Wiedźmin 3: świat

+
@Takethislif3 Zmartwię cie ale nie ma tam żadnych murów,a przynajmniej ja bym tego murem nie nazwał

Mnie nie zmartwisz, ja "psycho fanem" nie jestem ;) z linijką nie będę nocy przy tych murach spędzał, ale fakt jest faktem że na tym zdjęciu mur jest widoczny...
 

Attachments

  • wyzima.jpg
    wyzima.jpg
    92.1 KB · Views: 32
Last edited:
ale czy ma 2,3 czy 4 metry to pojęcia nie mam bo to trochę nie ta jakość zdjęcia żebyś mógł z tą linijką przy nim siedzieć ;)
Przecież to logiczne, że mury obronne były wyższe niż budynki, bo miały (jejku!) bronić. Jak czterometrowe fundamenty mają coś ochronić?
 
Przecież to logiczne, że mury obronne były wyższe niż budynki, bo miały (jejku!) bronić. Jak czterometrowe fundamenty mają coś ochronić?

Ciesze się że w końcu dostrzegłeś jednak ten mur;), ja o kwestiach obronnych nic nie pisałem więc nie wiem do kogo to kierujesz...?ale skoro już to pozwolę sobie zauważyć że na tym murze widać konstrukcje obronne(nie wiem jak się mogą nazywać nie znam się na tej terminologi..) a poza tym jak sam zauważyłeś to miasto było na jeziorze...naturalnym systemie obronnym.
 

Attachments

  • baszty.jpg
    baszty.jpg
    21.5 KB · Views: 42
Last edited:
Top Bottom