CD PROJEKT RED i Wiedźmin 3: Dziki Gon na targach gamescom - podsumowanie. Premiera nowego materiału z rozgrywki.

+
CD PROJEKT RED i Wiedźmin 3: Dziki Gon na targach gamescom - podsumowanie. Premiera nowego materiału z rozgrywki.



Tegoroczny gamescom dobiegł końca i, jak zawsze, było fantastycznie. W imieniu całego studia dziękujemy każdemu z Was za przybycie i czas spędzony wspólnie z nami w trakcie imprezy. Uwielbiamy rozmawiać, a możliwość usłyszenia Waszych opinii osobiście, na żywo, stanowi jeden z najważniejszych elementów kształtowania niezwykłego doświadczenia, jakim jest Wiedźmin.

Tradycyjnie mamy też dla Was kilka informacji odnośnie zakończonych targów:
- Odwiedziło nas aż piętnaście tysięcy fanów, którzy przybyli zobaczyć demo gry Wiedźmin 3: Dziki Gon
- Przez nasze stoiska przewinęło się ponad tysiąc dziennikarzy
- Rozdaliśmy dwanaście tysięcy koszulek


A ponieważ chcemy zakończyć tegoroczną imprezę tak, jak należy, mamy dla Was 35-minutowy fragment rozgrywki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Możecie obejrzeć go tutaj.

Czas wracać do pracy! Dziękujemy za niezapomniane chwile i do zobaczenia za rok!






Zespół CD PROJEKT RED
 
Wielkie dzięki za ten 35-minutowy materiał, ale czy będzie dostępna wersja bez kompresji? (tak tylko pytam) :)

@up Ahhh... :p
 

Guest 3669645

Guest
Obejrzałem dopiero początek, ale już muszę przyznać, ze mapa wygląda na naprawdę ogromną. Tylko Novigrad ma chyba dziwne położenie :p
 
Napisałem to już w innym temacie, ale i tutaj napiszę. Końcówka rulez, jest to kurna super super super. Blizna Ciri jest wspaniała, ta "ofiara" też jest zacna, a walka i ten tarczownik, no mniam.

E: Faktycznie, Novigrad kapkę dziwnie ulokowany, teren wygląda tez na wodnisty, chyba że to bagna, ale who cares, przy końcu gameplayu zapomniałem o tym wszystkim.

E2: Ogrom mapy tyż. Ale nie znowu aż tak bardzo, bo jest kwiatek, dziwnie ulokowany Novigrad, ale jak mówię, to jest do przebolenia.

Wersja bez kompresji waży 5,2 GB :D
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Genialna końcówka :p Wszystkie cut-scenki fajnie zrealizowane wgl. Muzyka, animacje, praca kamery, reżyseria.
 
Kurczę, po oglądnięciu tego materiału i z świadomością jakie konsekwencje przyniesie wybór moralny (a przynajmniej jedna ze ścieżek) pokazany na końcu tego gameplay'u jestem w rozsypce.
Przez cały czas byłem pewien co powinienem wybrać, aż do teraz. Za to kocham tą grę i za to boję się wracać do jej pierwszej części :)

PS. Wie ktoś może, czy to gameplay z wersji PC? :)
 
Top Bottom