Wiedźmin 3: Dziki Gon

+

Guest 2686910

Guest
Czemu więc ktoś miałby pomagać założycielce tejże Loży? Nawet jeśli czarodzieje i czarodziejki nie są ścigani, to wątpię, żeby cała ta afera przysporzyła im popularności.
 
Do kogo zwracasz to pytanie? Bo dla mnie pomaganie Fil jest bezsensowne i jest zapewne zdana na siebie. Jak kiedyś Vilgefortz.
 
Z Intera.
http://www.kaermorhen.ru/modules.php?name=News&file=view&sid=1992
Artykuł na temat rosyjskiej lokalizacji W3. Pod spodem jest link do pobrania próbek głosów postaci: http://we.tl/DMf10S2V0Z
A to transkrypcja w języku angielskim:
Geralt:
"I heard that Novigrad is not a place for mages and sorceresses. Now you say that it's not for witchers too. Then for whom is it?"
"I didn't do anything bad."
"I will give it to you, if you tell me where is the Putrid Grove!"
"I know that you're paying tribute to the King of Beggars."
"He suspects something. It's better to keep away from him."
"You're either too brave, or too stupid."
---------------
Triss:
"Good. There are more and more people coming to our secret hospitals."
"You're already taking 80% of our income."
"She is here?? It's impossible!"
"I'll do all I can."
"I need to think whether I know someone who knows about it."
"Let's get back to business, I know that you're too talkative."
"That's why the mages are being killed and their property confiscated. After that they'll take care of nonhumans."
---------------
Zoltan:
"I don't want to see you here again!"
"Geralt! Right on time, as always!"
"Now we can finally greet each other properly, as gods commanded. Haven't seen you for a hundred years, friend."
"O, what a dinner there was in honor of the winners! Dandelion taught the pigs to sing yodels, and I... Well, let's not talk about that."
"How are the things, cutie? Missed Zoltan, did you?"
---------------
Dandelion:
"If they... if they hurt you, Willie will pay for it!"
"In the room at the top floor, the one with a balcony."
"I don't want to let you go alone, Geralt will tear my head off!"

Możliwe spoilery, więc czytacie na własną odpowiedzialność. Ciekawe są zwłaszcza słowa Jaskra. Jak myślicie, z kim rozmawia ów jegomość?
 
Ja w tym żadnych spoilerów nie widzę. Odnośnie pytania to może to być zarówno
Yen jak i Ciri
, Triss i Zoltan też mają po co najmniej jednej - w tym sensie - "spoilerowej" wypowiedzi.
 
Ja w tym żadnych spoilerów nie widzę. Odnośnie pytania to może to być zarówno
Yen jak i Ciri
, Triss i Zoltan też mają po co najmniej jednej - w tym sensie - "spoilerowej" wypowiedzi.
Nars tu chodzi o coś innego.
Jest to rozmowa pomędzy Jaskrem a Ciri/ Yennefer. A gdzie w tej sytuacji jest Geralt? Nie ma go. Na interze podejrzewają, że może być to sytuacja, kiedy przejmujemy kontrolę nad jedną z tych postaci. Wydaje się to całkiem prawdopodobne.
 
Nars tu chodzi o coś innego.
Jest to rozmowa pomędzy Jaskrem a Ciri/ Yennefer. A gdzie w tej sytuacji jest Geralt? Nie ma go. Na interze podejrzewają, że może być to sytuacja, kiedy przejmujemy kontrolę nad jedną z tych postaci. Wydaje się to całkiem prawdopodobne.

Czytałem intera. Osobiście uważam, że w którymś momencie z całą pewnością przejmiemy kontrolę nad Ciri (ale ja patrzę z perspektywy człowieka niereformowalnie przekonanego o tym, że jeśli kolejna gra w wiedżminlandzie powstanie, to z Jaskółką w roli głównej). Nie zmienia to faktu, że w podanej interpretacji z intera nastapił standardowy przykład łiszful finkingu, bo równie dobrze ten dialog może być retrospekcją (jak spotkanie Sabriny z reszta loży w W2), panel podsumowujący kłesta/decyzję, cutscena pokazująca co dzieje się w miejscu gdzie aktualnie nie ma Geralta itp. Nic bezpośrednio nie wskazuje na kontrolowanie innej postaci. Ciężko mi zresztą przyjąć do wiadomości, że Redzi zapodali by wśród próbek głosowych spoilerem takiego kalibru.

Po co?
 
Czytałem intera. Osobiście uważam, że w którymś momencie z całą pewnością przejmiemy kontrolę nad Ciri (ale ja patrzę z perspektywy człowieka niereformowalnie przekonanego o tym, że jeśli kolejna gra w wiedżminlandzie powstanie, to z Jaskółką w roli głównej). Nie zmienia to faktu, że w podanej interpretacji z intera nastapił standardowy przykład łiszful finkingu, bo równie dobrze ten dialog może być retrospekcją (jak spotkanie Sabriny z reszta loży w W2), panel podsumowujący kłesta/decyzję, cutscena pokazująca co dzieje się w miejscu gdzie aktualnie nie ma Geralta itp. Nic bezpośrednio nie wskazuje na kontrolowanie innej postaci. Ciężko mi zresztą przyjąć do wiadomości, że Redzi zapodali by wśród próbek głosowych spoilerem takiego kalibru.

Po co?

Teoretycznie to żaden spoiler, tylko ewentualny temat do dywagacji imo. W takim wypadku mogliby taką próbkę udostępnić. Tak czy siak przychylam się do twojej wersji. Tj retrospekcja, ewentualnie scenka w stylu "in the meantime...".
 

Attachments

  • 22222222222222222.jpg
    22222222222222222.jpg
    94.7 KB · Views: 43

Guest 3669645

Guest
Akurat te przykłady z DA:I są jeszcze znośne. Oglądałem najnowszy gameplay z tej produkcji i niekiedy nie mogłem wyrobić ze śmiechu widząc te dziwaczne grymasy na twarzach bohaterów :p

W tej grze postacie potrafią okazywać emocje chyba tylko za pomocą kącików ust
 
Last edited by a moderator:
Właśnie obejrzałem jeden z wywiadów z Jose Teixeirą i usłyszałem o tym, że REDzi pracują nad tym by podczas deszczu wszystko wyglądało na mokre(otoczenie ofc), chmury będą rzucały cień i zanim nastanie deszcz będziemy widzieć zbliżające się deszczowe chmury, i że Geralt będzie marznął na wyspach Skellige. Jestem pod wielkim wrażeniem!

I że u REDów pracuje spec od roślinności dzięki któremu wszystko co zobaczymy będzie wyglądało naturalnie! W górach będą rosły rośliny typowe dla tego klimatu, na bagnach typowe na bagnach itp!

:hatsoff:
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Dobrze coś takiego usłyszeć. Po tych wszystkich gameplayach nabrałem nieco obaw co do tych aspektów pogodowych.
 
Ciekawe jak będzie ze zwierzyną ? W osadach ludzkich będą kaczki, kury itd. Natomiast ciekawe czy w lasach będą jelenie, wiewiórki, zające itp.
A nad zbiornikami wodnymi może napotkamy bobry i jakieś ich drewniane konstrukcje ? ;)
 
Ciekawe jak będzie ze zwierzyną ? W osadach ludzkich będą kaczki, kury itd. Natomiast ciekawe czy w lasach będą jelenie, wiewiórki, zające itp.
A nad zbiornikami wodnymi może napotkamy bobry i jakieś ich drewniane konstrukcje ? ;)

Wiedzieliśmy już niedźwiedzia, wilki. Geralt nauczył się też polować, ma kuszę, myślę, że jak Redzi zadbali o "głupie" kaczki to i inne zwierzęta łowne się znajdą w grze.

Akurat te przykłady z DA:I są jeszcze znośne. Oglądałem najnowszy gameplay z tej produkcji i niekiedy nie mogłem wyrobić ze śmiechu widząc te dziwaczne grymasy na twarzach bohaterów :p

W tej grze postacie potrafią okazywać emocje chyba tylko za pomocą kącików ust

Ja patrząc nawet na Assassin's Cred Unity stwierdzam, że mimo tego, że gra jest bardzo ładna, miejscami lepsza niż W3 to modele twarzy i mimika jest o wiele gorsza, W3 bije wszystkich na głowę.
 
Właśnie obejrzałem ten wywiad, nie wiem jak mógł mi umknąć :D czy aby dobrze zrozumiałem, będą w grze różne rodzaje deszczu (ulewa, mżawka itd) w zależności od rodzaju chmur? I śnieg będzie osiadał na ziemi a potem topniał? :) to brzmi.. Niesamowicie ;)
 
Jeśli nie dostaniemy szybko jakiegoś filmiku lub choćby screena na którym widać burzę/deszcz/śnieg/wichurę to chyba zacznę ostrzyć widły. Rozumiem że chcą mieć jeszcze możliwość wystrzelania z grubych dział, ale czemu akurat w przypadku pogody? Chwalą się tymi efektami od samego początku a my dotąd nic nie widzieliśmy... Wróć. Widzieliśmy badziewnej jakości "gejmplej którego nie było" sprzed roku. I tam było COŚ widać, ale wolałbym się upewnić że mi się tak tylko nie wydawało i że to nie były po prostu ekspresyjnie rozmazane piksele a prawdziwy wiatr. No bo ile można utrzymywać lud w niepewności? :(
 
Top Bottom