Co nieco o sprzęcie

+

Co nieco o sprzęcie

  • poniżej 25 FPS

    Votes: 9 2.1%
  • co najmniej 25 FPS

    Votes: 28 6.7%
  • co najmniej 30 FPS

    Votes: 141 33.5%
  • co najmniej 40 FPS

    Votes: 93 22.1%
  • co najmniej 60 FPS

    Votes: 98 23.3%
  • nie patrzę na framerate

    Votes: 52 12.4%

  • Total voters
    421
@gregmastergruda

Jeżeli chodzi Ci o te poszarpane krawędzie na obiektach w oddali (i nie tylko) to taki urok past genów :) Jeszcze podpinając do tak sporego TV jest to bardziej widoczne. Po prostu brak (albo bardzo słabe) wygładzanie krawędzi.
 
@gregmastergruda

Jeżeli chodzi Ci o te poszarpane krawędzie na obiektach w oddali (i nie tylko) to taki urok past genów :) Jeszcze podpinając do tak sporego TV jest to bardziej widoczne. Po prostu brak (albo bardzo słabe) wygładzanie krawędzi.

Wlasnie nie, krawedzie sa ok ale np: jak cos jest napisane drobnym drukiem to trudo to odczytac bo tekst jest nie wyrazny
TV ma odswiezanie 50-60 mhz i jest to 50 cali HD Ready
Gra na tym TV wyglada jakby byla w malej rozdzielczosci nie wiem jak to inaczej opisac
No chyba ze po prostu konsole tak maja a telewizor jest za duzy
 
Żeby móc grać na takim tv przez chinche to trzeba to podpinać pod specjalny konwerter z sygnału analogowego na cyfrowy. Takie dziadostwo jest drogie koło 200 300 zł. Byłem zmuszony do kupna żeby gry na gamecubie jakoś wyglądały.
 
Czyli jednak uda mi się dostać na tę promocję - mam Z97C + i5 4690K. Kupiłem siódmego sierpnia, więc siódmego września będę mógł starać się o zwrot 35€. :D
 
Czyli jednak uda mi się dostać na tę promocję - mam Z97C + i5 4690K. Kupiłem siódmego sierpnia, więc siódmego września będę mógł starać się o zwrot 35€. :D


Z tego, co widzę, to obowiązuje od 18 sierpnia, więc może się nie udać.

Swoją drogą w Polsce (na polskiej wersji językowej strony) są objęte promocją tylko płyty ASRocka i Asusa.

https://toptechcashback.com/pl/pl/pages/cashback/qualifying

Chyba sam się nawet skuszę na Gene VII i 4690K.
 
Witam. Mam pewien problem zakupiłem monitor asus vg248 i gdy zmieniam odświeżanie na 144 hz to temperatura karty podnosi się na około 10 stopni więcej. Monitor sprawdzałem na innym kompie i jest to samo.Gdy zmieniam na 120 temperatura spada. Mam więc prośbę do ludzi mających ten sam monitor czy u was tez dzieje się podobnie.Z góry dzięki .
 
Na formularzu można zaznaczyć nawet 12 czerwca, więc 18 to po prostu start promocji. Tak mi się wydaje.

Możesz próbować, tylko weź pod uwagę, że tutaj raczej chodzi o haswelle, a nie refreshe, zobacz sobie rozpiskę tutaj:

https://toptechcashback.com/pl/pl/pages/cashback/qualifying

Z tego wynika, że refreshe od 18 sierpnia dopiero.

@Karesh płyta może być, ale jakbyś chciał podkręcać jakoś bardziej, to trzeba by coś lepszego :)
 
Poszukał bym na twoim miejscu lepszą plyte główna bo ta ma bardzo słabiutka sekcje zasilania

Możesz próbować, tylko weź pod uwagę, że tutaj raczej chodzi o haswelle, a nie refreshe, zobacz sobie rozpiskę tutaj:

https://toptechcashback.com/pl/pl/pages/cashback/qualifying

Z tego wynika, że refreshe od 18 sierpnia dopiero.

@Karesh płyta może być, ale jakbyś chciał podkręcać jakoś bardziej, to trzeba by coś lepszego :)

Tak, trzeba zwrócić uwage na model procka i datę bo na devils caniony dopiero od kilku dni jest :)
 
Last edited:
Kwestia czy będzie chciał mocno podkręcać, jak nie to starczy. Asusy mają dobrą sekcję akurat, nawet w tym przedziale cenowym już jest cyfrowa zdaje się.
 
"Akcja trwa od 18 sierpnia do 3 października tego roku i aby z niej skorzystać trzeba wypełnić formularz na tej stronie – wymagane jest podanie danych kontaktowych, numeru konta bankowego oraz przesłanie kopii dowodu zakupu procesora i płyty głównej (w pliku .pdf lub .jpg).

W zależności od wybranego procesora i płyty głównej, kupujący może otrzymać od 10 do nawet 60 euro zwrotu poniesionych kosztów – co istotne, obydwa podzespoły muszą znajdować się na tym samym paragonie lub fakturze.

Wniosek musi być złożony nie wcześniej niż 30 dni i nie później niż 60 dni po zakupie podzespołów (data z paragonu lub faktury). Zwrot gotówki jest przekazywany w terminie do 60 dni na konto bankowe. Regulamin promocji TopTech Cashback znajdziecie na tej stronie. Poniżej znajdziecie listę promocyjnych konfiguracji i odpowiadające im kwoty zwrotu poniesionych kosztów."
http://www.benchmark.pl/aktualnosci...cja-kupujacy-procesor-intel-plyta-glowna.html

Jest już teoria spiskowa na necie dlaczego jest taka promocja, podobno procesory Intel Haswell i Broadwell mają problemy z instrukcjami TSX
 
Last edited:
Top Bottom