Fanowskie galerie na DeviantArt

+
Amazing work! Continue doing your works, we are all waiting for them! I'm wondering how you would improve CDPR's vision of Yennerfer... ;)

Niektórzy to mają talent, serio...

Robięco mogę. :)

I actually do have a Yennefer (though I may do a second pass at the face) and Geralt all done, as well as a Jaskier started. They are all on my DeviantArt page which is linked in my signature. After that, it'll be Triss and perhaps Zolton. Then I'll be working on putting them all together. To powinno być ciekawe!
 
Yennefer z Vengerbergu


http://th08.deviantart.net/fs71/PRE...fer_z_vengerbergu_by_asa_de_ashes-d2xhvz7.jpg
 
Ja w tym widzę nawiązanie do kubizmu. Ten art mocno mi się kojarzy z jakimś obrazem, którego nie potrafię teraz wyszukać :-[
 
Ja w tym widzę nawiązanie do kubizmu. Ten art mocno mi się kojarzy z jakimś obrazem, którego nie potrafię teraz wyszukać :-[
Mi to kubizmu nie przypomina...TO jest kubizm:
-------------------------------
@Sylvin
Przepraszam, nie zauważyłem słowa nawiązanie. Tak się dzieje jak się jest od 4.00 na nogach. :p
 
Last edited:
Nie ma jednego kubizmu. Zobacz na przykład prace Amedeo Modigliani :)
Ale fakt, obraz z którym mi się kojarzy art nie musi pochodzić z kubizmu :p
 
@shinobi2u Twój Jaskier to istny Johhny Depp, ale nie sądzę, by komukolwiek to przeszkadzało :D Twoje prace są świetne, choć odnośnie Yen, to przydałoby jej się dodać troszkę charakteru, by nie była jak klasyczna mroczna elfka z RPG ;)
 
Ta blondyna w kajdanach po prawej stronie na pierwszym planie - to przefarbowana Kim Kardashian? Wnoszę po wielkości... parnika :p.
Ale art zacny.

O widzisz może być i tak xD pewnie ta w białym ( z dużymi pośladami ) to Daenerys Targaryen obok jej smok, a ta w czerwonym to Cersei Lannister .
 
Last edited:
Faktycznie - konie zacnie pokazane.. A te włosy... w sumie ujdą. :) Lekko tylko kolor zmienić.
Autor ewidentnie wie, jak dynamicznie pokazać konie.
 
Last edited:
Top Bottom