Seriale

+
A 9 października, w niecałą dobę od hamerykańskiej premiery - AHS: Freak Show. :victory:
Fox podał na twarzoksiążce takie info, około godziny temu . :)
 
Last edited:
Nowięc, obejrzałam wreszcie The Fall i chciałam powiedzieć, że Scully rządzi. Gillian znaczy, tfu. No rili, wygląda super i jest dobrze napisana, i w ogóle.
 
Wierzę Ci na słowo, bo The Fades nie oglądałam, ale taki cliffhanger, jaki został zaserwowany w The Fall zdecydowanie zapowiada ciąg dalszy. I, na szczęście, ciąg dalszy będzie.
 
Jeśli oglądalność jest wysoka to nawet przy zakończeniu nie pozostawiającym furtki zawsze można coś dokleić :p
 
To akurat żaden problem, kolejny sezon, kolejne perturbacje. Gorzej, jeśli zakończenie sezonu jest zrobione na chybcika, bo okazuje się, że kontynuacji niet. Albo takie w stylu The Fall, gdzie wątki zostają w zawieszeniu i zakończenia w zasadzie nie ma. I okazuje się, że kontynuacji niet.
 
Oby ten sezon był tak klimatyczny, jak pierwszy i drugi, bo 'Coven' strasznie mnie zawiódł.
Jessica Lange rox.
Mnie "The Coven" bawił. Dosłownie. Straszno to tam nie było, no z małymi, ale naprawdę - małymi wyjątkami. Hmm... A może jest tak, że już dużo widziałem i już nic nie jest mnie w stanie zadziwić?
Tak, czy siak - czekam na Freak Show. Czekam cierpliwie, niecierpliwie zacierając łapki. ;)
A Jessica Lange - to jest klasa sama dla siebie. Po prostu. :)
 
@zi3lona, tak było z Almost Human. Serial był co prawda mocno średni, ale z potencjałem i sezon urwał się zostawiając masę rozpoczętych wątków, a tu zonk i zamiast drugiego sezonu dostał cancela...
 
Wierzę Ci na słowo, bo The Fades nie oglądałam, ale taki cliffhanger, jaki został zaserwowany w The Fall zdecydowanie zapowiada ciąg dalszy. I, na szczęście, ciąg dalszy będzie.
Ta. Tylko ciekawe kiedy, skoro od przeszło roku cisza... Ok, BBC ma to do siebie, że wolą zrobić coś dobrze a nie spieszą się na siłę. Z tym że jest to cholernie irytujące dla fanów.
 
Top Bottom