Gamescom 2014

+
Ubranie jest inne, więc chyba raczej klon.

Nie mógł się chłopina przebrać? :blink: Ja bym nie miał nic przeciwko temu żeby bohaterowie niezależni (nawet zwykli wieśniacy) zmieniali ciuchy przynajmniej od czasu do czasu zamiast całą grę paradować w tym samym. To samo dotyczy zmiany fryzury czy zapuszczenia brody. Wiem że to sporo pracy, ale byłby kolejny plusik za realizm.
 

Guest 3669645

Guest
Mógłby się przebrać. Ja jednak zakładam bardziej pesymistyczną wersję, że wszyscy w grze zawsze będą mieli te same ubrania :p

Oczywiście nie licząc najważniejszych postaci, którzy ewentualnie będą się przebierać pod kluczowe wydarzenia (np. pancerz do bitwy, cieplejsze ubranie na wycieczkę do Skellige podczas zimy itd.)
 
Last edited by a moderator:
25 minut gameplayu to i tak sporo. Kilka miesięcy temu nie było nic a dzisiaj mamy z 17 minut z E3 i te 20 minut (fragment z Jaśkiem na E3 też się pojawił) z gamescomu. A jeszcze w przyszłym tygodniu długi gameplay, którego przygrywką był Downwarren.
 
Radzę wymienić monitor (na większy) albo szkła w okularach (na zdecydowanie grubsze). Zapewne jedno i drugie :) ...
Ponieważ poniższe ujęcie NIE POCHODZI z gry*:
...

Pragnę zauważyć, że grubsze szkła tylko pogorszyłyby odbiór grafiki ( inny kąt załamania, zniekształcenie widma i takie tam) ;)
 
Top Bottom