Gry komputerowe

+
 
Last edited:
Cholera kupiłem Metro LL na amazon.com za $ i nie mogę*aktywować*na Steam... wcześniej na takiej samej zasadzie kupiłem Max Payne 3, Most Wanted i wiele innych, zawsze działało. Co tu można zrobić? :(
 
Cholera kupiłem Metro LL na amazon.com za $ i nie mogę*aktywować*na Steam... wcześniej na takiej samej zasadzie kupiłem Max Payne 3, Most Wanted i wiele innych, zawsze działało. Co tu można zrobić? :(
Nic nie można. Akurat w przypadku tej gry jest blokada regionalna. Następnym razem czytaj opis produktu :p
 
Nic nie można. Akurat w przypadku tej gry jest blokada regionalna. Następnym razem czytaj opis produktu :p
Strasznie wkurzająca rzecz.

W sumie wyjaśni mi ktoś jaki jest sens robienia n wersji dajmy tego Metra, przy czym każde może być uruchomione tylko na danym obszarze (kraje byłego ZSRR, Oceania, i co tam jeszcze jest do wyboru). Czemu nie zrobią jednej wersji dla wszystkich, która jest teraz bodajże oznaczana jako ROW?
 

Jest nowy gameplay z Deep Down i... Cóż. Sam nie wiem, co o tym myśleć, jak powiedział król Dezmod, gdy przyłapano go na oszukiwaniu w karty.
 
Nic nie można. Akurat w przypadku tej gry jest blokada regionalna. Następnym razem czytaj opis produktu :p

Opis jest taki sam przy każdej grze Steam na Amazonie. Dlatego się*naciąłem, sprawdzałem 10 razy czy na pewno odpali. Przyznali mi jednak refundację 100% nie wiem czemu, ale się udało :D

Polecacie Darksiders 2? Nie grałem w pierwszą część.
 
Last edited:
@Karesh, ja się zawiodłem na Darksiders 2. Jedynka bardzo mi się podobała, a znajomi chwalili dwójkę więc kupiłem kiedy nadarzyła się okazja i niestety to nie to. Jedynka miała klarowny i fajny system walki, świetne lokacje w częściowo otwartym świecie (zamiast typowego fantasy jak w większości slasherów, tutaj przemierzaliśmy ruiny naszego świata), dość sensowne rozłożenie nacisku na walkę, elementy platformowe i zagadki, a do tego gra naprawdę dobrze śmigała na komputerze co nie jest częste w przypadku konsolowych slasherów. W dwójce nie zostało z tego nic... znowu jakieś lasy i zamczyska, walka niby bardziej rozbudowana, ale nie sprawia takiej frajdy, mnóstwo czasu spędzamy na rozwiązywaniu zagadek środowiskowych, a niewiele na samej walce, a do tego port z konsol jest znacznie bardziej niechlujny. Na plus zarządzanie ekwipunkiem i znacznie większe tereny pełne znajdziek. Jeśli zaś chodzi o samą fabułę to jest ona powiązana z jedynką, ale akcja rozgrywa się mniej więcej równolegle do wydarzeń z pierwowzoru i wszystkie kluczowe wątki zostają przybliżone na początku.

Generalnie niby to samo z paroma nowinkami, ale jak dla mnie wykonane gorzej. Kiedy zacząłem grać w jedynkę to ciężko mi się było oderwać, dwójkę natomiast zakupiłem już jakiś czas temu i po przejściu gdzieś 1/3 gry odechciało mi się grać. Pewnie kiedyś skończę, ale jak nie będę miał nic innego do roboty.
 
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 - grał ktoś? Jakieś opinie? Fanem anime jestem stąd zainteresowanie tytułem, ale jak chodzi o gameplay to jak to wypada?
 
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 - grał ktoś? Jakieś opinie? Fanem anime jestem stąd zainteresowanie tytułem, ale jak chodzi o gameplay to jak to wypada?

Miałem okazję pograć i cóż...
Gra jest śliczna, starcia efektowne (animacje są mistrzowskie), strasznie dynamiczne (mimo, że całość działa raptem w 30 klatkach), postaci od zatrzęsienia i tylko ten system walki.
Strasznie prosty, niemal prostacki, bo jednoprzyciskowy. Dokładnie tak, za atak odpowiada jeden przycisk na padzie (inny to na przykład podmiana ciała, który robi tu za unik), kombosy to z reguły kombinacja dwóch i kierunek.
Brak jakichkolwiek rozbudowanych kombo, wojownicy mają po dwa ataki specjalne na krzyż. Mało tego, wszyscy wykorzystują jednakowe kombinacje na padzie, opanujesz przyciskologię jednego i potrafisz grać wszystkimi.
Mimo wszechobecnej prostoty gra się, o dziwo, fajnie. Shinobi są rozmaici, każdy inny (jeden szybszy, ale słabszy, drugi wolniejszy za to silniejszy). Do tego dochodzi tryb boosta dla każdej z postaci. W jednym wypadku można załączyć go po zgromadzeniu odpowiedniej ilości czakry, w innym, gdy zostanie nam mniej niż pasek żywotności.
Można też posiłkować się dodatkowym orężem, jak kunaie, notki wybuchowe.
Klucz do zwycięstwa stanowi mobilność, uniki i umiejętność wykorzystania błędów przeciwnika.
Aczkolwiek brak temu balansu i niektóre postaci wydają się overpowered. Taki Danzo na ten przykład. Mój ulubieniec.
Dzięki rozsądnemu wykorzystaniu ichniej "dopałki" spamuje unikami, (ograniczymi do kilku użyć z określonym czasem regeneracji) aż miło.
Co nie znaczy, że wojownicy tacy są nie do pokonania, bo choć sam łoiłem znajomych srodze, to im tak dobrze Danzolcem już nie szło.
Tak czy siak gra się przyjemnie, ale pod warunkiem, że z ludzmi, nie zaś z botami tudzież w trybie fabularnym, który to jest nudny i biedny.
Generalnie pozycja dla fanów i obeznanych z uniwersum i chyba tylko dla nich. Tenkaichi Budokai 3 toto nie jest, ale pograć można.

Co do samego Naruto (mowa o mandze i anime) to poziom poleciał na pysk.
Cóż, jeśli shonen to tylko One Piece.
 
@eustachy_J23 Czyli, że 40 złociszy warta czy jednak poczekać na jakąś lepszą promocje? :p A prostota jest dla mnie na plus - jak chce czegoś bardziej ambitnego jak chodzi o bijatyki to mam MK na steam. :)
 
Ja Naruto, Skyrima, Tomb Raidera, Dishonored czy Magicę widuję codziennie odkąd wyprzedaż ruszyła. W poprzednich okresach było tak że codziennie były praktycznie same nowości i dopiero na koniec jeszcze raz wszystko co było do tej pory (albo większość chociaż).
 
Miał ktoś szansę już pograć w Metro: Redux? Mocno skoczyły wymagania sprzętowe w stosunku do wersji premierowej? Taki komentarz gdzieś wyczytałem i chciałbym zweryfikować, bo gra mnie kusi już od podstawki, a jak do tej pory nie miałem okazji...
 
Ja Naruto, Skyrima, Tomb Raidera, Dishonored czy Magicę widuję codziennie odkąd wyprzedaż ruszyła. W poprzednich okresach było tak że codziennie były praktycznie same nowości i dopiero na koniec jeszcze raz wszystko co było do tej pory (albo większość chociaż).

O 12 dochodzą nowe tytuły, ale wcześniejsze pozostają przecenione przez kolejne 24h.
 
Top Bottom