Wiedźmin 3: Dziki Gon

+

Guest 3669645

Guest
A, właśnie taka myśl mnie naszła... @Marcin Momot Chwaliliście się już, ile poszło dotąd pre-orderów Wiedźmina 3? Bardzo jestem tego ciekaw. Jeśli nie, to kiedy ujawnicie jak się ma przedsprzedaż? ;)
 
A, właśnie taka myśl mnie naszła... @Marcin Momot Chwaliliście się już, ile poszło dotąd pre-orderów Wiedźmina 3? Bardzo jestem tego ciekaw. Jeśli nie, to kiedy ujawnicie jak się ma przedsprzedaż? ;)

Jakiś czas temu znalazłem taką stronkę http://www.vgchartz.com/preorders/41840/USA/
Są na niej pre ordery z USA i wynika z niej że Wiedźmin całkiem dobrze sobie radzi (w ostatnich dwóch tygodniach 18k kopii na PS4 i co najmniej 8 na PC) :)
Ale chętnie dowiedziałbym się ile preorderów złożono już na całym świecie :)
 
A, właśnie taka myśl mnie naszła... @Marcin Momot Chwaliliście się już, ile poszło dotąd pre-orderów Wiedźmina 3? Bardzo jestem tego ciekaw. Jeśli nie, to kiedy ujawnicie jak się ma przedsprzedaż? ;)
Też jestem ciekaw. Pewnie coś powiedzą dopiero w okolicach premiery, teraz jest na to chyba trochę zbyt wcześnie :-

Jakiś czas temu znalazłem taką stronkę http://www.vgchartz.com/preorders/41840/USA/
Są na niej pre ordery z USA i wynika z niej że Wiedźmin całkiem dobrze sobie radzi (w ostatnich dwóch tygodniach 18k kopii na PS4 i co najmniej 8 na PC) :)
Ale chętnie dowiedziałbym się ile preorderów złożono już na całym świecie :)
Jak na tak długo przed premierą to radzi sobie świetnie. Większość osób woli zamawiać bliżej premiery, gdy wiedzą czego się mogą spodziewać. Kampania marketingowa dopiero się zacznie, mam nadzieję że wtedy liczba preorderów wzrośnie kilkukrotnie :D

OFFTOP:
Chciałem się Wam pochwalić, a nie wiedziałem w jakim temacie :hmm:
Moja nowa wiedźmińska podkładka, przepraszam za słabą jakość
 

Attachments

  • w3.jpg
    w3.jpg
    89.5 KB · Views: 31
Może i poker w 2 nie był najlepiej zrobiony, a w pokerze w 1 albo przeciwnik dostawał słabe rzuty gdy braliśmy mało kasy, albo niesamowicie mocne gdy braliśmy dużo kasy, ale to było i tak bardzo fajne i fajnie zrobione (sam gram w kościanego pokera, nawet sobie zrobiłem zestaw do gry), a kościany poker i gnomy ucieszyłyby mnie bardziej niż superhiper grafika (half life 1 i 2 to najlepsze gry na świecie [wg. metacritic], a przy takim Crysis 3 wyglądają cieniutko [co prawda HL2 był kiedyś rewolucją, ale ten tego]).
 
Ja do dziś mile, z sentymentem wspominam (pewnie powtarzając słowa innych po raz enty) Gothica. Wiedźmin 1 miał tą magię i tajemniczość pierwszego Gothica i przy tym dużo lepszy ten pierwiastek. Powoli mam wrażenie, że gry tracą jakąś fajną duszę ze swoich początków. Tracą jakąś magię, może dla tego takie tytuły które są robione nie dla grafy, ale dla tego pierwiastka duszy są lepiej odbierane.
 
Ta cała "magia" to sentyment i tyle. Za 30 lat kiedy będę dziadkiem też będę mówił jaki to Wiedźmin 3 był świetny i miał to coś, czego "dzisiejsze" gry nie mają :sad:
 

Guest 3669645

Guest
Myślałem że zrobisz plik z napisami zsynchronizowanymi do filmu w nieskompresowanej wersji. No, ale takie tłumaczenie też jest ok. Dobra robota ;)

Tymczasem ciekawostka: Gdyby nie obsuwa premiery W3, to gra za niecały miesiąc musiałaby już wędrować do tłoczni :p Myślicie, że REDzi by zdążyli bez przesuwania premiery? Teraz jak tak patrzę na to wszystko i na gameplay (wiem, wiem, że to stary build, ale mimo wszystko...), to się cieszę, ze mają jeszcze 5 miesięcy ;)
 
Last edited by a moderator:
Jakiś czas temu znalazłem taką stronkę http://www.vgchartz.com/preorders/41840/USA/
Są na niej pre ordery z USA i wynika z niej że Wiedźmin całkiem dobrze sobie radzi (w ostatnich dwóch tygodniach 18k kopii na PS4 i co najmniej 8 na PC) :)
Ale chętnie dowiedziałbym się ile preorderów złożono już na całym świecie :)

A Dying Light ile ma preorderów. Pogratulować Panom z Techlandu. Co do Wiedźmina, zdaje mi się, że ma tradycyjnie nieporównywalnie więcej zamówień z Europy ze względu na ambitną tematykę, na USA CDP dopiero dokona inwazji w trakcie kampanii marketingowej ;)
 
Myślałem że zrobisz plik z napisami zsynchronizowanymi do filmu w nieskompresowanej wersji. No, ale takie tłumaczenie też jest ok. Dobra robota

Chyba będę musiala rozkminic wreszcie, jak się wrzuca tekst do filmików.
 

Guest 3669645

Guest
...I Feldmarszałka Dudę. REDzi, pamiętajcie też, by Regis nosił tą swoją torbę z ziołami. Bez żadnych cudów a'la skrzydlate syrenki. Nie idźcie tą drogą.
 
Top Bottom