytuacja wydaje się o tyle dziwna, że w żadnym innym wywiadzie, żaden z REDów nie pisnął słowem o tym mieście. I pytanie, czy Konrad się najzwyczajniej w świecie wygadał? Pamiętam z wcześniejszych artykułów, że podobno nie odwiedzimy tego miasta i będzie to uzasadnione fabularnie. To jak to w końcu jest?

Potwierdzam - będzie Oxenfurt:)
 
Mam nadzieję, że Oxenfurt będzie taki jak opisany w książkach. Barwny, żyjący w nocy, studenckie życie i te sprawy... Na bank pierwszy raz w grze tam spotkamy Jaskra.
 
Mam nadzieję, że Oxenfurt będzie taki jak opisany w książkach. Barwny, żyjący w nocy, studenckie życie i te sprawy... Na bank pierwszy raz w grze tam spotkamy Jaskra.

A jak Dziki Gon go zniszczył, gdyż został wybudowany na elfich ziemiach?
 
@Marcin Momot, plany odnośnie Oxenfurtu zmieniły się w trakcie prac nad grą czy po prostu Konrad zepsuł niespodziankę? ;)
Jakie znowu zepsuł ??? Ta informacja, że będzie Oxenfurt (czy jak kto woli wymsknięcie) było tak ożywcze i radosne w tamtym momencie jak byśmy dostali dziesięciominutowy gameplay.
Przynajmniej ja to tak pamiętam :)
 
Po gameplayach niektórzy marudzą. To było jak demo :)

E: Popsuł niespodziankę, a nie radochę.
 
Last edited:
Chodziło mi to że być może początkowo Oxenfurt miał być niespodzianką tj. oficjalnie go nie ma, a potem odpalamy grę i nagle jest. Jeśli tak było to niespodzianka zepsuta ;)
 
Dla mnie jeszcze bardziej ekscytującą wiadomością niż pojawienie się Oxenfurtu byłaby informacja o Rdestowej Łące. Ile bym za nią dał.
@BeksaLala Oxenfurt jest rzut beretem od Novigradu. Dziki Gon by go tak po prostu nie najechał. A jak wiemy region Novigradu ma być taką spokojniejszą odskocznią od ZN i Skellige. Bardzo mnie ciekawi ten klimat "płaszcza i szpady".
 
Top Bottom