Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

+
Bezsensowna dyskusja o zbroję, która zahacza już o podwaliny kreacji samego wiedźmina - tak już jest, stworzył go Sapkowski.
Dlaczego miałbyś mieć prawo do wyrzucenia zbroi, która się podoba wielu innym ludziom? Walczysz o to od kilku dni, co wydaje mi się rzeczą irracjonalną, bo nie możesz nic zmienić takim biadoleniem. Zbroja zostanie, a Ty możesz jej nie używać. Poznaliśmy Twoją opinię i wystarczy, bo gotowyś zaraz pisać petycję.
 
Dlaczego miałbyś mieć prawo do wyrzucenia zbroi, która się podoba wielu innym ludziom? Walczysz o to od kilku dni, co wydaje mi się rzeczą irracjonalną, bo nie możesz nic zmienić takim biadoleniem. Zbroja zostanie, a Ty możesz jej nie używać. Poznaliśmy Twoją opinię i wystarczy, bo gotowyś zaraz pisać petycję. - Wielu ludziom się podoba i tego nie zmienię, zawsze rzeczy efektowne bardziej przyciągają uwagę niż praktyczne. O nic nie walczę, po prostu, staram się wyperswadować co niektórym, że się mylą. I nie mam nic przeciwko, żeby tkwili w swej pomyłce, przy jednoczesnej ekscytacji nowym widowiskowym image Geralta. Acha, no i to nie biadolenie, a ubolewanie.
Mógłbyś wyjaśnić jak dużo? "ma dużo" nic mi nie mówi... - Dobra, większe połacie materiału stwarzają większy opór powietrza, mogą sobie być, k***, rozcięte między nogami i co z tego? Jeśli coś najzwyczajniej wisi, to w trakcie obrotów spowalnia ruchy. Takie trudne?
 
Dlaczego miałbyś mieć prawo do wyrzucenia zbroi, która się podoba wielu innym ludziom? Walczysz o to od kilku dni, co wydaje mi się rzeczą irracjonalną, bo nie możesz nic zmienić takim biadoleniem. Zbroja zostanie, a Ty możesz jej nie używać. Poznaliśmy Twoją opinię i wystarczy, bo gotowyś zaraz pisać petycję. - Wielu ludziom się podoba i tego nie zmienię, zawsze rzeczy efektowne bardziej przyciągają uwagę niż praktyczne. O nic nie walczę, po prostu, staram się wyperswadować co niektórym, że się mylą. I nie mam nic przeciwko, żeby tkwili w swej pomyłce, przy jednoczesnej ekscytacji nowym widowiskowym image Geralta. Acha, no i to nie biadolenie, a ubolewanie.
Mógłbyś wyjaśnić jak dużo? "ma dużo" nic mi nie mówi... - Dobra, większe połacie materiału stwarzają większy opór powietrza, mogą sobie być, k***, rozcięte między nogami i co z tego? Jeśli coś najzwyczajniej wisi, to w trakcie obrotów spowalnia ruchy. Takie trudne?

Oj sam nie wiesz ilu ludzi z tego forum pragnie by powróciła super praktyczna kurtka z W1...

Taka sukienka nie ma prawa krępować ruchów, właśnie z powodu tych rozcięć, podczas walki zachowywała by się mniej więcej tak:
Dla porównania, pancerze asasynów z gier Ubisowtu:
http://techbeasts.com/wp-content/uploads/2014/06/Assassins-Creed-Unity-Wallpaper.jpg
Na necie jest od cholery filmików, pokazujących jak bardzo krępują ruchy takie sukienki... :p
Wszystko głównie zależy od konstrukcji takiego pancerza, oraz stylu walki...

No i wydaje mi się że ingerowanie w to jak grają inni zakrawa nieco o psychozę... Każdy gra jak mu wygodnie, więc jaki ma sens zabranianie komuś gry w takim pancerzu? Bo komuś on się nie podoba? Paranoja, moim zdaniem lepiej się martwić o siebie i grać po swojemu, niż patrzeć jak grają inni.
Gra nie powstaje dla jednej osoby, tylko dla olbrzymiego grona graczy, więc takie pisanie "wywalić skakanie, bo można skoczyć w przepaść", "wywalić kuszę bo to wielkie ZUO i gwałt na lore", "wywalić pancerz misia i wstawić inne kurtki" jest bez sensu (tym bardziej że w przypadku tego ostatniego pancerzy ma być od groma i każdy znajdzie coś dla siebie)...

Trzymać się lore =/= przenieść książkę w skali 1:1, gra=uproszczenia...
 

Guest 2686910

Guest
Oj sam nie wiesz ilu ludzi z tego forum pragnie by powróciła super praktyczna kurtka z W1...

Taka sukienka nie ma prawa krępować ruchów, właśnie z powodu tych rozcięć, podczas walki zachowywała by się mniej więcej tak:
Dla porównania, pancerze asasynów z gier Ubisowtu:
http://techbeasts.com/wp-content/uploads/2014/06/Assassins-Creed-Unity-Wallpaper.jpg
Na necie jest od cholery filmików, pokazujących jak bardzo krępują ruchy takie sukienki... :p
Wszystko głównie zależy od konstrukcji takiego pancerza, oraz stylu walki...

No i wydaje mi się że ingerowanie w to jak grają inni zakrawa nieco o psychozę... Każdy gra jak mu wygodnie, więc jaki ma sens zabranianie komuś gry w takim pancerzu? Bo komuś on się nie podoba? Paranoja, moim zdaniem lepiej się martwić o siebie i grać po swojemu, niż patrzeć jak grają inni.
Gra nie powstaje dla jednej osoby, tylko dla olbrzymiego grona graczy, więc takie pisanie "wywalić skakanie, bo można skoczyć w przepaść", "wywalić kuszę bo to wielkie ZUO i gwałt na lore", "wywalić pancerz misia i wstawić inne kurtki" jest bez sensu (tym bardziej że w przypadku tego ostatniego pancerzy ma być od groma i każdy znajdzie coś dla siebie)...

Trzymać się lore =/= przenieść książkę w skali 1:1, gra=uproszczenia...

No już lepiej się tego wytłumaczyć chyba nie da.
 
Ja chciałem tylko przypomnieć, że to jest tylko gra. Tak naprawdę wiedźmini nie istnieją, nie istnieją też gryfy i magia, znaki wiedźmińskie, taki Igni na przykład. Jeśli ktoś chce grę realistyczną to trzeba wywalić Geralta i jego zdolności magiczne. To gra fantasty - takie rzeczy jak zbroja, długa tunika czy pancerz z płytami kolczymi które bardziej przeszkadzają, bo Geralt powinien mieć większą trudność w wyprowadzaniu ciosów są na początku dziennym. Na pewne rzeczy trzeba przymknąć oko - bo to gra - w dodatku fantasty, a nie symulator walki. Gra ma sprawiać przyjemność - w ramach realizmu może kamerę przenieść "do oczu Geralta", przecież nikt nie widzi się z 3-cio osobowego widoku.

Niedźwiedzia zbroja - tak, dlaczego nie, dali nam petardy i kuszę, dlaczego nie zbroja z płaszczem, ludzie kiedyś nosili płaszcze, ba nawet w nich walczyli, fajnie wygląda, jak ktoś nie chce to znajdzie inną kurteczkę, bo ma więcej bonusu do znaków i tyle.
 
@fanktoy Skąd wiesz, że nie istnieją?Może tak naprawdę chronią nas przed potworami specjalnym sprayem, dzięki któremu ich (tzn.potworów)nie widzimy, hm?
Nadzieja umiera ostatnia ! :victory:
:troll:
 
@fanktoy Skąd wiesz, że nie istnieją?Może tak naprawdę chronią nas przed potworami specjalnym sprayem, dzięki któremu ich (tzn.potworów)nie widzimy, hm?
Nadzieja umiera ostatnia ! :victory:
:troll:

;D Więc trzeba dodać ten sprey do gry! :cheers: Bo przecież inaczej będzie nie zgodnie z kanonem :yes:
 
Rustine, dzięki za poparcie mojego pomysłu z zaimplementowaniem wibracji pada jako usprawnienia działania medalionu.

Ciekawe ilu graczy przytwierdzałoby go sobie do piersi i grało z klawiaturą :D
 
Rustine, dzięki za poparcie mojego pomysłu z zaimplementowaniem wibracji pada jako usprawnienia działania medalionu.

Ciekawe ilu graczy przytwierdzałoby go sobie do piersi i grało z klawiaturą :D

Fajnie by było mieć taki medalion wi-fi, który zakładalibyśmy podczas gry i działałby on jak Wiedźmiński, wibrowałby itd :D
 
Top Bottom