CD PROJEKT RED i Wiedźmin 3: Dziki Gon na targach gamescom - podsumowanie. Premiera nowego materiału z rozgrywki.

+
Wracając jeszcze do tych wiedźm ciekawe jakie imię noszą w Polskiej wersji ;) i jak brzmią no ale cóż w sumie jeszcze troszkę i sam się dowiem
 
@Yarpen Zirgin, może i racja, ale to nadal tylko mały odsetek ludzi mijanych na ulicy ;) Osobiście wolę żeby mniej mieszkańców miało dłuższe dialogi, a za to żeby cała reszta miała więcej zróżnicowanych odzywek oraz rozmów między sobą kiedy ich mijamy. Słuchanie po raz setny o wpier... konsumowaniu kaszy pod karczmą we Flotsam czy o tym że krasnolud z Vergen myślał iż ma bazyliszka w piwnicy, a to tylko jego żona było dość męczące. Ciągle ci sami (nie)ludzie w tym samym miejscu gadający o tym samym. Klimat zepsuty niby stare mleko ;)
 
Co do gry, zapomniałem dodać - wreszcie Geraltowi wróciły jego jaja które ktoś mu sprytnie odebrał przed Wiedźminem 2, a szczątkowo wracały przy jego końcówce.

Geralt... is she who I think she is?
Thanks Dijkstra, that was (...)
;)
 
@Yarpen Zirgin, może i racja, ale to nadal tylko mały odsetek ludzi mijanych na ulicy ;) Osobiście wolę żeby mniej mieszkańców miało dłuższe dialogi, a za to żeby cała reszta miała więcej zróżnicowanych odzywek oraz rozmów między sobą kiedy ich mijamy. Słuchanie po raz setny o wpier... konsumowaniu kaszy pod karczmą we Flotsam czy o tym że krasnolud z Vergen myślał iż ma bazyliszka w piwnicy, a to tylko jego żona było dość męczące. Ciągle ci sami (nie)ludzie w tym samym miejscu gadający o tym samym. Klimat zepsuty niby stare mleko ;)

To też prawda, myślę że jedno drugiego nie wyklucza.
 
Niestety przez łącze 6kB/s byłem zmuszony do ściągania pojedynczych screenów więc o płynności i animacjach się wypowiadać nie będę (chociaż gif mi wyszedł zacny). Za to jakość modeli i tekstur po prostu wymiata. Jedno ale. Twarz Geralta. Mimo tej rozwalającej miny jaką zrobił jest zła. Po prostu jest za gruba. Powiedziałem HOWGH!!
 
Widzę, że co raz więcej osób na to zwraca uwagę, więc poniżej nudny elaborat dla zainteresowanych o tym nierozwiązywalnym problemie gier wideo, aby lepiej zrozumieć czemu twórcy gier tak często umyślnie ucinają animacje i wywalają klatki, mimo że z łatwością mogliby tego nie robić:
Kto napisał to co zamieściłeś w cytacie?
Ja wiem, że wtedy może być uczucie wolniejszego uniku, ale nie mówię, żeby to spowalniać. Można dodać klatki i lekko przyspieszy animacje. Wyjdzie na to samo, a wyglądać będzie o wiele płynniej. Wystarczy niewielka poprawa, ale jest wg mnie konieczna, bot teraz jest to po prostu przesadzone. Zwłaszcza, że Geralt unika ruszając całym tułowiem w dół i przez brak klatek w tak długim ruchu wygląda to jakby ubolewał na reumatyzm.
 
Ściągam ten Gameplay, ale chyba go nie obejrzę.
Z tego co piszecie jest dużo spoilerów.
:sad:
 
Niezupełnie, bo końcówka jest nowa, a tam padają różne słowa.
@erwins ja akurat i tak wybrałbym inaczej, więc to zakończenie obejrzałem jakby dodatkowo, ale to że wybiorę inaczej to już wiedziałem jak oglądałem :D Gry Ci to nie zepsuje, ale tak świetnie się kończy ten gameplay, że już sam nie wiem, czy Ci radzić, żebyś to zobaczył, czy żebyś poczekał na grę :p Na pewno obejrzyj pierwsze 6-7 minut, bo jest super Novigrad i mapa.
 
Last edited:
Widziałeś, widziałeś ;)
OK, obejrzę:look:

Edyta:
@up
To nie obejrzę :D

Nie ma jakichś ogromnych spoilerów, nic czego nie wiedzielibyśmy wcześniej. Ewentualnie końcówkę możesz wyłączyć (przeskok z lasu pod chatkę pań lasu). Jeśli bardzo chcesz, to dialogi też możesz sobie poprzewijać, chociaż ja osobiście nie widzę potrzeby.
 
Moment! Rzucę Łoreniakiem.
Reszka - nie oglądam.
Orzeł(?) - oglądam.

Edytka:

View attachment 5463
 

Attachments

  • Rzut monety.jpg
    Rzut monety.jpg
    71.3 KB · Views: 38
Last edited:
Pozwoliłem sobie uchwycić wszystkie 3 Panie Lasu. Pasują do siebie. :D
PS.Fajne ułożenie kamery :).
 
Last edited:
Właśnie się zapoznałem z materiałem i muszę przyznać, że jest naprawdę zacny. Bardzo podoba mi się muzyka, walka też prezentuje się fajnie. Trzy wiedźmy robią dobre wrażenie i Ciri również (szkoda, że nie usłyszeliśmy jej głosu), choć w tych kozaczkach to by pewnie się nie nawywijała swoim mieczem :lol:.
 
Top Bottom