Konkurs 1 - Ten z wiedźmińską potrawą

+

Guest 3669645

Guest
Czuję się jak w Top Chef. Przyrządzę najpopularniejszą wiedźmińską potrawę do zjedzenia w każdej karczmie: jajecznicę z kiełbasą :D
 
Wyczuwam bigos z kupą mięcha i kuflem piwa ( mniami omnomnom). A tak serio too.. kiepsko, bo jestem babą, a umiem zrobić sobie co najwyżej rosół, makaron i schabowe. Aaa no bym zapomniała, że oprócz tego doskonale wychodzi mi żarcie, więc ktoś coś może wysłać kurierem xD heheszki uważajcie jak dobieracie babki, bo się możecie zawieść.
:hatsoff:
 
Last edited:
Wezmę udział w konkursie, mimo braku umiejętności w dziedzinie gotowania. Już czuję te przypalone garnki i zabryzgane ściany w kuchni, kwadratowe ziemniaki i rozgotowany makaron, to chyba dyshonor bo chłopak gotuje lepiej ode mnie:D
 
No weź, Regisa chciałeś pożreć? Toć to prawie jak kanibal :p

Wątróbka z flederów podawana jest na święta w Kaer Morhen.
A za wampiry wyższe nikt się nie bierze. Co więcej, nawet one rozumieją, że czasem jak ta zaraza się rozpleni to więcej szkód robi niż pożytku. ;P
 
A mogłem wziąć lekcję od Wojtka Basiury, to pewnie teraz bym zapodał jakąś ostrą potrawkę, a tak nic... golonka w piwie, co najwyżej.
 
Bieso-Wilkor? Takie rzeczy to tylko w lodówce @whatdidido. Nawet we W3 tego nie mają :p
Sam średnio radzę sobie z gotowaniem, ale myślę że wraz z rodzinką upichci się cosik dla naszego Wiedźmina.... Myślę że przede wszystkim liczy się dobry pomysł, a trochę ich mam ;)
 
Ale co taki wiedźmin gamratka jada?
Żul 1: Jak myślicie, co je taki wiedźmin?
Żul 2: Grzybki?
Żul 3: Kaszę?
Żul 2: A dlaczego akurat kaszę?
Żul 3: Przecie on taki jak my. Poci się, krwawi, więc pewnie i kaszę wpierdala.

 

Zoyha

Forum veteran
Próbowałam wysłać mój przepis z zalaczona fotka, ale wystapil blad. Jak inaczej mogę wyzłac swoje zgłoszenie na ten konkurs?
 

Zoyha

Forum veteran
Ale jaki błąd konkretnie? Za duży plik?

Pojawil mi się tekst:

Delivery to the following recipient failed permanently:

10latforum@cdprojektred.com

Technical details of permanent failure:
Google tried to deliver your message, but it was rejected by the server for the recipient domain cdprojektred.com by aspmx.l.google.com. [2607:f8b0:4002:c01::1b].

The error that the other server returned was:
550-5.1.1 The email account that you tried to reach does not exist. Please try
550-5.1.1 double-checking the recipient's email address for typos or
550-5.1.1 unnecessary spaces. Learn more at
550 5.1.1 http://support.google.com/mail/bin/answer.py?answer=6596 50si10574630yhd.149 - gsmtp

Próbowalam drugi raz, ale pojawia mi się powyższy tekst. Czy mogę wysłać swoja prace na inny meil? Rozmiar tekstu to 10 MB plus zdjęcie. Wysyłalam znajomemu bez problemu.
 
Witam ja z wp próbowałem wysłać mój przepis na waszą pocztę i też 2 razy jakiś błąd mi wyszedł chodziło coś o zły adres e-mile a wszytko dobrze przepisałem dopiero za 3 razem ten błąd się nie pokazał, ale też nie wiem czy dotarło
 
Top Bottom