Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Gnomy są koniecznością. Novigrad bez Gnomów? To już brak Niziołków łatwiej dałoby się wytłumaczyć. Model poszczególnego bożątka dało się zrobić, a kilku modeli gnoma już nie?
Ja i tak się wciąż obawiam, czy niziołków nie dodano na odczepnego - tzn. tylko jako NPC-statyści. A tutaj chodzi o to, aby były jakieś postaci drugoplanowe, np. Dainty Biberveldt. Nawet nie śmiem marzyć o jakieś odrębnej lokacji, najlepiej wiosce niziołków (a la Hirundum czy Gullykin) z kilkoma questami (oczywiście pobocznymi, na 30-40 minut, góra godzinę gry). To samo dotyczy gnomów - gdyby był wybór: gnomy na ulicach / tylko jeden, ale za to sam Percival; to ja wolę drugą opcję.

A co to ma do rzeczy i tak trzeba znaleźć*osoby które podłożą głos (w 7 językach w których ma wyjść W3), to czy to będą fani, czy REDzi, tego nie zmieni, a jak jeszcze mają być jakieś dialogi z postaciami występującymi już w grze (wliczając w to Geralta), to trzeba będzie nagrać dodatkowe teksty dla tych postaci i będą to musieli zrobić REDzi, bo fanowskie nagrania nie będą odpowiadały głosom "oryginalnym".
Dorzuci się kilka postaci Boberkowi, i problem z głowy :p

A tak na serio - drugoplanowe postaci są i tak najczęściej "obsadzane" w kilka naraz przez jednego aktora. A i oficjalne dodatki do W1 i W2 (tzn. duże misje w akcie III + Za wór piór) były przecież w pełni udźwiękowione.
 
Last edited:
W sumie dokładniejszych informacji geograficznych na jej temat nie ma, poza tym, że leży na terenie Temerii bądź Redanii. Więc mogłaby się pojawić, byle nie za blisko.
 
W sumie dokładniejszych informacji geograficznych na jej temat nie ma, poza tym, że leży na terenie Temerii bądź Redanii. Więc mogłaby się pojawić, byle nie za blisko.
W sumie nawet to nie jest pewne - Novigrad jako metropolia światowej skali, mógł przyciągać ludzi z dalszych krain.

PS. Co się stało z Jaremą?
 
Hmm, jako stary awatar SMikiego pamiętam niebiesko-biały herb, ale jaki był dokładnie, to już nie. Offcimy, tak BTW.
 
Spokojnie, przywrócę. Ale nawet jeszcze do Etolii moja Orda nie dotarła, do Miasta Złotych Wież jeszcze kawał drogi.
 
Ale nawet jeszcze do Etolii moja Orda nie dotarła, do Miasta Złotych Wież jeszcze kawał drogi.


Kim jesteś i co zrobiłeś ze Smikim?

Ale tak na serio... osssochozzzi...?
 
Last edited:
Przejrzał się w końcu w lustrze i zobaczył do kogo jest podobny. Ten awatar bardziej odwzorowuje jego korzenie.

Wiedźmin 3 Dziki Gon, to będzie fantastyczna gra :D Tylko pokera i gnomów żal...
 
Prawdopodobnie PR Redów opiera się na sianiu dezinformacji. Dzięki temu są w stanie podtrzymać zainteresowanie grą i wywołać intensywne dyskusje na forum.
 
Top Bottom