Pamiętnik młodego Wiedźmina

+
Pamiętnik młodego Wiedźmina

Jako że latka mijają, a wspomnień i pamiątek związanych z forum jest sporo, a nasze kompy miewają jednak tendencje do formatowania, tudzież innych utrat danych to w tym temacie można by zamieścić to co by mogło stanowić pewną pamiątkę dla nas i potomnych :p

W międzyczasie szukam czegoś na laptopie z wypiekami, że wszystko jest na dysku w innym domu :blushing:

Maile są niekompletne, część informacji nie da się już odzyskać tak łatwo. Udało mi się jednak wygrzebać kartkę świąteczną. Na dobry początek

Edit
drugi obrazek w wersji do oglądania i pobierania w pdf.
 

Attachments

  • card_high_pol.jpg
    card_high_pol.jpg
    99.8 KB · Views: 64
  • święta.jpg
    święta.jpg
    15.2 KB · Views: 53
Last edited:
Ja to miałem kiedyś całą ścianę plakatami z pierwszej części obwieszoną. Zasłaniały plamy krwi które powstały jak się ciachnąłem nożem w czasie klejenie modelu samolotu:)
 
Gdzieś w początkowych latach forum kilka osób tworzyło fanfilmy z dostępnych trailerów. Ostał mi się tylko jeden (nie jestem jego autorem):


A tu jeszcze wywiad z T. Bagińskim dla gazeta.pl.


Jaka jakość jest każdy widzi ;P.
 
Muszę pokopać w szufladach w Krypcie, może jeszcze coś się na jakiejś płytce ostało. Prawie wszystko, co miałem z tamtych czasów, poszło w kosmos po awarii HDD... :(
 

Attachments

  • kartka2005back.jpg
    kartka2005back.jpg
    95.5 KB · Views: 45
  • kartka2005front.jpg
    kartka2005front.jpg
    95.5 KB · Views: 36
  • kartka2006back.jpg
    kartka2006back.jpg
    90.3 KB · Views: 44
  • kartka2006front.jpg
    kartka2006front.jpg
    89.1 KB · Views: 110
  • kartka2006srodek1.jpg
    kartka2006srodek1.jpg
    86.7 KB · Views: 39
Miałem problem z tym jak zamieścić jakiegoś newslettera, ale udało mi się z tego wybrnąć :)
Jeden z newsletterów czyli tyle ile z niego zostało (linki do blogów działają :D).
Do przeglądnięcia w pdf'ie i bez konieczności pobierania na dysk, jeśli ktoś by na przykład nie chciał.

Jeszcze newsletter z marca 2008 jaki był na mailu (aczkolwiek wszystkie są na też na forum więc się zastanawiam czy szukać i zamieszczać...).
Była sobie konferencja wiosną 2011

Fajnie by było jakby ktoś miał jeszcze zachowane te maile ale i wszystko to co było do nich dodawane (znaczy się tapety na przykład :p).
 
Last edited:
Top Bottom