Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
@HuntMocy może jeszcze dorzuci te emotikonki Ciri z tego tematu http://forums.cdprojektred.com/threads/29141-Fanarty-z-Ciri/ możemy jeszcze poszukać innych śmiesznych min Gerwanta (gdzieś była dyskusja o policzkach Geralta podobnych do policzków Marlona Brando i tam też był fajny screenshot, może go wykorzystam, ale pomysł z dodaniem ich na forum jest bardzo dobry.

@Rustine no i całe 2 minuty pracy na nic.
 
Last edited:
Wszystko pięknie, tylko mam nadzieję, że ta czarna broda to taki żart od REDów. Albo chcą odciągnąć uwagę od policzków Geralta, do których już zaczynam się przyzwyczajać.
 
Wszystko pięknie, tylko mam nadzieję, że ta czarna broda to taki żart od REDów. Albo chcą odciągnąć uwagę od policzków Geralta, do których już zaczynam się przyzwyczajać.

Zwykły błąd, broda zmieniła kolor na czarny w trakcie jednego z dialogów, potem wyglądała normalnie.
 

Guest 3669645

Guest
Okej:

Geralt "Też-Chcę-Takiego-Lizaka"
Geralt "Co-Ty-Fandzolisz"
Geralt Zaskoczony Kluskożerca
Geralt Wesoły Kluskożerca
 
Mimika jest dobra. Jedyne co mi się dziwnego rzuciło w oczy to brak zaskoczenia na twarzy Geralta, gdy pytał dlaczego odciął sobie ucho. Oraz jeszcze jak babcia krzyczała od poparzenia ręki to też nie było na jej twarzy nic co by wskazywało, że ją boli. Poker face był ;p
 

Guest 3669645

Guest
Mimika oczywiście jest dobra, ale niekiedy fajne kwiatki można zauważyć :p Cieszmy się, że nie ma W3 takiej jak DA:I :D

Przy okazji:

Geralt "Dat Ass"
Geralt "Ojej, za mocno przypiekłem Igni?"
 
Last edited by a moderator:
Mimika w W3 jest świetna i na prawdę "next-genowa", (wystarczy popatrzeć na Skyrim gdzie postaci robią poker-face i machają żuchwą), tak samo jak i gestykulacja (rozmowa z zielarką wygląda jak scena z jakiegoś filmu), ale nawet filmy disney-a, gdy je zapauzować dają taki efekt:
 
Mimika oczywiście jest dobra, ale niekiedy fajne kwiatki można zauważyć :p Cieszmy się, że nie ma W3 takiej jak DA:I :D

Przy okazji:

Geralt "Dat Ass"
Geralt "Ojej, za mocno przypiekłem Igni?"

Na moje oko to trzeba ukończyć wyższą szkołę interpretacji żeby doszukać się w tych minach tego samego co jest nad spoilerami :p
 

Guest 3669645

Guest
Z tym Disneyem to dziwne, bo to przecież animacja rysunkowa, maja wgląd na każdą klatkę :p

Czy mimika jest next-genowa to bym nie powiedział. W sumie nie ma ona za wiele wspólnego z "next-genowością" bo by osiągnąć ultra-realistyczny efekt wystarczy zrobić emotion capture jak w przypadku L.A. Noire.


Geralt "Trzymcie mie chopy bo nie wytrzymie" aka Michael De Santa z GTA V
Geralt "Obetnij te paznokcie kobieto"
 
Mimika w L.A. Noire tak okropnie odstawała od reszty grafiki, że cały klimat i postacie leciały.
Jeśli ta mimika nie jest godna ósmej generacji, to jaka jest?
 
Mimika w L.A. Noire tak okropnie odstawała od reszty grafiki, że cały klimat i postacie leciały.
Jeśli ta mimika nie jest godna ósmej generacji, to jaka jest?
Dokładnie. Niby wszystko fajne filmowe, ale te twarze odstawały od reszty ciał bohaterów. Widoczne to było szczególnie w ruchu i wyglądało...dziwnie. Albo jak rozmowę toczyły dajmy na to trzy postacie to te które nie mówiły strzelały jakieś dziwne miny. No i oczywiście do każdej ważniejszej postaci trzeba zatrudnić aktora, który użyczy swojej twarzy, głosu i mimiki jednocześnie. A to metoda czasochłonna i kosztowna. Już wolę taką mimikę jaka jest w W3, która wygląda fajnie a przy tym nie odstaje od reszty gry. Twórcy mają też wolność w tworzeniu facjat postaci. Poza tym dubbingi w innych językach by odstawały, bo nie byłoby synchronizacji ust z wypowiedziami.
Myślę, że można nazwać mimikę w W3 next-genową, bo do tej pory w erpegach ten element nie był najlepiej wykonany. Hehe pamiętam jak na pudełku Gothica pisało, że postacie posiadają mimikę. ;P
 
Last edited:
Zajmuję się machinimą w Gothicu to powiem, że swojego czasu był to przełomowy element gier RPG (tak samo jak udźwiękowienie dialogów), mimo że to tak zwana "uniwersalna mimika" (postać rusza ustami jakby robiła uuuuuuuuooooooooootttttaaaaaaaaaaiiiiiiiieeeeeeesssssssuuuuuuuyyyyyyyykkkkkkkkooooooooollllll i do tego można podstawić każde zdanie w jakimkolwiek języku indoeuropejskim i będzie mniej więcej pasowało), oraz wszystkich "min" było łącznie 6-7 (2 były prawie identyczne).

Skończyłem także drugą porcję emotek ze screenów od adventusa (niestety pierwsze 4 po przeróbce wyglądały bardzo podobnie to wrzuciłem 2 najbardziej różniące się), bierzcie i używajcie:

Geralt - Chcę takiego lizaka - podziw, zazdrość, zdziwienie.
Geralt - Uśmiechnięty kluskożerca - radość, euforia, zaskoczenie
Geralt - Dat Ass - podziw, lekka złość
Geralt - Nie przypiekłem go za bardzo iginiaczem? - pytanie, zaskoczenie
Geralt - Trzymajcie mnie bo go uduszę - no tu już chyba nie muszę tłumaczyć.
Geralt - Co ty fanzolisz? - tu też opis jest zbędny
 
Zajmuję się machinimą w Gothicu to powiem, że swojego czasu był to przełomowy element gier RPG (tak samo jak udźwiękowienie dialogów), mimo że to tak zwana "uniwersalna mimika" (postać rusza ustami jakby robiła uuuuuuuuooooooooootttttaaaaaaaaaaiiiiiiiieeeeeeesssssssuuuuuuuyyyyyyyykkkkkkkkooooooooollllll i do tego można podstawić każde zdanie w jakimkolwiek języku indoeuropejskim i będzie mniej więcej pasowało), oraz wszystkich "min" było łącznie 6-7 (2 były prawie identyczne).
Poruszanie ustami, na dodatek w miarę zsynchronizowane z kwestiami to rzeczywiście było coś. Ale tych min poza machinimami w grze specjalnie widać nie było. A bawi mnie to dlatego, że Piranie tego elementu nadal nie rozwinęli chociaż trochę, mimo, iż w pierwszym Gothicu był już jakiś zaczątek tego pomysłu.
 
Last edited:
Top Bottom