W3: Obawy

+
Patrząc o czym niektórzy tu dyskutują w niektórych tematach( np. o grafice) to jedyne czego się obawiam to fali samobójstw po premierze :p


Chyba mam jakiś dobry humor dzisiaj :p
Zabawne, że pisze to osoba, która była tak zbulwersowana dodaniem kart oraz mapy do kolekcjonerki XO, że wyzywała REDów od sz***. :whistle:
Ciekaw jestem jak Ty to przeżyłeś.
No offense.
Wiem, że dostanę ostrzeżenie, ale sorry, nie mogłem się powstrzymać
 
Śmierdzi mi to MS :< W każdym razie zobaczymy, jak to będzie. Bo jak to ktoś ujął: Geralt wyjmujący na stół Keire Metz w STAREJ KRASNOLUDZKIEJ GRZE na pewno nie jest klimatyczny...

Raczej kolejnym świetnym pomysłem któregoś z REDów

Na początku:
-Będzie dostępny kościany poker, bla, bla, bla...
Nieco później:
-Hej, wpadł mi do głowy świetny pomysł na nową minigrę, gwint
-Dobra, niech będzie.
Kilka dni później:
-Oto zasady: Bla, bla, bla
-Myślisz że będą w to grali?
-Według mnie jest dobre, ale zastanówmy się.
CAŁONOCNA BURZA MÓZGÓW
Następnego ranka:
-Wiem, wywalimy pokera, to nie będą mieli wyjścia, będzie musiało im się podobać...

Wywalić lubianą minigrę tylko po to żeby dodać zupełnie inną, zamiast dać możliwość zagrania w obie... Takie rzeczy tylko w CDPR, bo zamiast zostawić to co dobre trzeba kombinować (jak z alchemią)...
 
Proponuję wyjąć widły i założyć Związek Przywrócenia Kościanego Pokera, Gnomów I Kowala Z Podgrodzia Do Wiedźmina w skrócie
ZPKPGINKZP i wstawić sobie to do sygnaturki razem z kośćmi do gry [ img ]http://forums.cdprojektred.com/image.php?u=2707866&type=sigpic&dateline=1409433763[/img]. Jeśli to nie pomorze, to korzystając z wyjętych ówcześnie wideł będziemy szturmować siedzibę CDP-RED.
 
Potwierdzam - kościany poker nie pojawi się w Dzikim Gonie - można powiedzieć, że zastąpiliśmy go Gwintem.
W takim razie szkoda. ;( Lekki smuteczek jest, ale tragedii nie ma. :p Sama gra zapowiada się rewelacyjnie, do premiery jeszcze niemal 5 miesięcy, więc przez ten czas pogodzę się z tą myślą. :) No i nie wiemy dokładnie jak prezentuje się Gwint, więc mogę mieć tylko nadzieję, że godnie zastąpi pokera.:victory:

PS. Będę się chyba musiał pożegnać z sygnaturką.:hmm:
 
Last edited:
Więc Wiedźmina przechodziłeś nie dla fabuły, postaci, nawet nie walki, a małych pierdółek, którymi definitywnie są te, które wymieniłeś?
Bo alchemia przecież została wyjaśniona i zapowiada się przednio, wreszcie eliksiry będą mogły zostać ulepszone, pojawią się różne efekty graficzne podczas ich używania.

Ja grałem oczywiście dla fabuły głównie, natomiast elementy które wymienił już @Wroobelek również bardzo mi się podobały. I szkoda mi ich tym bardziej, że wcześniej sami Redzi potwierdzali, że w grze się znajdą. A tak już czuję, że Wiedźmin 3 nie będzie dla mnie grą kompletną, jaką mógłby być. Co do alchemii, to wszystko co do tej pory na jej temat usłyszeliśmy nastawia mnie nie tyle optymistycznie co wręcz przeciwnie. Ciągle się zastanawiam, czy da się ją zepsuć bardziej niż w W2, czy nie.
 
Dokładnie, wszelkie nowe pomysły o jakich mówią REDzi (levelowanie pancerzy, mróz zadający obrażenia, itp.) są mega pozytywne, nakręcają hype, ale niedługo po nich dostajemy wiadro zimnej wody na łeb bo trzeba wywalić pokera czy spłycić alchemię... Takie szkolne błędy, zamiast zostawić w spokoju dobre elementy gry muszą kombinować i odbierać przyjemności z niej płynące na rzecz poronionych rozwiązań (bo komuś ubzdurało się że było źle)...

Ale trzeba jęczeć i liczyć na to że jak w przypadku Novigradu ugną się pod naporem fanów i przywrócą część lubianych rzeczy (CHCEMY POKERA).

A co do Gwinta, jeśli będzie na zasadzie wojny będę bardzo zawiedziony i to podwójnie z powodu braku POKERA...
 
Żeby była jasność, ja nie mam wątpliwości, że gra będzie świetna. Ale przez takie drobiazgi w ogromie pozytywów wiem, że zawsze będzie mi tam czegoś brakowało. Dziwi wyrzucanie tego typu elementów jak poker, które w porównaniu z całą grą nie wymagają wielkiego nakładu pracy, a były ogólnie lubiane.
 

Guest 3669645

Guest
A co z biedną walutą? :(
@Marcin Momot Może dostaniemy już te potwierdzenie, czy w grze za walutę robią oreny? Rychło w czas, chyba nie warto dłużej robić z tego tajemnicy, no bo po co :p

Proponuję wyjąć widły i założyć Związek Przywrócenia Kościanego Pokera, Gnomów I Kowala Z Podgrodzia Do Wiedźmina w skrócie
ZPKPGINKZP
Chyba wkradła Ci się dodatkowa literka do skrótu :p
 
Ludzie przecież będzie GWINT a to jest dużo bardziej wiarygodne z "kanonem". Powtórzę jak mantrę - największą obawę w W3 budzi walka mieczem ;( a w zasadzie jej brak...
 
Ludzie przecież będzie GWINT a to jest dużo bardziej wiarygodne z "kanonem". Powtórzę jak mantrę - największą obawę w W3 budzi walka mieczem ;( a w zasadzie jej brak...
[video=youtube;McaV4Ua-QMA]https://www.youtube.com/watch?v=McaV4Ua-QMA[/video]
Brałeś coś? Na poważnie...
 
Mam namyśli brak gruntownego rozwinięcia realistycznego na miarę gry komputerowej systemu walki mieczem. To co dostaliśmy to usprawniony W2 w tej kwestii - MEH...
 
Mam namyśli brak gruntownego rozwinięcia realistycznego na miarę gry komputerowej systemu walki mieczem. To co dostaliśmy to usprawniony W2 w tej kwestii - MEH...
Meh już słyszeliśmy wiele razy, nie wiemy dotąd, jak wiedźmiński styl, który jest wymyślony, szybki i stworzony na potrzeby profesji, która nie istnieje, ma być realistyczny.
 
Można bazować na opisach Sapkowskiego oraz podstawowych ruchów czyli blok, kontra, pchnięcie, finta...
I jest to w trójce. Czego oczekujesz? Przyspieszonego Mount & Blade? Kolejnego niefajnego moda, który uprzykrza walkę zamiast ją polepszać?
 

Guest 2686910

Guest
AHA czyli FCR nawet oficjalnie dołączony do gry jest uprzykrzeniem - OK :troll:
Nie, ale Twój ulubiony mod to zdaje się Rise of the Sword i to o nim cały czas marudzisz. Jeśli się mylę - przepraszam.
 
Top Bottom