Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+

Guest 2686910

Guest
W Mafii nie zjadał.
Zjada. Przechodzę właśnie. Bez PhysX mam ok. 60 fps z resztą na maksa, z ok. 45. Czyli coś jest na rzeczy.
Ale nawet jeśli tak jest, to czemu nie wrzucić dla ludzi co lubią wydawać mnóstwo kasy na sprzęt?
 
Zjada. Przechodzę właśnie. Bez PhysX mam ok. 60 fps z resztą na maksa, z ok. 45. Czyli coś jest na rzeczy.
Ale nawet jeśli tak jest, to czemu nie wrzucić dla ludzi co lubią wydawać mnóstwo kasy na sprzęt?

Grałem dość dawno, ale zdaje się, że zauważalnego spadku nie odczułem.
W każdym razie jeśli jest jak mówisz - zwracam honor.
 
Zjada. Przechodzę właśnie. Bez PhysX mam ok. 60 fps z resztą na maksa, z ok. 45. Czyli coś jest na rzeczy.
Ale nawet jeśli tak jest, to czemu nie wrzucić dla ludzi co lubią wydawać mnóstwo kasy na sprzęt?

pro tip gooby

mozna wylaczyc to dla npc i zostawic tylko dla bohatera i jest gites. Jest gdzies poradnik na internecie.
 

Guest 2686910

Guest
pro tip gooby

mozna wylaczyc to dla npc i zostawic tylko dla bohatera i jest gites. Jest gdzies poradnik na internecie.

Y u do dis
 
Więc jedzie Geralt w płaszczu na koniu pięknie ułożonym na zadzie, a obok Vesemir w pancernym, przecinającym konia na pół sztywnym odzieniu? Już wolałbym, żeby obaj mieli zwyczajnie animowane, niż symulowane fizycznie. @B l a d y nie wiem o co Ci chodziło z tymi Asasynami, przecież miałem na myśli dokładnie to samo, co Ty, czyli że nie reagują z wszystkimi przeszkodami.

Fizyka wymaga sporo obliczeń, gdyby nie wymagała, większość gier zamiast animować płaszcze i luźne odzienia zdały by się na fizyczną symulację.
 
W kwestii kustomizacji Geralta pod względem fryzur/brody, która kolejno - miała być, później nad nią "myślano, ale nic nie gwarantowano, następnie pokazano nam jej przykład, ale znów nic nie gwarantowano - W temacie na interze na temat możliwości odblokowywania "skórek" na model Geralta (btw taki sobie pomysł imo) padły takie słowa:

If it should not work out, remember that when Redkit comes you will be able to actually do that yourselves. It might not be easy, but possible. :)

@Benzenzimmern Are you talking about the the cool unlockable W1/W2 Geralt skins idea, or just the haircuts and beards? Because I thought haircuts and beard shave options were already in the game. Console players can't get mods, so whats up?:)

Yes, I was talking about the skins. Haircuts and beards are of course in the original version! :)

Na czerwono są zaznaczone słowa pracownika CDP RED. Myślę, że to rozwiewa wszelkie ewentualne wątpliwości. A przynajmniej moje rozwiało.
 
Jakby Geralt miał odblokowywać skórki, czy fryzury to by całą immersję zabijało, brakowałoby tylko wyskakującego okienka "Podziel się nową fryzurą na fejsbooku lub zaćwierkaj o tym na twitterze!" Cała frajda z gry by gdzieś uleciała. Więc mam nadzieję że REDzi nie są nawet blisko czegoś podobnego :)
 
  • RED Point
Reactions: Mal
Jakby Geralt miał odblokowywać skórki, czy fryzury to by całą immersję zabijało, brakowałoby tylko wyskakującego okienka "Podziel się nową fryzurą na fejsbooku lub zaćwierkaj o tym na twitterze!" Cała frajda z gry by gdzieś uleciała. Więc mam nadzieję że REDzi nie są nawet blisko czegoś podobnego :)

Pomysł na interze pojawił się głównie za sprawą odmiennych wizji Geralta w oczach i głowach niektórych użytkowników. Niektórzy wciąż tęsknią za designem z pierwszej części gry, toteż w tym kontekście ktoś rzucił pomysłem "skórki" (łącznie ze skórzaną kurtką) na wzór Maxa Payne'a 3.
Bajer fajny, ale nie w grze tego typu, imo trzeba dać Geraltowi poświecić większą liczbą polygonów.
Cieszy natomiast potwierdzenie, że w grze jednak pojawi się balwierz.
 
W kwestii kustomizacji Geralta pod względem fryzur/brody, która kolejno - miała być, później nad nią "myślano, ale nic nie gwarantowano, następnie pokazano nam jej przykład, ale znów nic nie gwarantowano - W temacie na interze na temat możliwości odblokowywania "skórek" na model Geralta (btw taki sobie pomysł imo) padły takie słowa:







Na czerwono są zaznaczone słowa pracownika CDP RED. Myślę, że to rozwiewa wszelkie ewentualne wątpliwości. A przynajmniej moje rozwiało.

What are you saying?;)
 
What are you saying?;)

I quoted your conversation with Benzenzimmern regarding doubts about customizable haircuts and beards.
There was some misstatement about that particular feature coming from the latest interviews.
At first - it was promised, then later CDP RED said "we're thinking about it, no promises".

So - as you can see - that clarifies some things for us, doubters ;)
 
I quoted your conversation with Benzenzimmern regarding doubts about customizable haircuts and beards.
There was some misstatement about that particular feature coming from the latest interviews.
At first - it was promised, then later CDP RED said "we're thinking about it, no promises".

So - as you can see - that clarifies some things for us, doubters ;)

Thanks, yeah same thing on this side;)
I'm glad very glad it is still in the game, should be no more worries on both sides of the forum now!!
 
Thanks, yeah same thing on this side;)
I'm glad very glad it is still in the game, should be no more worries on both sides of the forum now!!

Yep, after "No promises" from CDP RED I was kinda worried, I have to admit.
The perspective of my Geralt NOT wearing Cintrian Pendulum was just to painful to bear. ;)
Luckily - it's all good now. So my thanks to you kind sir.
 

Guest 2686910

Guest
Hmmm... Jak dotąd byłem zdania, że Geralt w W3 wygląda zasadniczo identycznie, jak w W2, ino brodę zahodował, a "barczystość" wynika z rodzaju noszonego pancerza. Ale chyba jednak nie:
Now, Geralt is older and he’s meant to… well as you can see he’s got this beard now.
He’s going to look much older, and yeh, he looks good!
We thought it made sense to make him a bit more muscular.
(cytaty z tego wywiadu: http://thevideogamebacklog.com/2014...e-witcher-3-wild-hunt-qa-with-damien-monnier/ )
Sam nie wiem, co o tym myśleć, jak powiedział król Dezmod, gdy przyłapano go na oszukiwaniu w karty. Niby lubię, kiedy przemiana postaci jest zaznaczona w jakiś sposób w jej aparycji, ale... no właśnie, musi to mieć sens. Minęło ile, pół roku od czasu zakończenia Zabójców Królów? Rozumiem, że Geralt wrócił do Kaer Morhen, zarzucił sobie białko i wyciskał Vesemira. A przy tym pił strasznie i się postarzał w tempie przyspieszonym. I nie chodzi o to, że Geralt wygląda teraz źle - nadal mi się podoba. Ale po co bawić się designem postaci, która i tak już była świetnie zaprojektowana? Już pal sześć to postarzanie, aż tak go nie widać. Ale to umuskularnienie nie trafia do mnie zupełnie, tym bardziej jego uzasadnienie:
No, we felt like we didn’t want to totally change the main character. It needed to be Geralt, but also we needed to have this story to happen between Witcher 2 and Witcher 3 where he’s been out there fighting a lot more monsters. It was less about the politics of The Witcher 2 and he focused a lot more on monster hunting and doing what a witcher does and in fact that translates in this new game which is a lot more of being in the wild and hunting monsters.
Znaczy, zamiast politykować to polował na potwory i w ten sposób zwiększył masę. Czy to na pewno tak działa? Nigdy na potwory nie polowałem, ale mam wrażenie, że od biegania i machania mieczem człowiek raczej schudnie, wysmukleje i (nie śmiejcie się) nabierze "rzeźby", a nie masy mięśniowej.
Podsumowując: na ostateczny werdykt poczekam do premiery, ale to dla mnie to kolejna z tych "genialnych" zmian, robionych tylko dla zrobienia czegokolwiek, a nie w jakimś konkretnym celu. Szejm.
 
Top Bottom