Wyszperane w sieci

+
 
Cudeńko znalazłem. Najpierw trzeba obejrzeć to: (uwaga, boli)
A potem, jak się już zna oryginał, to:

Ostrzegam, sporo bluzgów.
 
A propos linkowanego ice bucket challenge, wczoraj zginął tragicznie współtwórca całej akcji, Corey Griffin. Życie,kurde. Nie on chorował na ALS, zbierał dla kolegi, a odszedł pierwszy...
 
Haubica typu Śmietnik Bojowy? :D Kaliber całkiem spory, odrzut również, ciekawe tylko jak z penetracją... ;D
 
Nie wierzę w to, co przed chwilą obejrzałem, to chyba najbardziej poryte wideo, jakie widziałem w ciągu ostatnich miesięcy :O

[video=youtube;4CFhWMlx-LA]https://www.youtube.com/watch?v=4CFhWMlx-LA[/video]

To mi wygląda na jakąś orientalną wersję "Mam Talent", nie wiem, co to za kraj, ale niezłe dżygity z tych kolesi ;P
 
Program z Indii. Jurorka jest ubrana w sari - tradycyjny hinduski kobiecy strój, grupa wystawiająca pokaz pochodzi z Pendżabu, czyli z jednego regionów w Indii, Poza tym widać flagę Indii po 4 minucie oraz występujący to sikhowie - wyznawcy sikhizmu (występującego przede wszystkim w Indiach, ale posiadający diaspory również na dawnych obszarach imperium brytyjskiego), która charakteryzuje się tym, że jej członkowie chodzą cały czas w turbanach i mają długie, gęste brody tak jak na filmiku.
 
@Hostile - no wiesz? Wstydź się. Przyznam szczerze, iż bez bardzo szczegółowej analizy kolegi @shad79 po pierwszych 40 sekundach wiedziałam, o jaki kraj chodzi. To jak w dawnej Erze, takie rzeczy tylko w Indiach :D

Ode mnie tutaj taki całkiem wyjątkowy zamydlacz. Obowiązkowe wyposażenie każdego wiedźmińskiego domostwa

;)
 

Attachments

  • mydło jaskółcze ziele.jpg
    mydło jaskółcze ziele.jpg
    20.7 KB · Views: 49
@Hostile - no wiesz? Wstydź się. Przyznam szczerze, iż bez bardzo szczegółowej analizy kolegi @shad79 po pierwszych 40 sekundach wiedziałam, o jaki kraj chodzi. To jak w dawnej Erze, takie rzeczy tylko w Indiach :D
Szczerze, to Indie były oczywiście pierwszym krajem, jaki mi przyszedł do głowy już po kilku sekundach filmiku, ale później, jak się rozkręciło, to stwierdziłem, że I don't care i na takie szczegóły jak flaga i sari nie zwracałem uwagi, za dużo się działo na ekranie ;P Poza tym, taką kieckę i turban to już chyba w każdym rejonie świata można spotkać ;P
 
Top Bottom