Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Filippa jak już wcześniej pisali przemieniała się w sowe. A kruki mogła przywoływać Yennefer, więc jestem prawie że przekonany, że to nic nie ma związanego z Filippą.

Tak, tak - Pani Sowa - Chodzi o coś innego, zdolność polimorfii posiadało (opanowało) bardzo niewielu czarodziei (bardzo potężnych swoją drogą). Wiedźmin, to nie Harry Potter:facepalm: Tutaj jak potrafisz się zmieniać, to potrafisz... a w co to zupełnie inna sprawa (przynajmniej ja to tak widzę)

Co do "przywoływania" zwierzaków przez Yennefer... to nigdy nie wzywała kruków, tylko stworzyła dwie pustułki... Dodatkowo, nie można odrzucać tego co napisał @Swooneb -że to coś w rodzaju fireballa ;)

Nie ma żadnych dowodów, na to, że to nie Filippa. Co najwyżej możesz przypuszczać, że to nie Filippa.
Nie dawaj pewnych sądów, jeżeli nie masz dowodów.

Istnieją takie wyrażenia jak: wydaje mi się; według mnie; uważam; na podstawie takich, a takich dowodów podejżewam... itd itd.
Zbyt wielu ludzi mówi-pisze na pewno. Na pewno, to się okaże po premierze.
 
Last edited:
Być może po oślepieniu FIlippa zaczęła zmieniać się w kruka, kto wie. Na trailerze właśnie ten motyw końcowy daje do myślenia..wydziobywane/wydzierane (niepotrzebne skreślić) oko żołnierza.
 
Być może po oślepieniu FIlippa zaczęła zmieniać się w kruka, kto wie. Na trailerze właśnie ten motyw końcowy daje do myślenia..wydziobywane/wydzierane (niepotrzebne skreślić) oko żołnierza.

Ciekawe nawiązanie. Filippa może mieć teraz "oko" ;) na swoich przeciwników i wrogów LOL

Ale Filippa już powinna mieć oczy z powrotem. Minęło w końcu pół roku.

---------------
@Swooneb jak już napisałem - to mógł być swego rodzaju fireball - tylko bez takiego huku i błysku. W sam raz na niezwracanie uwagi.
 
Last edited:
Odwróciwszy głowę w bok, patrzył na wiedźmina żółtym, nieruchomym okiem.
- Co to jest, Yen? Skąd to tu się wzięło?
- Co? - Yennefer odwróciła głowę. - A, to. To jest pustułka.
- Pustułka? Pustułki są rudodropiate, a to jest czarne.
- To jest czarodziejska pustułka. Zrobiłam ją.
Yennefer mogła równie dobrze zrobić kruka, lub to co widzimy na CGI to czarna pustułka.
@RockPL, albo magiczna pustułka/kruk. Które zachowuje się podobnie jak normalne stworzenie, tyle że się słucha swojego stwórcy i może wyglądać tak jak sobie jego stwórca zamarzy.
 
Last edited:
Kruk jest prawie tak duży jak myszołów czy orzeł, pustułka jest taka jak wrona, wiem bo mam za równo kruki jak i wrony w dużej ilości w pobliżu miejsca zamieszkania.
 
Ale z tego co pamiętam to Fillipa zamieniała się w sowę. Z resztą co to za problem dla maga przywrócić sobie wzrok.
 
Last edited:
Ale z tego co pamiętam to Fillipa zamieniała się w sowę. Z resztą co to za problem dla maga przywrócić sobie wzrok.
Akurat z tym wzrokiem to nie taka prosta sprawa. Magia w Wiedźminlandzie nie jest wszechmogąca. Dobrym przykładem jest Vilgefortz, któremu regeneracja oka zajmowała trochę czasu i nie wszystko szło gładko. A przecież był on jednym z najpotężniejszych magów. Z pewnością Filippa odzyska wzrok, jednak nie będzie to proste.
 
Filippa to - Pani Sowa. Gdzieś to w sadze było. Jestem na odludziu i nie mam dostępu do książek. Poprawcie jeśli się mylę, albo coś kręcę. @AndersonSilva wiem, ale w Sadze też tak była nazwana. Nie pamiętam, gdzie po raz pierwszy...
Pani Sowa - Ciri ją tak nazywała w myślach (Pani Jeziora), a raz się jej wyrwało i nazwała ją tak na głos :)
 
Last edited:
Bym chciał usłyszeć jak brzmi polski dubbing w rozgrywce. Bo na razie tylko po angielsku wszystko co jest zrozumiałe, język uniwersalny ale w Polsce raczej wszyscy będą korzystać z dubbingu PL.
 
Bym chciał usłyszeć jak brzmi polski dubbing w rozgrywce. Bo na razie tylko po angielsku wszystko co jest zrozumiałe, język uniwersalny ale w Polsce raczej wszyscy będą korzystać z dubbingu PL.

W Wiedźminie 2 Polski dubbing też chyba był późno pokazany, a na dodatek krótko :D. Też się nie mogę doczekać, ale już bliżej niż dalej pewnie zanim nam pokażą :D.
 
Akurat z tym wzrokiem to nie taka prosta sprawa. Magia w Wiedźminlandzie nie jest wszechmogąca. Dobrym przykładem jest Vilgefortz, któremu regeneracja oka zajmowała trochę czasu i nie wszystko szło gładko. A przecież był on jednym z najpotężniejszych magów. Z pewnością Filippa odzyska wzrok, jednak nie będzie to proste.

Podczas pierwszej wojny z Nilfgardem bardzo wielu czarodziei Z Północnych królestw zginęło, straciło kończyny, doznało licznych obrażeń w tym straciło oczy, twarz, wypaliło im struny głosowe itd. Nie pamiętam, która z czarodziejek to powiedziała, ale nie szczędzono wysiłków, czarów i eliksirów dla bohaterów ze wzgórza Soden. A magiczne obrażenia leczy się dużo trudniej od zwykłych. Vilgefortz stracił oko w wyniku eksplozji magicznego portalu = magiczne obrażenie. Filippa natomiast oczu została pozbawiona chyba przez kata.
 
To chyba była rozmowa między Janeczką, a Tissaia de Vries i Margaritą Laux-Antille w Aretuzie.
Ba niektórych magicznych obrażeń nie dało się uleczyć -> Triss, czy Lydia van Bredevoort. Niestety nie przypominam sobie, aby jakiś czarodziej leczył swoje niemagiczne rany :/
 

Guest 2686910

Guest
Podczas pierwszej wojny z Nilfgardem bardzo wielu czarodziei Z Północnych królestw zginęło, straciło kończyny, doznało licznych obrażeń w tym straciło oczy, twarz, wypaliło im struny głosowe itd. Nie pamiętam, która z czarodziejek to powiedziała, ale nie szczędzono wysiłków, czarów i eliksirów dla bohaterów ze wzgórza Soden. A magiczne obrażenia leczy się dużo trudniej od zwykłych. Vilgefortz stracił oko w wyniku eksplozji magicznego portalu = magiczne obrażenie. Filippa natomiast oczu została pozbawiona chyba przez kata.
Ale nad Triss i całą resztą spod Sodden pracowała cała Kapituła i przyległości. Nie jestem pewien czy Filippa ma szansę na takie traktowanie.
 
Założycielka i przewodniczka Loży,a także członkini rady hmm sądzę, że miałaby wsparcie w przedsięwzięciu rekonstrukcji oczu. Możemy gdybać, trzeba poczekać na info o postaci, mam nadzieję że wyjdzie coś niedługo.
 

Guest 2686910

Guest
Założycielka i przewodniczka Loży,a także członkini rady hmm sądzę, że miałaby wsparcie w przedsięwzięciu rekonstrukcji oczu. Możemy gdybać, trzeba poczekać na info o postaci, mam nadzieję że wyjdzie coś niedługo.
Zdrajczyni i powód, przez który czarodzieje są ścigani na całej północy a Rada nie istnieje. Nie sądzę, żeby magicy jakoś ciepło o niej teraz myśleli.
Ale fakt, zobaczymy dopiero później.
 
To tylko jedna z dostępnych opcji. Można również stworzyć nową Kapitułę i nie doprowadzić do polowań na czarodziejki.
 

Guest 2686910

Guest
To tylko jedna z dostępnych opcji. Można również stworzyć nową Kapitułę i nie doprowadzić do polowań na czarodziejki.
No fakt. Ja się opierałem na tym, co było mówione w filmikach Game Informera o Triss: że się ukrywa, bo czarodziejki są 'hunted species'.
 
Top Bottom