Problemy z patchami - temat zbiorczy

+
Status
Not open for further replies.
Mam problem z ściągnięciem aktualizacji do Edycji Rozszerzonej ( tej 10-gigowej ). Otóż po włączeniu jej i ściągnięciu około 500 mb wyskakuje mi takie okno View attachment 4705. Próbowałem tak kilka razy. ( Internet ciągle chodzi, nawet gdy mi ten komunikat się wyświetla)
 

Attachments

  • ss (2014-07-11 at 04.24.12).jpg
    ss (2014-07-11 at 04.24.12).jpg
    59.6 KB · Views: 45
Ściągnąłem to wszystko tak jak powiedziałeś, zainstalowałem ponownie wiedźmina i próbowałem zainstalować tego patch'a. Niestety wyskakuje mi masa takich okienek View attachment 4731 Jeśli je wszystkie zignoruje to instalacja się nie powodzi. Aby zagrać w wiedźmina potrzebuje tego rozszerzenia, ponieważ gra mi się nie włącza bez niego. ( Klikam na ikonę gry > muszę wpisać kod aktywacyjny > szukanie aktualizacji > pobieranie > błąd pobierania )
 

Attachments

  • ss (2014-07-12 at 09.03.09).jpg
    ss (2014-07-12 at 09.03.09).jpg
    16.7 KB · Views: 53
Chyba wiem który to, bo zawsze się zatrzymuje ściąganie na TW2EE_Patch-2.bin Co mam z tym zrobić ?
 
Last edited:
Patcher chyba mi się zbugował. Wygląda to tak, że ściąga mi cały czas ten sam patch widoczny za zdjęciu http://zapodaj.net/ed74fa7b13106.jpg.html (TW2EE_Patch-2.bin) . Po ściągnięciu trzeba uruchomić ponownie komputer. Robię to. Odpalam wiedźmina, znów muszę wpisywać klucz rejestracyjny, zaczyna mi ściągać ten sam patch, znów uruchamiam ponownie i tak samo w koło Macieja. Z 5 razy już próbowałem cały czas to samo. Gra oczywiście oryginalna. Co robić?
 
Witam, instalowałem wiedzmina na komputerze stacjonarnym pobierałem pach 10gb wszystko było dobrze.
Teraz jestem za granicą, zakupilem nowego laptopa, mam ograniczenia z połączeniem 2gb miesiecznie, udalo mi sie sciagnac Dubbing polski który zawiera ponad 800mb.Pliki zawierające 10gb nie jestem wstanie ściągnąc. Jest jakaś opcja uruchomienia gry i zabicia czasu bez zbędnych mi "Głównych plików"? (Aktualizacji).
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam, Lufen
 
Last edited by a moderator:
Witam, instalowałem wiedzmina na komputerze stacjonarnym pobierałem pach 10gb wszystko było dobrze.
Teraz jestem za granicą, zakupilem nowego laptopa, mam ograniczenia z połączeniem 2gb miesiecznie, udalo mi sie sciagnac Dubbing polski który zawiera ponad 800mb.Pliki zawierające 10gb nie jestem wstanie ściągnąc. Jest jakaś opcja uruchomienia gry i zabicia czasu bez zbędnych mi "Głównych plików"? (Aktualizacji).
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam, Lufen
Proszę się nie bawić w takie formatowanie tekstu, to nie konkurs na najbardziej krzykliwego posta. Najwcześniejszym (i jednocześnie najmniejszym) patchem, który pozwoli uruchomić jest 1.35... co zresztą napisane jest JEDEN post powyżej twojego :p
 
Dobrze Szefie ^^
Mam jeszcze jedno pytanie, jeżeli uda mi się pobrac pacha 1.35 i bedzie mi wszystko działało, wroce później do kraju gdzie będę wstanie pobrać pacha 10gb, to będzie jakoś kolidowało? czy będę musial reinstalować całą grę i pobierać wszystko na nowo?
I dziękuję za pomoc, na innych forach nie mogłem jej znaleźć :p
 
Nie będzie kolidowało, patcha 3.0 (Edycję Rozszerzoną) można nakładać (instalować) na dowolną wersję gry <3.0.

Co do późniejszego patchowania: jeśli jeszcze nie pobrałeś tego patcha 10 GB (czyli Edycji Rozszerzonej), to wg mnie sensowniejszą opcją jest wklepanie cdkeya z pudełka w to miejsce: http://www.gog.com/witcher/backup, po czym pobranie już zaktualizowanego instalatora. Efekt jest taki, że gra od razu instaluje się w najnowszej wersji (nie musisz jej patchować), co znacząco zmniejsza szanse na wystąpienie różnych błędów, a pobierania jest niewiele więcej.
 
Ale co rozumiesz przez "wykorzystałem"...? Jeśli wklepałeś ten cdkey do okienka na GOGu, to owszem - jest "zużyty". W inne miejsce raczej nie da się go wklepać, a to okienko przy instalacji gry się do niczego już nie liczy.
 
No to jak sam widzisz, GOG mi nie przyjmuje kodu.
Sprobuje jednak pobrac tego pacha 1.35, jednak z szybkoscia 3kb/s nie wiem czy zdolam ;p
Ogolnie myslalem, ze mozna jakos uruchomic grę bez polaczenia z internetem ;/
 
W premierowym pudełku z grą są dwa kody, któryś powinien zadziałać. Jeśli tak nie jest, sprawdź kilka razy, czy aby na pewno dobrze go wpisujesz (zero vs litera "o" itd.), a potem skontaktuj się z pomocą techniczną: http://en.thewitcher.com/backup

Gra jako taka nie wymaga internetu. Po prostu w premierowej wersji na płycie było 99% danych, a ten dodatkowy 1% należy pobrać w ramach patcha. Gdybyś miał od razu na płycie którąś z nowszych wersji, to nie byłoby tematu.
 
Hmm, no faktycznie sa dwa kody na opakowaniu ;p
Mam premierowa wersje, z mapa, koperta, moneta, wyklejanką itp ^^
Moge poprosic o informacje dotyczace rozmiaru tej instalki na GOG?
Bo nie wiem czy bedzie w ogole sens zaczynac ją pobierać ;p
 
Witam. Ja dzisiaj zainstalowałem sobie oryginalnego Witchera 2 po dłuższym czasie. Zainstalowałem grę, ściągnęło mi uaktualnienie do edycji rozszerzonej, potem po kolei instalowałem patche, które mi wyskakiwały tj. 3.1,3.2...3.4. Następnie włączyłem grę, dałem na samouczek i dziwny błąd jest w okienku informacji podczas tutoriala- gdy omawiany jest jakiś aspekt, to wyskakuje mi błąd tekstowy w stylu : [[Hint1G]] Naciśnij G... co może być tego przyczyną? błąd tekstowy pojawia mi się w tabelkach pomocy.
 
Witam. Ja dzisiaj zainstalowałem sobie oryginalnego Witcher 2 po dłuższym czasie. Zainstalowałem grę, ściągnęło mi uaktualnienie do edycji rozszerzonej, potem po kolei instalowałem patche, które mi wyskakiwały tj. 3.1,3.2...3.4. Następnie włączyłem grę, dałem na samouczek i dziwny błąd jest w okienku informacji podczas tutoriala- gdy omawiany jest jakiś aspekt, to wyskakuje mi błąd tekstowy w stylu : [[Hint1G]] Naciśnij G... co może być tego przyczyną? błąd tekstowy pojawia mi się w tabelkach pomocy.

Wiedźmin 2 prawdopodobnie się źle zaktualizował.
Spróbuj przeinstalować grę ściągając uprzednio już najnowszą wersję Wiedźmina 2 z GOG.com.
Jak pobrać kopię zapasową gry z serwisu GOG.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom