Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
Geralt - łowca potworów, pełen blizn na ciele od szponów potworów, przeżył już dużo, zmęczony przez życie, organizm zniszczony przez trucizny i eliksiry, nie naturlanie blady przez mutacje i wyniszczające treningi i mutageny, często niedojadający przez marne wynagrodzenie wygląda tak? Pulchne policzki, różowiutka skóra, taki pączuszek. I dlaczego ma czarne brwi i szary zarost?

Może tak naprawdę gramy Dudu, a prawdziwy Geralt siedzi na wyspie jabłoni :shock:
 
@AndersonSilva
 
Ale jaki przystojny :) Rzeczywiscie, zarost mu sciemnial i brwi, pojawila się tez czarny eyeliner, ale to może tylko oswietlenie
 
Taki milusi się zrobił, nic tylko przytulić, jeden z użytkowników forum miał też taką fajną twarz Geralta z gameplaya sprzed tygodnia coś takiego f ; może też wrzuci i zastanowimy się nad tym czy nie używać tego jak emotikonek.
 
Taki milusi się zrobił, nic tylko przytulić, jeden z użytkowników forum miał też taką fajną twarz Geralta z gameplaya sprzed tygodnia coś takiego f ; może też wrzuci i zastanowimy się nad tym czy nie używać tego jak emotikonek.

 
To ja dorzucam jeszcze dwóch swoich Geraltów:

Milusi Geralt

Nie wiem jak to nazwać :D
Może da się kogoś przekonać żeby stworzyć nowe emotikonki z naszym protagonistą? :victory:
 
Ekhm, miał mówić "aaa" z zamkniętymi ustami? Nie rozumiem o co w tym drugim chodzi.

Mówił właśnie:
"aach A godling, not many of you have left." i przy tym aaah tak śmieszkowo zmarszczył brwi i otworzył zawadiacko usta, wygląda prześmiesznie.
 
Stworzyłem 3 emotikonki oparte na tych screenach i wziąłem jedną od @Rustine, może to być po kolei:

Zadowolenie, cwaniakowanie, albo troll. (tą zrobił Rustine)

Smutek, albo prośba ("oczy kota" ze Shreka)

Obrzydzenie, złość, zdumienie, albo zrozumienie (ktoś po 4 postach zrozumiał jakiś koncept np.)

Radość, albo przymilanie się.
 
Last edited:
Cwaniak


PS. Strasznie mi przypasowały te Geraltowe emotki, piszcie do Ketha żeby pomyśleli nad dorzuceniem ich do puli :D
 
No właśnie nie wyostrzyłeś, bo rozmiar mają ten sam. Imgur jest bezlitosny. :p
Otwórz sobie obydwie i przełączaj karty, brak zmian.
 
Top Bottom